PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نحوه دریافت بیت کوین و رمز ارز

SaeedFazlollahzadeh
August 26th, 2020, 23:39
سلام دوستان
با یک شرکت خارجی قرارداد بستم و قرار شده که هزینه ماهانه رو به حساب بلاک چین و بیت کوین واریز کنند.
پرداختی اول رو انجام دادند و من اون میزان دریافتی رو در پنل بلاک چین می بینم. اون مبلغ معادل بیت کوین و معادل دلاری رو داره بهم نشون میده.
آیا این یعنی که پرداخت انجام شده؟ یا که باید صبر کنم؟ چون از بعضی ها شنیدم تراکنش های بیت کوین شاید تا چند روز طول بکشه انجام بشه و حتی برگشت هم بخوره، درست مثل واریز پایا و ساتنا.
ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بنده رو راهنمایی کنید تا در این کار کلاه سر این بنده جوان نرود.

با تشکر از همه شما

ArkaPayamak
August 27th, 2020, 02:47
وقتی داخل کیف پولتون مقدار بیت‌کوین رو نمایش بده یعنی به کیف پول شما واریز شده و دیگه مشکلی نیست خیالتون راحت باشه.

mizban97
August 28th, 2020, 16:03
سلام دوستان
با یک شرکت خارجی قرارداد بستم و قرار شده که هزینه ماهانه رو به حساب بلاک چین و بیت کوین واریز کنند.
پرداختی اول رو انجام دادند و من اون میزان دریافتی رو در پنل بلاک چین می بینم. اون مبلغ معادل بیت کوین و معادل دلاری رو داره بهم نشون میده.
آیا این یعنی که پرداخت انجام شده؟ یا که باید صبر کنم؟ چون از بعضی ها شنیدم تراکنش های بیت کوین شاید تا چند روز طول بکشه انجام بشه و حتی برگشت هم بخوره، درست مثل واریز پایا و ساتنا.
ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بنده رو راهنمایی کنید تا در این کار کلاه سر این بنده جوان نرود.

با تشکر از همه شما

سلام
بعد از کانفیرم اول به کیف پولتون واریز میشه تراکنش تایید میشه
جای نگرانی نیست.