PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با لپ تا پ hp

sniper007
July 14th, 2020, 21:12
از دوستان کسی هست تو انجمن لپ تا پ hp8570pداشته باشه یه مشکلی دارم وقتی لپ تاپ با باطری کار میکنه فن cpuچرخش نداره ولی وقتی با شارزر وصلش میکنم کار میکنه تعویض فن +باطری هم انجام دادم نو خریدم خواستم بدونم سیستم hpخودش واقعا اینجوریه؟

company_hosting
July 14th, 2020, 21:35
از دوستان کسی هست تو انجمن لپ تا پ hp8570pداشته باشه یه مشکلی دارم وقتی لپ تاپ با باطری کار میکنه فن cpuچرخش نداره ولی وقتی با شارزر وصلش میکنم کار میکنه تعویض فن +باطری هم انجام دادم نو خریدم خواستم بدونم سیستم hpخودش واقعا اینجوریه؟

سلان
هیچ لپتاپی همچین مورد یا مشکلی نداره
این احتملا توی مسیر برق رسانی یجایی قطعی چیزی داره که از سمت باطری برق به فن نمیرسه و از سما شارژر میرسه

OMIDTU5
July 14th, 2020, 23:50

روی آیکن باتری راست کلیک کرده و سپس Power Option و Change Advanced Power Settings

گزینه های زیر را برای باتری بررسی کنید

System cooling policy (باتری Passive و Plugged in بر روی Active)
Maximum processor state (هر دو 100 باشد)

sniper007
July 15th, 2020, 08:19
روی آیکن باتری راست کلیک کرده و سپس Power Option و Change Advanced Power Settings

گزینه های زیر را برای باتری بررسی کنید

System cooling policy (باتری Passive و Plugged in بر روی Active)
Maximum processor state (هر دو 100 باشد)

===============================
یه 5 دقیقه ای کار کرد مجدد از کار افتاد

OMIDTU5
July 15th, 2020, 12:57
===============================
یه 5 دقیقه ای کار کرد مجدد از کار افتاد

مشل سخت افزاری نیست . موقع استفاده از باتری فرکانس پردازنده کاهش پیدا میکنه و نیازی به فن نداره