PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی و توضیح گزینه های مهم در whm

pc30
February 25th, 2011, 18:49
Setup Remote Access key
این گزینه یک کد امنیتی جهت استفاده از WHM بدون دسترسی مستقیم تولید می کند. از این کد معمولا در نرم افزارهای صورت حساب آنلاین و ... استفاده می شود.

Services Status
این گزینه وضعیت سرویس های سرور را نشان می دهد. رنگ سبز به معنی وضعیت مناسب و رنگ زرد به معنی وضعیت نرمال و رنگ قرمز به معنی قطعی یا نامطلوب بودن سرویس می باشد که از 99% مواقع ما متوجه شده ودر حال رفع می باشیم که در صورت طولانی شدن مدت شما می توانید به پشتیبانی اطلاع دهید.

Server Information
اطلاعات سخت افزاری سرور مثل هارد ,پردازنده و... را نشان می دهد.

List Accounts
لیست دامنه های مشتریان شما شامل IP , نام کاربری, میزان فضای مصرف و... را نشان می دهد.

Create a new Account
این گزینه برای ایجاد اکانت برای مشتری می باشد. که یک اکانت هاستینگ به همراه کنترل پنل cpanel مجزا برای مشتری شما ایجاد می شود

Skeleton Directory
در این شاخه فایل های پیش فرض هاستینگ شما بر روی آن قرار دارد. به این معنی که هر هاستی که ایجاد می شود, این فایل ها در هاستینگ مشتری شما کپی می شود. به عنوان مثال شما می توانید یک فایل با محتوای "در حال ساخت ... " با کپی رایت ...host by ایجاد کنید واز طریق FTP در اکانت اصلی هاست خود در شاخه (cpanel3-skel) در قسمت Public_html کپی کنید.

Terminate an Account
در این گزینه شما می توانید اکانت مشتری خود را حذف کنید.
توجه کنید این عمل غیر قابل بازگشت می باشد.

Viwe Bandwidth Usage
میزان پهنای باند مصرفی هر یک از مشتریان خود را می توانید مشاهده کنید.

Suspend Account
شما می توانید با این گزینه اکانت مشتریان خود را معلق و غیر فعال کنید. این کار می تواند به دلیل بدهی باشد.

List Suspend Account
دراین لیست اکانت هایی که معلق شدند را می توانید ببندید. این کار ممکن است توسط شما یا ما صورت گرفته باشد در ستون rcason دلیل معلق سازی را می توانید مشاهده کنید. چنانچه توسط ما صورت گرفته باشد, به شکل اکانت رسیدگی و رفعش نمایید. سپس می توانید با کلیک بر Unsuspend آن را باز یا با کلیک بر terminat آن را بطور کامل حذف کنید.

Modify Suspend Account Page
شما می توانید در این قسمت صفحه معلق را ویرایش کنید. این صفحه زمانی که اکانت مشتری شما معلق است بر روی وب سایتش نمایش داده می شود.

Quota Modification
شما می توانید میزان فضای اکانت مشتری های خود را بصورت تک تک کم یا زیاد کنید.

Password Modification
در این گزینه شما می توانید پسورد اکانت های مشتری های خود را تغییر دهید.

mr.he3am
February 25th, 2011, 19:31
این چیز هایی که گفتید فکر کنم 99.99% کاربر های انجمن بلد باشند
مطالب تخصصی تر بزارید بهتر هست

jiros
June 17th, 2011, 18:59
من بلد نبودم:d
البته به دردمم نمی خوره چون دایرکت ادمین کار می کنم:))

nima17701
June 17th, 2011, 19:23
این چیز هایی که گفتید فکر کنم 99.99% کاربر های انجمن بلد باشند
مطالب تخصصی تر بزارید بهتر هست
درسته کمی مبتدی بود ، ولی همینکه زحمت کشیدن و اینها رو هم منتشر کردن سپاسگزارم

ToooPDL
June 17th, 2011, 19:27
امروز همه دارن تاپبک زیرخاکی بالا میارن :d تاریخو نگاه کنین بابا..