PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قضیه این دامنه های عجیب چیه ؟

mehrania
July 23rd, 2020, 13:37
سلام
دوستان یه مدته برای دانلود ار سایت های فیلم اقدام میکنم میبینم که که لینک های دانلودشون به شکل زیره :

http://3jdbkfifcudfvubdiufvj.bdf2h27idtz5hah3t7offsfekuz7 gkd5zpjfgbhdydvqd4yducyid1ogesk.space/film/1397/05/The.Dictator.2012.480p.BluRay.HardSub.Digimoviez.m p4

میخوام بدونم با همچین تعداد حروف امکان ثبت دامین هست ؟ بعد اینکارشون برای جلوگیری از *****ینگ دامنه هست یا چی ؟

nevergotme
July 23rd, 2020, 13:46
هیچی مثلا میخوان خیلی مخفی باشن

sam_pontiac
July 23rd, 2020, 13:47
تا 63 کاراکتر مجاز هست برای خود نام دامین "label" و با سابدامین و غیره تا 253 کاراکتر.
حالا اینها چرا اینکار رو میکنند رو نمیدونم.

Web-Hosting
July 23rd, 2020, 15:49
شما میری تو اون سایت دانلودتو کن
چیکار به قضیه دامنه داری؟

farhadhelix
July 23rd, 2020, 16:48
چیز خاصی نیست
کله رو موقع ثبت دامنه 4 5 بار میکوبن روی کیبورد بعد دکمه ثبت رو میزنن

mehrania
July 23rd, 2020, 22:47
شما میری تو اون سایت دانلودتو کن
چیکار به قضیه دامنه داری؟
اگر همه منطق شمارو داشتن هنوز توی دوره ی غارنشینی بودیم !

MizbanPardaz
July 23rd, 2020, 23:19
سلام
دوستان یه مدته برای دانلود ار سایت های فیلم اقدام میکنم میبینم که که لینک های دانلودشون به شکل زیره :

http://3jdbkfifcudfvubdiufvj.bdf2h27idtz5hah3t7offsfekuz7 gkd5zpjfgbhdydvqd4yducyid1ogesk.space/film/1397/05/The.Dictator.2012.480p.BluRay.HardSub.Digimoviez.m p4

میخوام بدونم با همچین تعداد حروف امکان ثبت دامین هست ؟ بعد اینکارشون برای جلوگیری از *****ینگ دامنه هست یا چی ؟

سلام

بنظرم بهتر بود از مدیر سایت میپرسیدین تا اینجا که جوابای مسخره بتون ندن

mehrania
July 24th, 2020, 01:27
سلام

بنظرم بهتر بود از مدیر سایت میپرسیدین تا اینجا که جوابای مسخره بتون ندن
پرسیده باشم یا نپرسیده باشم دلیل نمیشه که نخوام نظر کلی دوستان متخصص که ممکنه همین سایت اسم بردم شاید میزبانی کنه رو بدونم ( حالا این وسط یه سری کم دان بیان تیکه بندازن هم جای خود داره ! )

مشهد مال
July 24th, 2020, 03:40
سلام

مرتیکه فیلم سوپر گذاشتی واسه ملت؟

OMIDTU5
July 24th, 2020, 10:54
دلیلش ظاهرا پیشگیری از فی لتر شدن لینک های دانلود هست . هرچند که این روشها تاثیری نداره ...

vector1378
July 24th, 2020, 11:52
برای اینه که دیرتر ***** شن که کمی تاثیر داره و میخوان که از اسم های خاص استفاده نکنند

Hamid_s2022
July 24th, 2020, 11:56
برای دیر ***** شدن هست و اینکه احتمالا در آینده نزدیک بخوان کل لینک رو همراه با نام فایل بخوان کد کنن میخوان که لینک اون موقع ناشناس بمون

Web-Hosting
July 24th, 2020, 12:57
اگر همه منطق شمارو داشتن هنوز توی دوره ی غارنشینی بودیم !

چه ربطی به غار نشینی داره ؟
الان مثلا بدونی با سواد میشی؟
من مثلا بدونم همسایه مون با چ پولی 2 تا لندکروز خریده علمم زیاد میشه؟ نه نمیشه، فضولیم بیشتر میشه ..

karjoo
July 24th, 2020, 14:59
اگه یاد بگیرم همسایمون چجوری پول در آورده
دیگه فضولی نیست
علم و پولم زیاد شده

چه ربطی به غار نشینی داره ؟
الان مثلا بدونی با سواد میشی؟
من مثلا بدونم همسایه مون با چ پولی 2 تا لندکروز خریده علمم زیاد میشه؟ نه نمیشه، فضولیم بیشتر میشه ..

Web-Hosting
July 24th, 2020, 15:56
اگه یاد بگیرم همسایمون چجوری پول در آورده
دیگه فضولی نیست
علم و پولم زیاد شده
اصلا من چیکار همسایه دارم که برم ببینم اون چجوری پول در آورده ؟ شاید ***ی کرده شاید وام گرفته شاید رشوه گرفته شاید ارث پدرش بوده من که نباس بدونم ...
خودم راه خودمو پیش میرم کار به کار کسی هم ندارم مگر اینکه اون خودش بخواد نحوه در آمدشو توضیح بده مثل اینا که سمینار میزارن
یا برم عالمو آدم بپرسم این یارو چجور دو لندکروز خریده میگن: دو گ*ه خورش هستی ؟ برو کار کن بخر

شما هم چرا این لینک استفاده شده دخالت نکن
سایت فیلم میخوای بزنی؟ برو بزن هرکار که باعث پیشرفتت میشه انجام بده

mehrania
July 25th, 2020, 01:26
اصلا من چیکار همسایه دارم که برم ببینم اون چجوری پول در آورده ؟ شاید ***ی کرده شاید وام گرفته شاید رشوه گرفته شاید ارث پدرش بوده من که نباس بدونم ...
خودم راه خودمو پیش میرم کار به کار کسی هم ندارم مگر اینکه اون خودش بخواد نحوه در آمدشو توضیح بده مثل اینا که سمینار میزارن
یا برم عالمو آدم بپرسم این یارو چجور دو لندکروز خریده میگن: دو گ*ه خورش هستی ؟ برو کار کن بخر

شما هم چرا این لینک استفاده شده دخالت نکن
سایت فیلم میخوای بزنی؟ برو بزن هرکار که باعث پیشرفتت میشه انجام بده
دوست عزیز بهتره روی ادبیاتتون کار کنید ، شما از کجا میدونید شاید من سایت فیلم دارم میخوام بدونم دلیلش چیه شاید به کارم اومد دومن اگر بخوام از قائده شما استفاده کنم اینه که منم الان تایپک زدم با هر موضوعی و این انجمن مدیر داره پس شما فضولی که در این زمینه اطلاعی نداری اومدی اینجا جواب فرستادی ؟
درضمن شاید همین الان که خیلیا دارن توی گوگل دنبال جواب این سوالن و تایپک زدن من و ثبتش در گوگل و جواب دوستان که از این قضیه مطلعن باعث بشه اونا هم یه قدم جلو بیوفتن
شما بهتره اولین و اصولی ترین حالت انسانی به نام کنجکاوی رو باهاش آشنا بشید که باعث پیشرفت و به جلو رفتنش بوده شده و با فضولی فرق داره ،
برای اینکه فرقشو بدونید میتویید مقاله زیر رو بخونید

https://www.tabnak.ir/fa/news/396102/%D8%AD%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84-%DA%A9%D9%86%D8%AC%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%81%D8%B6%D9%88%D9%84%DB%8C-%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA