PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كامپوننت وير چو مارت

soheilsan
February 25th, 2011, 16:34
سلام دوستان
من يه مشكلي با ويرچومارت دارم. اونم تاريخشه. محبت كنيد بفرماييد چطوري بايد تاريخ ويرچومارت را فارسي كنم؟
2 هفته است كه دارم مي گردم ولي چيزي پيدا نكردم.

maroofi
February 25th, 2011, 18:51
خود جوملا باید فارسی شده باشه .
تاریخ رو از هسته جوملا مییگره
موفق باشید

soheilsan
February 26th, 2011, 17:10
سلام دوست عزيزم
جوملا فارسي شده و تاريخ هم تاريخ فارسي شده است و قبلا هم از تاريخ شمسي استفاده مي كردم. اما مهمترين قسمت مشكل جايي است كه كاربر براي پرداخت پول با كارت ها عابر بايد تاريخ انقضا كارت را وارد كند. اما ماه و سال به ميلادي است؟ اين تاريخو چطوري فارسي كنم؟
خيلي ممنون ميشم اگر كمك كنيد

maroofi
February 26th, 2011, 18:18
عجب چیزی شد :))
فکر اونجایش رو نکرده بودم
من ماژول پرداخت رو فعلا نصب نکردم سپردم واسم یکی بیارند هنوز باهاش کار نکردم که بدونم به چه شکلی هیست
ولی خود کامپوننت سیستم تقویم نداره
و تاریخ رو از هسته میگیره
که در داخل سرور بصورت میلادی هستش
و هسته جوملا اونو میگیره و با یک تغییراتی به شکل شمسی تبدیل میکنه
و کامپوننت هم از خود جوملا میگیره و درواقع سومین مرحله قرار میگیره.
شما باید برید در قسمت کنترل پنل ادمین ویرچومارت در قسمت تنظمیات کلیش اونجا باید بگردید ببینید مشکل کجاست . یک قسمتی برای فرمت تاریخش هست (yy--mm-dd) در همون فیلدها بگردید ببینید در کنارش گزنیه ای برای فارسی و شمسی هست یا خیر.
ولی این اولین باره که همچین چیزی میشنوم.

soheilsan
February 27th, 2011, 19:19
سلام دوست عزيز
تا اونجايي كه من فهميدم بايد مشكل از ماژول پرداخت باشه،درسته؟ يعني اگر ماژول فارسي شده پرداخت را پيدا كنم يا خودم يه دست كار توش انجام بدم مشكل حله؟
در ضمن براي اينكه متوجه منظورم بشي هم عكس گذاشتم و هم مي توني به طور ازمايشي يه محصولي را انتخاب كني تا وقت پرداخت دقيقا مشكلو ببيني. ممنونم maciran.co.tv

maroofi
February 27th, 2011, 19:32
سلام
ببین هسته جوملای من فارسی شده است
سه شنبه, 03 اسفند 1389 13:46
این متنی هست که زیر مطالب من درج میشه
پس مشکل از هسته جوملا نمیتونه باشه.
من الان فرصت خیلی کمی دارم و متاسفانه نمیتونم کامل ویرچومارت رو بررسی کنم
داخل ماژول پرداخت پی پل رو کامل گشتم ولی موردی ندیدم فکر میکنم این کامپوننت مستقل عمل میکنه و احتمال میدم این گزینه در مارولهای پرداخت بانکها که فارسی شده اند حل شده باشه.
متاسفانه هنوز ماژول رو تحویل نگرفتم در اولین فرصت ریویوو این کار رو قرار خواهم داد
موفق باشی

iacbook
February 27th, 2011, 19:34
طریقه پرداخت ماژول های بانکی ویرچومارت به این شکل نیست و اون برای اتصال به ویزا کارت و غیره هست ، ماژول بانکی مثل سامان که ما برای این سیستم نوشتیم کاربر همه این تنظیمات رو داخل بانک انجام میده و داخل سایت شما نیاز به دریافت اطلاعات کارت مشتری نیست.

joomla
February 28th, 2011, 15:38
سلام اگر خواستید ویترومارت با ما÷ولهای بانک سامان و پارسیان با 5 قالب وی÷ه و 10 ما÷ول اضافه و کاربردی و کاملا بومی با تاریخ فارسی 30000 تومان