PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال AutoVM به ESXi

SaeedFazlollahzadeh
August 8th, 2020, 19:40
با سلام

دوستان کسی از پلاگین AutoVM در سایتش برای اتصال به ESXi و مدیریت ماشین ها استفاده می کند؟
طبق نیازمندی هایی که دارد و متوجه شدم سیستم عامل باید اوبونتو یا سنت او اس ۸ باشد و سرور اصلی سایت من هم سنت او اس ۷ هست، پس یک ماشین با اوبونتو ۱۸.۰۴ ساختم و AutoVM را نصب کردم اما به نود ESXi وصل نمی شود.
پورت اس اس اچ ESXi باز هست و محدودش کردم به آی پی سروری که اوبونتو دارد اما خطای Not Connected می دهد.
تاپیک معرفی محصول: http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=213088

در صورتی هم که امکان نصب و کانفیگ کامل آن را دارید هزینه آن نیز پرداخت می شود.
کسی از دوستان تجربه نصب و کانفیگ این اسکریپت را دارد؟
یا که فعلا ماشین ها را به صورت دستی در ESXi بعد از سفارش ایجاد کنم؟

با تشکر

vpgroup
August 8th, 2020, 20:39
با سلام

دوستان کسی از پلاگین AutoVM در سایتش برای اتصال به ESXi و مدیریت ماشین ها استفاده می کند؟
طبق نیازمندی هایی که دارد و متوجه شدم سیستم عامل باید اوبونتو یا سنت او اس ۸ باشد و سرور اصلی سایت من هم سنت او اس ۷ هست، پس یک ماشین با اوبونتو ۱۸.۰۴ ساختم و AutoVM را نصب کردم اما به نود ESXi وصل نمی شود.
پورت اس اس اچ ESXi باز هست و محدودش کردم به آی پی سروری که اوبونتو دارد اما خطای Not Connected می دهد.

با تشکر

با سلام

این پلتفرم مشکلات زیادی داشته طبق تجربه ای که از استفاده از اون داشتیم توصیه میکنم به صورت دستی سرور ایجاد کنید یا با پشتیبانشون در ارتباط باشید سیستم استیبل نصب کنند براتون

mizbanwebhost
August 8th, 2020, 20:51
باسلام

بله همین طور هست . این اسکریپت را حدود 2 سال تست کردیم و مشکلات آن را به نویسنده اعلام کردیم ولی متاسفانه توان رفع مشکلات آن را نداشتند . البته آن زمان ما لایسنس خریداری می کردیم مثل الان رایگان نبود .

SaeedFazlollahzadeh
August 8th, 2020, 21:24
با سلام

این پلتفرم مشکلات زیادی داشته طبق تجربه ای که از استفاده از اون داشتیم توصیه میکنم به صورت دستی سرور ایجاد کنید یا با پشتیبانشون در ارتباط باشید سیستم استیبل نصب کنند براتون

باسلام

بله همین طور هست . این اسکریپت را حدود 2 سال تست کردیم و مشکلات آن را به نویسنده اعلام کردیم ولی متاسفانه توان رفع مشکلات آن را نداشتند . البته آن زمان ما لایسنس خریداری می کردیم مثل الان رایگان نبود .
---------------------------------------------

ممنونم از هر دو عزیز و بزرگوار.
اگر یک ماژول خوب باشه که ESXi رو به WHMCS متصل کنه و مدیریت ماشین ها رو انجام بده شما عزیزان که تجربه بیشتری دارید کدوم مجازی ساز رو ترجیح خواهید داد:
KVM
Virtualizator
ESXi
یا دیگر مجازی ساز ها؟

هم چنین یک ماژول هم در مارکت WHMCS هست به قیمت تقریبا ۱۶۰ دلار. اگر که ماژول خوبی باشه آیا شما اون رو تهیه می کنید؟
لینک ماژول: https://marketplace.whmcs.com/product/2886-wgs-vmware-whmcs-module

با تشکر

T.Toosi
August 8th, 2020, 23:47
باسلام، من چند سال پیش روی پنل مدیریت و نصب اتوماتیک سیستم عامل روی ماشین های مجازی VM کار میکردم SDK استیبل برای دولوپر ها نداشت و پر باگ بود، گزارش هم داخل VMware ثبت می کردیم خودشان قبول می کردند. برای ساخت همچین ماژولی مجبور بودیم یکجا از SDK خودشون استفاده کنیم یکجا هم ESXi Shell و .. کار تمیز و استیبلی نبود. تا به امروز نمی دونم VMware هنور برای توسعه دهنده ها فکری کرده یا نه اما اگر مثل قبل باشد شما از هرجا ماژول و .. خریداری کنید، همچنان مشکلاتی وجود دارد.

a1994n1373
August 9th, 2020, 21:47
سلام .

یه سرویس در این ضمینه آماده شده همکارانی که مایل به تست سرویس هستند با ایدی تلگرامی

https://t.me/ALiNezamifarDotCom

در ارتباط باشند .

nikit
September 29th, 2020, 10:55
با سلام

با تشکر

با سلام
در صورت نیاز به پشتیبانی سریع تر میتوانید از طریق استک سایت به این ادرس (http://stack.autom.net) اقدام فرمایید.
خطا not connected مربوط به کدام قسمت میباشد؟ connect to host , connect to esxi یا connect to ssh ؟
همچنین در صورت نیاز به نصب با پرداخت هزینه، میتوانید از داخل سایت اقدام به خرید آفر های پشتیبانی نمایید.
موفق باشید

- - - Updated - - -

با سلام

اسکریپت نصب به صورت خودکار چند ماه پیش منتشر شده است، و برای تمامی موارد در بخش ویکی وبسایت توضیحات قرارداده شده است. الزمانی به خرید آفر های پشتیبانی نمی باشد و با کمی صبر و حوصله قادر به نصب کامل آن خواهید بود.

- - - Updated - - -

باسلام

برخی مسایل به دلیل مشکلاتی که از جانب VMware وجود داشته از دسترس ما خارج بوده، هرچند در نسخه ESXi 7 به بعد بیشتر مسایل رفع گردیده است.

- - - Updated - - -

باسلام، من چند سال پیش روی پنل مدیریت و نصب اتوماتیک سیستم عامل روی ماشین های مجازی VM کار میکردم SDK استیبل برای دولوپر ها نداشت و پر باگ بود، گزارش هم داخل VMware ثبت می کردیم خودشان قبول می کردند. برای ساخت همچین ماژولی مجبور بودیم یکجا از SDK خودشون استفاده کنیم یکجا هم ESXi Shell و .. کار تمیز و استیبلی نبود. تا به امروز نمی دونم VMware هنور برای توسعه دهنده ها فکری کرده یا نه اما اگر مثل قبل باشد شما از هرجا ماژول و .. خریداری کنید، همچنان مشکلاتی وجود دارد.

در نسخه AutoVM Enterprise تمامی موارد از طریق SDK ویسنتر استفاده میگردد و فاقد هرگونه الزام به دسترسی Shell و یا غیر میباشد، قابل ذکر است نسخه Enterprise پلتفرم برای هاستینگ های رده متوسط مناسب نمیباشد. برخی از اپشن های موجود به شرح زیر است:

Pay as you go service
Create VAPP, cluster, resources by client
Discover VMs, Storages, Clusters, VAPPs, Datacenters, and Networks automatically
Support VSAN
VMware High Availability
Support OAuth service
Run Bash/Batch, Python or any scripts after VM installation
Full log service
Manage IPs by the platform
Distributed switch
Support Multitasks
Task management
VM bandwidth monitoring system
Template customization
Storage DRS