PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم انجام تغییرات اعمال شده در دایرکت ادمین!

amin.ir69
July 31st, 2020, 04:34
با عرض سلام خدمت دوستان

راستش چند وقتی هست که هر تغییر یا عملی که از پنل ادمین یا یوزر دایرکت ادمین انجام میدم، اعمال نمیشه!
مثلا اگه پکیج، یوزر، دی ان اس، اس اس ال و یا هر چیز دیگه ای که اضافه یا حذف کنم اعمال نمیشه تا یه بار به کلی سرور رو ریست کنم! همچنین SSL ها هم دیگه خودکار تمدید نمیشن!

دقیقا بعد از هر عملی که انجام می دم باید یه بار کل سرور رو ریست کنم تا اعمال بشه!

در ضمن چند وقتی هم هست که یه پیغام توی بخش پیام های ادمین میاد که نمیدونم کلا به این موضوع ربطی داره یا نه:
The task.queue file does not appear to be getting processed (https://server.pchost.net:2222/CMD_TICKET?action=view&number=000000560&type=message)

پیشاپیش ممنون از راهنمایی اساتید

my-host.site
July 31st, 2020, 10:33
سلام

خطایی که میده بله کاملا داره مشکل رو توضیح میده که میگه فایل (task.queue) در حال پردازش نیست

خب حالا می تونین از این آموزش استفاده کنید

قبل از همه اول چک کنید ببینید crond پروسس داره در tasks یا running process بعد اگر دیدن هیچ اثری از crond نیست با کاماند

service crond start

سرویس رو فعال کنید . اگه فعال شد چک کنید مشکلتون برطرف میشه یا نه اگه نشد از آموزش زیر استفاده کنید

https://help.directadmin.com/item.php?id=107

amin.ir69
July 31st, 2020, 17:28
مرسی دوست عزیز از بابت راهنماییت

آره من دقیقا طبق لینکی که خود دایرکت ادمین داده و شما هم لطف کردین پیش میرم منتهی دستور آخر رو (/usr/local/directadmin/dataskq d) که میزنم تا
task.queue اجرا بشه پیغام میده که دسترسی به حافظه نیست برای این فایل!

SaeedFazlollahzadeh
July 31st, 2020, 17:58
سلام
پیغام خطا رو کامل کپی کنید لطفا.

amin.ir69
August 1st, 2020, 01:57
سلام
پیغام خطا رو کامل کپی کنید لطفا.

/usr/local/directadmin/dataskq
Memory access Error

SaeedFazlollahzadeh
August 1st, 2020, 01:59