PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام شرکت بیشترین سرعت اینترنت را در ایران با کیفیت عالی ارائه میدهد ؟

Sohan Roh
August 3rd, 2020, 00:58
با سلام و احترام ،

دوستان عزیز ،

کدام شرکت بیشترین سرعت اینترنت را در ایران با کیفیت عالی ارائه میدهد ؟

اکثر شرکت ها نهایت ۱۶ مگ میدن !

ممنونم.

hoka
August 3rd, 2020, 10:46
مخابرات یه سرویس داره تا 100 مگ میده . البته یه شرکت دیگه هم هست با وایرلس میده همین سرویس رو اسمش رو نمیدونم . مودم خارجی میخواد و بندو بساط

mehrania
August 3rd, 2020, 11:38
شرکت همیار نت سرعت بالاتری میده البته وایرلس !

mehrshad.ho
August 3rd, 2020, 11:57
سرویس adsl روی سیم مسی مخابراتی حداکثر سرعت 16 خواهد بود و این بستگی به فاصله شما تا مرکز مخابرات دارد
در صورتی که خط تلفن شما مسی نبوده و فیبر نوری باشد می توانید از مخابرات برای vdsl استعلام بگیرید
آنتن وایرلس هم هر چقدر بخواهید قابل تامین هست از سمت سرویس دهنده

fausjus
August 3rd, 2020, 12:01
مخابرات یه سرویس داره تا 100 مگ میده . البته یه شرکت دیگه هم هست با وایرلس میده همین سرویس رو اسمش رو نمیدونم . مودم خارجی میخواد و بندو بساط

فعلا مخابرات برای بنده یه مودم فیبر نوری انداخته 1 ماه کار کرد کلا هر روز یک در میون قطع هست.

Sohan Roh
August 3rd, 2020, 12:31
با سلام ،

گرامی لینک میدید ؟

ممنونم.

hoka
August 4th, 2020, 11:31
با سلام ،

گرامی لینک میدید ؟

ممنونم.

لینک چی عزیز ؟

ColdWorld
August 4th, 2020, 14:07
شرکت همیار نت سرعت بالاتری میده البته وایرلس !
سلام
این نت توی تهران هم این شرکت ارائه میده؟ افرهای خوبی داره.
ما تو منطقه ای هستیم که از مخابرات فاصله زیاد داریم و کیفیت افتضاحه. از طرفی نمیشه به غیر مخابرت چیزی دیگه ای خرید

vpgroup
August 4th, 2020, 14:56
اگر البرز هستید شنیدم که بعضی از شرکت ها سرویس جدید راه اندازی کردن تا 100 مگابایت بر ثانیه

mehrania
August 4th, 2020, 18:53
سلام
این نت توی تهران هم این شرکت ارائه میده؟ افرهای خوبی داره.
ما تو منطقه ای هستیم که از مخابرات فاصله زیاد داریم و کیفیت افتضاحه. از طرفی نمیشه به غیر مخابرت چیزی دیگه ای خرید
فک کنم همه جای ایران بده ولی من شیراز هستم
بهتره با پشتیبانی زنگ بزنید