PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدن ایمیل سرور

x11416
August 19th, 2020, 01:30
امروز در کمال تعجب یک ایمیل با آدرس info سایت برامون ارسال شده بود که گفته ما شما رو هک کردیم و باید 1 بیت کوین بدی تا فیلم خصوصی که در حال تماشای سایت های غیراخلاقی و استم.ناء بودی رو پخش نکنیم

حالا بماند که نه میکروفون دارم و نه وبکم و نه اون یکی قضیه رو انجام دادم :d

ولی برام جالب بود که با چه ترفندی تونسته جیمیلش رو به آدرس ایمیل info دامنه سایت تغییر بده

چون تو بخش inbox , Sent ایمیل (roundcube) اصلا این ایمیل نبود

درکل خواستم اطلاع رسانی کنم که یکوقت گول این جوجه هکر ملخ خور رو نخورید

nofoozgar
August 20th, 2020, 10:33
امروز در کمال تعجب یک ایمیل با آدرس info سایت برامون ارسال شده بود که گفته ما شما رو هک کردیم و باید 1 بیت کوین بدی تا فیلم خصوصی که در حال تماشای سایت های غیراخلاقی و استم.ناء بودی رو پخش نکنیم

حالا بماند که نه میکروفون دارم و نه وبکم و نه اون یکی قضیه رو انجام دادم :d

ولی برام جالب بود که با چه ترفندی تونسته جیمیلش رو به آدرس ایمیل info دامنه سایت تغییر بده

چون تو بخش inbox , Sent ایمیل (roundcube) اصلا این ایمیل نبود

درکل خواستم اطلاع رسانی کنم که یکوقت گول این جوجه هکر ملخ خور رو نخورید

از این فیک میل ها زیاد میاد با استفاده از فیک ایمیل میتونید با اسم هر ایمیلی سندر باشید

OMIDTU5
August 21st, 2020, 02:20
یکی از مواردی که اخیرا و برای مقابله با این ترفندها در برخی از پلتفرم ها مورد استفاده قرار میگیره استفاده از کد آنتی فیشینگ هست که به عنوان یک امضای خصوصی که قبلا توسط کاستومر لحاظ شده در هدر متن تمامی ایمیل های دریافتی از سرور ارسال میشه .