PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من مینونم روازانه 5 ترابایت از سرور شما دانلود کنم ( ویژه سرورهای ایران ضریب دار )

mashiat
July 20th, 2020, 21:44
درود
من مینونم روازانه 5 ترابایت از سرور شما دانلود کنم ( ویژه سرورهای ایران ضریب دار )

در صورت نیاز پیغام بدید

سپاس

Sajad.Parsa
July 20th, 2020, 23:27
درود
من مینونم روازانه 5 ترابایت از سرور شما دانلود کنم ( ویژه سرورهای ایران ضریب دار )

در صورت نیاز پیغام بدید

سپاس

فقط بتونی یا اسکلت فلزی هم هست ؟

mashiat
July 20th, 2020, 23:41
فقط بتونی یا اسکلت فلزی هم هست ؟

خدا شفات بده اسپمر

SaeedFazlollahzadeh
July 20th, 2020, 23:45
سلام
روزانه ۵ ترابایت دانلود کنید یعنی ما لینک به شما بدهیم و شما دانلود کنید صرفا؟ نوع و تایپ فایل مهم هست که باشد؟ یعنی فایل واقعی باشد یا فایل 800gb تست هم مثلا باشد مشکلی ندارد؟ یا که صرفا می خواهید ترافیک آپلود روی سرور خودتان را بالا ببرید؟

mashiat
July 21st, 2020, 00:00
سلام
روزانه ۵ ترابایت دانلود کنید یعنی ما لینک به شما بدهیم و شما دانلود کنید صرفا؟ نوع و تایپ فایل مهم هست که باشد؟ یعنی فایل واقعی باشد یا فایل 800gb تست هم مثلا باشد مشکلی ندارد؟ یا که صرفا می خواهید ترافیک آپلود روی سرور خودتان را بالا ببرید؟
درود دوست خوب
اینکار برای این هست که افرادی که نیاز دارن ضریب ترافیک 1 به 10 یا یک به 8 سرورشون رعایت بشه برای همین نیاز دارن از سرور ترافیک دانلودی داشته باشن . به عبارت دیگه سروشون send داشته باشه
مسلما نمیخوام ترافیک آپلود روی سرور خودم رو بالا ببرم چون این کار به ضرر خودم هست . دانلود بالا بردن خوبه نه آپلود
اما من از روشی استفاده میکنم که از سرور شما دانلود میکنم اما نه با سرور خودم . با روش دیگه ای
سپاس

Sajad.Parsa
July 21st, 2020, 00:31
سلام

این دوست عزیزمون فکر کردن یه سروری گذاشتن توی دیتاسنتر یا کرک کردن میتونن سر دیتاسنتر کلاه بزارن و ترافیک رایگان دریافت کنند

دیتاسنتر ها زرنگ تر از این حرفا هستند ترافیک باید نامتقارن و مختلف باشه از شبکات مختلف

;;)

SaeedFazlollahzadeh
July 21st, 2020, 00:33
این دوست عزیزمون فکر کردن یه سروری گذاشتن توی دیتاسنتر یا کرک کردن میتونن سر دیتاسنتر کلاه بزارن و ترافیک رایگان دریافت کنند

دیتاسنتر ها زرنگ تر از این حرفا هستند ترافیک باید نامتقارن و مختلف باشه از شبکات مختلف

;;)
سلام
من یا استارتر تاپیک؟
من فکری نکردم به کار شون و صرفا می خواستم ببینم به چه چیزی قرار هست ایشون برسه، و قدمی هم براشون نمی خواستم بردارم.

TARIMEHR
July 21st, 2020, 01:50
حالا یه کاری کنید که دیتاسنتر از این بعد بیاد پول کل ترافیک ورودی / خروجی رو از حلقوم ما بکشه بیرون.

farhadhelix
July 21st, 2020, 02:22
نامتقارن یعنی اینکه ترافیک به نقاط مختلف و پترن های اپلودی مختلف ارسال بشه نه صرفا یک فایل به یک مقصد مشخص.
داریم از دیتاسنتر حرف میزنیم نه یه بچه 4 ساله

mashiat
July 21st, 2020, 02:30

;;)
خیر عزیزم نه دیتاسنتری در کاره نه کرکی
روش کار به این صورته :

ما یه اپلیکیشن داریم که روزانه بیش از دهها هزار بار دانلود میشه . فقط کافیه که کجا بارگذاری و بارگیری بشه . توی یک روز 6 ترابایت دانلودی داشته این اپلیکیشن توسط کاربر واقعی و با ترافیک واقعی و Ip واقعی

متاسفانه جوی که توی بعضی مغزها و افکار راه افتاده هر کسی کاری رو میگه بعضیا اولین فکرشون دنبال کرک و این مسائل هست

الان دست 50 میلیون ایرانی گوشی هوشمند هست و بازار دانلود اپلیکیشن ( خواسته یا ناخواسته ) سر به فلک میکشه و این کلی ترافیک دانلود مصرف میکنه

ColdWorld
July 21st, 2020, 02:51
سلام
آی پی هاتون ایرانه یا خارج ایران؟

mashiat
July 21st, 2020, 02:55
سلام
آی پی هاتون ایرانه یا خارج ایران؟
60 درصد ایرانه حدودا 40 درصد خارج
اپلکیشن Mp3 Music هست
هم میتونه خواسته دانلود بشه هم ناخواسته

M A Z I Y A R
July 26th, 2020, 18:16
سلام
من برای این ماه تا 24 ام مجموعا 2 ترابایت میتونم در خدمتتون باشم.

Sajad.Parsa
July 26th, 2020, 19:13
سلام
من یا استارتر تاپیک؟
من فکری نکردم به کار شون و صرفا می خواستم ببینم به چه چیزی قرار هست ایشون برسه، و قدمی هم براشون نمی خواستم بردارم.
خطاب به استارتر بود . :54:

a1994n1373
July 30th, 2020, 13:23
درود

در صورت نیاز پیغام بدید

سپاس

فایل هاتون چیه اگر ترافیکتون واقعی باشه بابتش هزینه هم میدیم
09120982029

mashiat
July 30th, 2020, 14:13
درود با یکی از کاربران و دوستان قرارداد بسته شد جهت اپلیکشین و دانلود انبوه

در حال حاضر دیگه این خدمات ارائه نمیشود و واگذار شد

تاپیک بسته شود
سپاس