PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل در مورد دانلود فایل های حجیم (4 ترابایت)

ahmad_2684
August 17th, 2020, 00:44
من 4 ترابایت فایل دارم که میخوام دانلود کنم و زمان برام مهمه
نمیخوام با adsl دانلود کنم زیاد طول میکشه
روی سیستم شخصی روی هارد اکسترنال میخوام
کسی راه حلی داره؟

up2web
August 17th, 2020, 00:52
اگر سرور ایران هست راه حلی نداره ولی اگه خارج هست می تونین تو یه سرور ایرانی آپلود کنید و دانلود کنید تا ترافیک نیم بها محاسبه شود

SaeedFazlollahzadeh
August 17th, 2020, 00:58
سلام
توضیح بیشتر لطفا بدید.
کجا دانلود کنید؟ روی سیستم شخصی؟ هارد اکسترنال دارید که پیشنهاد دانلود از سرور بهتون داده بشه؟ و فایل الان روی چه سروری هست؟

ahmad_2684
August 17th, 2020, 01:35
سلام
توضیح بیشتر لطفا بدید.
کجا دانلود کنید؟ روی سیستم شخصی؟ هارد اکسترنال دارید که پیشنهاد دانلود از سرور بهتون داده بشه؟ و فایل الان روی چه سروری هست؟
بله روی سیستم شخصی، هارد اکسترنال هم داریم
سرور آسیاتک هست

SaeedFazlollahzadeh
August 17th, 2020, 01:41
بله روی سیستم شخصی، هارد اکسترنال هم داریم
سرور آسیاتک هست
سلام
اگر که سرور را از آسیاتک اجاره کرده اید یا که سرور متعلق به شماست و کولوکیشن کردید، باید با آسیاتک برای ورود به دیتاسنتر یا ارسال هارد به آن ها هماهنگ کنید تا هارد را به سرور شما متصل کنند و بعد شما فایل را روی هارد دانلود کنید. بعد هم که تمام شد باید دوباره برای ورود هماهنگ کنید تشریف ببرید هارد را تحویل بگیرید. ورود قطعه را شاید بتوانید با پیک ارسال کنید اما خروج قطعه را فکر نمی کنم بپذیرند پیک بگیرید. احتمالا باید دو رفت و برگشت داشته باشید به دیتاسنتر.
اگر هم سرور را از همکاران تهیه کرده اید و اجاره سرور را می پردازید باید با همکار ما صحبت کنید و هارد اکسترنال را به دست آن ها برسانید تا هارد را آن ها به سرور شما وصل کنند و بعد هم که کار تان تمام شد به آن ها بگویید هارد را برای شما ارسال کنند یا که حضوری از آن ها تحویل بگیرید.

RoobinaServer
August 17th, 2020, 10:43
من 4 ترابایت فایل دارم که میخوام دانلود کنم و زمان برام مهمه
نمیخوام با adsl دانلود کنم زیاد طول میکشه
روی سیستم شخصی روی هارد اکسترنال میخوام
کسی راه حلی داره؟

با سلام

از سرویس های خدمات دانلود فایل میتوانید استفاده فرمائید این خدمات ارائه میگردد.

http://www.roobinaserver.ir/Download-Upload-File.php

باتشکر

mehrania
August 17th, 2020, 19:12
https://gig-dl.ir/