PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ssl کردن دامین

hOsTinG
February 25th, 2011, 17:52
دوستان عزیز میشه یه کمکی برای ssl کردن دامین کنید

من از کجا تهیه کنم .. اصلان ssl چه جوری به دامین وصل میشه

برای خودش پنل داره .. یا...............

خواهش کامل کمکم کنید:67:

maroofi
February 25th, 2011, 19:42
سلام
بحثش خیلی پیچیده است اگر قصد تهیه دارید من اقای vps persia رو معرفی میکنم که در این کار خبره هستند.
رایگان هم داره ولیخ وب خودتون هم میدونید کیفیتها با هم متفاوت هست
تای جایی که من میدونم به دامین هم وصل نمیشه به هاست وصل میشه و کنترل پنل مجزایی داره
ضمن اینکه در اسکریپتتون هم باید دستکاری کنید ( حالا هرچیزی که باشه)
موفق باشید

s.w.a.t
February 25th, 2011, 20:08
سلام
بحثش خیلی پیچیده است اگر قصد تهیه دارید من اقای vps persia رو معرفی میکنم که در این کار خبره هستند.
رایگان هم داره ولیخ وب خودتون هم میدونید کیفیتها با هم متفاوت هست
تای جایی که من میدونم به دامین هم وصل نمیشه به هاست وصل میشه و کنترل پنل مجزایی داره
ضمن اینکه در اسکریپتتون هم باید دستکاری کنید ( حالا هرچیزی که باشه)
موفق باشید

جناب آقای حشمتی هم از ما تهیه کردن! :)

کنترپنل مجزا هم نداره. مثل یه جور ماژول(ماژول نیست)روی سایت نصب میشه. که اطلاعات بین سایت و سرور که رد و بدل میشه رو رمز نگاری میکنه.
در اسکرپیت هم نیاز به هیچ دستکاری وجود نداره فقط باید تمام عکسها, فلش ها, کد آمارگیر که شامل عکس باشه از SSL سایت شما یا سایت مبدا لینک بخوره

میتونید به تایپیک زیر نگاهی بندازید.
http://www.webhostingtalk.ir/f160/20116/
موفق باشید

hamnafas
February 25th, 2011, 20:24
در مورد نحوه کار ssl یه توضیح مختصر میدید؟

maroofi
February 25th, 2011, 20:25
جناب swat عزیز بنده که ادعای ندارم استاد ما هستی
ولی منظور من از کنترل پنل همون مازولی بود که در سی پنل خود م هر روز مشاهده میکنم. در توضیحاتم هم اشاره کردم روی هاست نصب میشه :)
کسی جواب ایشون رو نداده بود و گفتم که کارشون راه بیفته بازم ممنونم از شما که به بقیه کمک میکنید.

s.w.a.t
February 25th, 2011, 20:32
در مورد نحوه کار ssl یه توضیح مختصر میدید؟
کار اصلی ssl رمز نگاری رو اطلاعاتی هست که بین سرور و کاربر رد و بدل میشه. کسی نمیتونه جز شرکت ارائه دهنده این اطلاعات رمز نگاری شده رو بخونه. چون هر شرکتی یک نوع الگوریتمی برای رمز نگاری استفاده میکنه.
اما به لطفا دوستان از ssl برای دور زدن موقتی فی-لترینگ هست. البته الان دیگه زیاد الان فایده نداره بعد از یه مدت کوتاهی آی پی سایت رو ***** میکنن.
حتما هم باید آی پی اختصاصی داشته باشید
موفق باشید

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

جناب swat عزیز بنده که ادعای ندارم استاد ما هستی
ولی منظور من از کنترل پنل همون مازولی بود که در سی پنل خود م هر روز مشاهده میکنم. در توضیحاتم هم اشاره کردم روی هاست نصب میشه :)
کسی جواب ایشون رو نداده بود و گفتم که کارشون راه بیفته بازم ممنونم از شما که به بقیه کمک میکنید.
دوست عزیز بنده هم چیزی نگفتم راجع به شما یا گفتتون! به خودتون شک دارید ها :)

hOsTinG
February 25th, 2011, 20:51
ممنون دوست عزیز حالا من بخوام با ای پی اختصاصی یه ssl داشته باشم چند میشه هزینش هم همین جا بگید تا اطلاع داشته باشیم

ای پی را هم هیمن اول بگیرم تا دیگه به مشکل بر نخورم

قیمت ها را بگید لطفا با ای پی یا بدون ای پی

ممنون

s.w.a.t
February 25th, 2011, 20:57
ممنون دوست عزیز حالا من بخوام با ای پی اختصاصی یه ssl داشته باشم چند میشه هزینش هم همین جا بگید تا اطلاع داشته باشیم

ای پی را هم هیمن اول بگیرم تا دیگه به مشکل بر نخورم

قیمت ها را بگید لطفا با ای پی یا بدون ای پی

ممنون

باسلام
دوست عزیز شما در بخش آموزشی پست دادید ما نمیتونیم تو این بخش قیمت یا پیشنهاد فروش بدیم.
به این تایپیک مراجعه کنید خودتون متوجه میشید
http://www.webhostingtalk.ir/f160/20116/

در رابطه با آی پی هم باید از جایی که سرویس میگیرید درخواست کنید.

موفق باشید

maroofi
February 25th, 2011, 21:47
کار اصلی ssl رمز نگاری رو اطلاعاتی هست که بین سرور و کاربر رد و بدل میشه. کسی نمیتونه جز شرکت ارائه دهنده این اطلاعات رمز نگاری شده رو بخونه. چون هر شرکتی یک نوع الگوریتمی برای رمز نگاری استفاده میکنه.
اما به لطفا دوستان از ssl برای دور زدن موقتی فی-لترینگ هست. البته الان دیگه زیاد الان فایده نداره بعد از یه مدت کوتاهی آی پی سایت رو ***** میکنن.
حتما هم باید آی پی اختصاصی داشته باشید
موفق باشید

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

دوست عزیز بنده هم چیزی نگفتم راجع به شما یا گفتتون! به خودتون شک دارید ها :)
نه قربان این چه حرفیست اختیار دارید سوتفاهم بوده :)