PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیچ از سایت apkmirror.com

delshad
July 23rd, 2020, 11:53
سلام من قبلا از apkmirror.com به راحتی لیج میکردم الان خطای دسترسی ممنوع میده یه ربات تلگرام داشتم اونم نمیتونه ازش فایل بگیره راهی هست ؟

delshad
October 21st, 2020, 11:18
سلام کسی میتونه در این مور د کمک کنه ؟

SaeedFazlollahzadeh
October 21st, 2020, 13:46
سلام
شاید آی پی سرور تون توسط مقصد بلاک شده باشه. چک کردید که پینگ می تونید به این دامنه بزنید؟
خطای دسترسی رو از سرور مقصد دریافت می‌کنید یا ربات تون اگر مثلاً آدرسی رو نتونست بگیره خطای دسترسی می‌ده؟

delshad
October 21st, 2020, 15:49
سلام
شاید آی پی سرور تون توسط مقصد بلاک شده باشه. چک کردید که پینگ می تونید به این دامنه بزنید؟
خطای دسترسی رو از سرور مقصد دریافت می‌کنید یا ربات تون اگر مثلاً آدرسی رو نتونست بگیره خطای دسترسی می‌ده؟

سلام - والا ربات خودم نیست ربات @uploadbot تا همین چند روز پیش همه لینک هاشو میشد با این تبدیل به فایل کرد ولی الان نه با لیچ سایت خودم نه با این ربات نمیشه چیزی ازش دانلود کرد ولی با مرورگر خود پی سی یا موبایل میشه سازنده ربات هم گفته اپک میرر سرورهای های ما رو بلاک کرده apkmirror blocking our server from downloading

Cr0w
October 21st, 2020, 17:30
سلام - والا ربات خودم نیست ربات @uploadbot تا همین چند روز پیش همه لینک هاشو میشد با این تبدیل به فایل کرد ولی الان نه با لیچ سایت خودم نه با این ربات نمیشه چیزی ازش دانلود کرد ولی با مرورگر خود پی سی یا موبایل میشه سازنده ربات هم گفته اپک میرر سرورهای های ما رو بلاک کرده apkmirror blocking our server from downloading
خب مطمئنا شما رو هم بلاک کرده یا تنظیمات امنیتی خاصی انجام دادن مثلاً انتی لیچی چیزی و اینا!

delshad
October 21st, 2020, 18:53
خب مطمئنا شما رو هم بلاک کرده یا تنظیمات امنیتی خاصی انجام دادن مثلاً انتی لیچی چیزی و اینا!

یعنی راهی نیست بشه ازش لیچ کرد چطوری فرق کاربر و سرور رو تشخیص میده اخه

Cr0w
October 22nd, 2020, 01:55
والا نمیدونم، خیلی راحت شناسایی میشن لیچر ها یا بات ها با Rate limit کپچا میزارن سر راهش!

delshad
October 22nd, 2020, 10:46
:-? بی بیداد

mmmm.masood
October 23rd, 2020, 14:44
با پایتون ربات بنویسید

delshad
November 1st, 2020, 17:06
با پایتون ربات بنویسید

والا من بلد نیستم با خیلی اربات سازها هم حتی یه هندی صحبت کردم گفت ما راهی نداریم

SaeedFazlollahzadeh
November 1st, 2020, 17:59
والا من بلد نیستم با خیلی اربات سازها هم حتی یه هندی صحبت کردم گفت ما راهی نداریم
سلام
اگر براتون صرف داره نوشتن ربات با توجه به امکاناتی که نیاز دارید از حدود ۲۰ میلیون تومن شروع میشه به بالاتر و قابل انجام هست. ربات هم فقط برای شما هست و اختصاصی.
چون تا حدی چک کردم و حتی شما لینک مستقیم هم بدید باز خطای ۴۰۳ می گیرید و روش هایی برای دور زدن این خطا هست که بعید بدونم دستی بخواید این کار رو انجام بدید. با ویندوز سرور خارج کشور تست نشده اما لینوکس تست شده و نتیجه گرفتم.

فقط چون روی قیمت دادن دفعه قبلی دوستان بهشون برخورد، من صرفا پیشنهاد دادم که از بیس این هزینه حدودا قابل انجام هست. اگر هم مایل نبودید که به سادگی از کنار ریپلای بگذرید

mehrania
November 1st, 2020, 20:04
داداش به نظرم با این قیمت برنامه نویسی ، خودت دانلود و آپلود کنی به صرفه تره چون مگ در روز چندتا پست مگه میخوای بزاری

delshad
November 2nd, 2020, 16:07
مرسی ذوستان ولی من تا همین یه ماه پیش با یه ربات تلگرام فایل هاشو مستقیم میکردم و خیلی راحت بود ولی الان انگار تغییری داده و نمیشه با این قیمت ها هم از خیرش بگذرم بهتره

SaeedFazlollahzadeh
November 2nd, 2020, 17:25
مرسی ذوستان ولی من تا همین یه ماه پیش با یه ربات تلگرام فایل هاشو مستقیم میکردم و خیلی راحت بود ولی الان انگار تغییری داده و نمیشه با این قیمت ها هم از خیرش بگذرم بهتره

اگه تعداد دانلود ها تون زیاد نیست که با وی‌پی‌ان کار تون رو راه بندازید. یا هم یه وی پی اس ویندوزی خارج از یکی از همکاران ماهانه تهیه کنید و فایل ها رو دانلود و آپلود کنید.