PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد وایمکس ایرانسل

mohebali
February 26th, 2011, 12:26
سلام
دوستان گرامی اینجا کسی از وایمکس ایرانسل استفاده کرده؟
خوبه؟
اگه بخوام بگیرم مودم داخلیش جواب میده؟
کلا تجربیاتتون رو بفرمایید.
در ضمن سرچ کردم و خیلی بد گفتن ازش ولی خب شاید در اثر طی زمان درست شده باشه یا برای اون افردا مشکل ایجاد شده باشه.
در حال حاضر سرویس وایمکس ایرانسل رو چطور می بینید؟

smartieuser
February 26th, 2011, 12:38
ف ح ش !!! 8-} فاجعه !!!!

مبین نت بگیر - قبلا کلی توضیح دادم هر دو مورد رو

mohebali
February 26th, 2011, 12:43
میشه لینک بدید بخونم

smartieuser
February 26th, 2011, 12:50
http://www.webhostingtalk.ir/f41/17750/

http://www.webhostingtalk.ir/f41/20053/

mohebali
February 26th, 2011, 15:59
خب الان من چیکار کنم؟
ای دی اس ال منطقه به دلیل مشکلات مخابرات ارائه نمیشه
وایمکس ایرانسل هم که مشکلات فراوان داره
مبین نت هم که اینجا سرویس نداره
الان من که نیاز شدید به اینترنت پرسرعت دارم چیکار کنم؟

sibs
February 26th, 2011, 16:03
افتضاحه . افتضاح . قطعیش زیاده . کسی هم جواب نمیده . کلا صدبار زنگ میزنی جواب هم نمیدن . ساپورت در حد صفر . کلا چیزی که آنتنی باشه و موج ارسال کنه و اینا نگیر . نه وایمکس نه وایرلس . فقط adsl .تا ابد اسم اینا رو فراموش کن .

bravia2009
February 26th, 2011, 16:08
هفته پیش ایران سل اومدم بگیرم . رفتم تو مغازه برای ثبت نام در عرض 10 دقیقه 3 تا شاکی اومد کلا پشیمون شدم :d

mohebali
February 26th, 2011, 16:43
خب یکی جواب من رو بده خواهشا

sibs
February 26th, 2011, 16:50
خب یکی جواب من رو بده خواهشا

همینجوری بی اینترنت نشستن بهتر از حرص خوردن و قطعی دائم و جواب نگرفتن از ایرانسل هست . پولتو هدر نده . گوشی ها هم به شدت بد عمل میکنن . منظورم gprs .

B.Z
February 26th, 2011, 17:51
من 2بار برای دوستان خودم وایمکس گرفتم که سرعت افتضاح پشتیبانی تعطیل برای یکی هم اومدن نصب کردن بعد اونجا پرش انتن داشت گفت فعال بشه ثابت میشه بعد رفت فعال شد دوباره پرش داشت زنگ زدیم گفتند مودم خرابه 3هفته هست منتظر مودم هستیم !!!!!!
برو کبریت بردار اتیش بزن پولتو ولی نگیر!!! ;)

WinDesign
February 26th, 2011, 18:00
سلام.
من وایمکس دارم. اینطور که دوستان میگن هم نیست. اونقدرا هم قطعی نداره(:D) کلاً شاید ماهی 1 بار (اونم شاید) قطع بشه.
هرچی باشه بهتر از دایل آپ 3-4 کیلوبایتی هست...
درمورد پشتیبانیش هم من زیاد اطلاعات ندارم. چون تا حالا لازم نشده. اما فک کنم نزدیکای خط فقر باشه :d
مودم داخلی هم جواب گو هست.
(نظر شخصیه من اینه که بگیری ضرر نمیکنی...)

B.Z
February 26th, 2011, 18:03
سلام.
من وایمکس دارم. اینطور که دوستان میگن هم نیست. اونقدرا هم قطعی نداره(:D) کلاً شاید ماهی 1 بار (اونم شاید) قطع بشه.
هرچی باشه بهتر از دایل آپ 3-4 کیلوبایتی هست...
درمورد پشتیبانیش هم من زیاد اطلاعات ندارم. چون تا حالا لازم نشده. اما فک کنم نزدیکای خط فقر باشه :d
مودم داخلی هم جواب گو هست.
(نظر شخصیه من اینه که بگیری ضرر نمیکنی...)
سلام
سرعت دانلود چند میده؟
چند تا انتن دارید؟

mohebali
February 26th, 2011, 18:22
چه عجب !
در ضمن تو فروم های دیگه مثل پی 30 ورلد و پرشین تولز اینقدر که اینجا بد میگن هم ناراضی نیستن

B.Z
February 26th, 2011, 18:29
خیلی خیلی کیفیتش بستگی به منطقه داره

mohebali
February 26th, 2011, 18:44
خب کجا خوب سرویس میده؟

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

من شهرقدس هستم

B.Z
February 26th, 2011, 18:55
خب کجا خوب سرویس میده؟

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

من شهرقدس هستم
تماس بگیرید بخش فروش آدرس دقیق بدید مگن بهتون

WinDesign
February 26th, 2011, 19:09
سلام
سرعت دانلود چند میده؟
چند تا انتن دارید؟

128 کیلوبیت هست ولی سرعت دانلود 152 کیلوبیت هست.
(یعنی به جای 16 کیلوبایت / ثانیه ، 19 کیلوبایت دانلود دارم.)
تعداد آنتن: 2

mohebali
February 26th, 2011, 21:27
الان من که ای دی اس ال ندارم
وایمکس مبین نت هم نیست
چیکار کنم !

m2sh
February 26th, 2011, 21:46
من هم مثل اقای WinDesign از ایرانسل وایمکس دارم چون منطقه مخابراتی ما برای ای دی اس ال پورتاش پر شده
و من فعلا ازش راضی هستم اما بایدببینی کسی که تو منتطقه شما داره چجوریه الان تو محل ما سیگنال صد در صد هست ( فکر کنم انت بیخ گوشمونه :D ) سرعت دانلودش همون چیزی که باید باشه هست یعنی الان مثلا ما 256 رو گرفتیم سرعت دانلود همون 32 هست اما اپلودش در حد 64 هست میشه همون 8 کیلوبایت در ثانیه
چون اینجا سیگنالش خوبه تا حالا قطعی نداشته و من به پشتیبانیش زنگ نزدم اما همون اول که میخواستم زنگ بزنم حدود 15 دقیقه منتظر شدم تا اپراتور جواب منو بده
مبین نت هم خوبه اما چون نامحدود نمیده ترافیکو از اون نگرفتیم اما گفت کارشناسای ما میان در منطقه اگر سیگنال خوب بود بهتون سرویس میدیم اگر خوب نبود همون جا پولتون رو پس میدیم و سرویس نمیدیم
پیشنهاد من اینکه تحقیق کنید اطرف خونتون یا محلتون چه کسانی دارند و چگونه هست
موفق باشید

misagh
February 26th, 2011, 23:10
کیفیتش خیلی به پوشش منطقه‌ای که هستید مرتبطه. توی سایتش مناطق و کیفیت پوشش رو روی نقشه مشخص کرده، تماس هم اگه بگیرید میگن بهتون.
یکی از دوستام شرایطی مشابه شما داشت و با شک و تردید زیاد بالاخره مجبور شد که وایمکس بگیره، الان 2 ماهه که استفاده می‌کنه و کاملاْ هم راضیه.
من پیشنهاد می‌کنم که قبل از خرید اگه امکانش رو دارید، از یه نفر مودمش رو قرض بگیرید و جایی که می‌خواید استفاده کنید خودتون کیفیت رو امتحان کنید.

it-net
February 27th, 2011, 02:01
اما از اونجایی که من شنیدم با *** ان مشکل داره؟
یعنی هنگام استفاده قطعی پیدا می کنه؟