PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت پایین دانلود از هتزنر

sina_mech
July 13th, 2020, 02:02
سلام دوستان. من سرور مجازی روی هتزنر راه اندازی کردم .. سرعت دانلودش از ایران خیلی خیلی کند هست (کمتر از 100kB/s) .سرعت اینترنت در حد 20 مگابیته.
در حالی که از دوستانم در خارج از ایران خواستم امتحان کنم و همون فایل رو با سرعت خیلی بالا دانلود میکرد.. میتونید راهنمایی بکنید؟ کسی تجربه ی مشابهی داره؟

Sajad.Parsa
July 13th, 2020, 03:29
https://www.hetzner-status.de/en.html

مشکل خاصی از سمت هتزنر نیست

farhadhelix
July 13th, 2020, 06:45
سلام دوستان. من سرور مجازی روی هتزنر راه اندازی کردم .. سرعت دانلودش از ایران خیلی خیلی کند هست (کمتر از 100kB/s) .سرعت اینترنت در حد 20 مگابیته.
در حالی که از دوستانم در خارج از ایران خواستم امتحان کنم و همون فایل رو با سرعت خیلی بالا دانلود میکرد.. میتونید راهنمایی بکنید؟ کسی تجربه ی مشابهی داره؟

سلام

سرور اختصاصی خودتون هست یا سرور مجازی تهیه کردید؟
اگر سرور اختصاصی خودتون هست آیا ساب نت ای پی تهیه کردید یا تک ای پی زدید برای سرور مجازی ویندوزتون؟

sina_mech
July 13th, 2020, 08:21
سلام

سرور اختصاصی خودتون هست یا سرور مجازی تهیه کردید؟
اگر سرور اختصاصی خودتون هست آیا ساب نت ای پی تهیه کردید یا تک ای پی زدید برای سرور مجازی ویندوزتون؟

سرور مجازی ای هست که توی سرور اختصاصی خودم ساختمش. تک آی پی خریدم (ساب نت نیست).

farhadhelix
July 13th, 2020, 16:43
سرور مجازی ای هست که توی سرور اختصاصی خودم ساختمش. تک آی پی خریدم (ساب نت نیست).

اگر تک ای پی هست نباید چنین مشکلی باشه
تیکت بزنید به هتزنر

sina_mech
July 13th, 2020, 21:32
اگر تک ای پی هست نباید چنین مشکلی باشه
تیکت بزنید به هتزنر

من البته از خاصی دانلود میکنم (8096). میتونه به خاطر این باشه که از پورت 80 یا 443 نیست؟

farhadhelix
July 14th, 2020, 02:35
من البته از خاصی دانلود میکنم (8096). میتونه به خاطر این باشه که از پورت 80 یا 443 نیست؟

خیر سرعت دانلود ارتباطی با نوع کانکشن نداره

Optimus
July 14th, 2020, 12:06
شما باید از لینک خارج تست کنید
اکر مشکل سرعت نبود مشکل از سمت ایرانه
ایران به خارج محدوده معمولا
مگر اینکه محدودیت روی سرورش نباشه