PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کچا باید متوجه شد هاست nvme هست یا معمولی

iman.ir
July 12th, 2020, 14:32
سلام دوستان خسته نباشید از وقتی هارد های nvme وارد بازار شده خیلی از ارائه دهنده های هاستینگ این ادعا رو دارن که هاست هاردش nvme هست اما من خریدار باید از کجا متوجه بشم فروشنده داره درست میگه .
من چند هاست مختلف که فروشنده میگفت ssd ویا nvme هست تهیه کردم روی همشون یک نوع اسکریپت نصب کردم و خیلی تست کردم هیچ تفاوتی در سرعت نداشت .

آیا راه حل خواستی داره که مشتری متوجه بشه هاست خریداری شده هارد معمولی یا nvme نصب هست.

mizbanwebhost
July 12th, 2020, 15:14
باسلام

راه حل این هست که از سرویس دهنده معتبر خریداری کنید که به چنین شکی نرسید .

در خصوص سرعت هارد امکان تشخیص آن برای شما از روی یک اکانت هاست نیست . مگر آنکه دسترسی ssh داشته باشید که کمتر هاستینگی روی هاست این دسترسی را ارایه می کند .

مینا-صیفی
July 12th, 2020, 16:30
روی اکانت اشتراکی هاست نمیتوانید متوجه بشید مگر اینکه اعتماد کنید از جای خوب مطمئن بخرید .
اما اگر سرور مجازی داشته باشید میتونید متوجه بشید چند راه داره اما یکی از راه ها که تجربی من هست میگم
هارد nvme معمولا وقتی ریستارت میدید سرور را در عرض 3-4 ثانیه بالا میاد سرور یعنی کلا 3 تا 4 عدد تایم اوت پینگ میده و بعد همه چیز up هست .

mahserver1
July 12th, 2020, 17:58
باعرض سلام واحترام
در این مواقع باید فروشنده رو بشناسید!

اما ما کلیه سرویس هامون با هاردNvme هستند و باعث افتخار هست میزبانی از شما

درصورت تمایل تست ارئه میشود
موفق باشید

زیرساخت
July 13th, 2020, 14:37
سلام دوستان خسته نباشید از وقتی هارد های nvme وارد بازار شده خیلی از ارائه دهنده های هاستینگ این ادعا رو دارن که هاست هاردش nvme هست اما من خریدار باید از کجا متوجه بشم فروشنده داره درست میگه .
من چند هاست مختلف که فروشنده میگفت ssd ویا nvme هست تهیه کردم روی همشون یک نوع اسکریپت نصب کردم و خیلی تست کردم هیچ تفاوتی در سرعت نداشت .

آیا راه حل خواستی داره که مشتری متوجه بشه هاست خریداری شده هارد معمولی یا nvme نصب هست.

سلام دوست عزیز،
برتری درایوهای SSD/NVMe در I/O (خواندن و نوشتن) است که بتواند با پردازنده و رم به شکل مناسبی همکاری نماید.
در شرایط کاملا یکسان، تاثیر استفاده از درایوهای SSD/NVMe کاملا مشهود است اما اگر میزان استفاده از حد توان SSD/NVMe بالا رود باز هم کندی وجود خواهد داشت.
ایده آل ترین حالت این است که شما بدانید شرکت هاستینگ از چه تعداد سایت با منابع مشخص و اختصاصی بر روی هر سرور میزبانی می کند.
شرکت میزبان فا در سرویس های اشتراکی بر روی هر سرور حدود 100 سایت را میزبانی می کند که حدود 10 تا 20 برابر کمتر از متوسط شرکت های میزبانی وب در ایران است!!!
برای سرویس های هاست وردپرس نیز این تعداد به حدود 10 تا 20 سایت می رسد که می توان گفت چنین چیزی حتی در تمام دنیا نیز کم نظیر است.