PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور جهت تست در منزل

newserver
February 25th, 2011, 12:10
سلام دوستان عزیز

سوال من :

من چند ساله که با هاستینگ های مختلف کار کردم و یه دو سالی میشه که از یه شرکت سرویس ریسیلری گرفتم . و کمکی هم طراحی سایت کار میکنم و با اسکریپت های مختلفی کار کردم .شبکه هم کمی کار کردم .

حالا تصمیم دارم یه سرویس ارائه هاست راه بندازم . میدونم دست بالا دست زیاده . ولی بیشتر بخاظر علاقه ای که دارم .

از دوستان می خوام که منو راهنمایی کنن !

من تجربه اداره سرور اختصاصی یا مجازی رو ندارم . پست های تو سایت رو مطالعه کردم اما چیزی که آدم رو روشن کنه زیاد نبود .

گفته شده بود که اول (vps) بگیرید و بعد که یاد گرفتید سرور اختصاصی . درسته ؟

من می خوام سرورم با سیستم عامل لینوکس و کنترل پانل سی پانل باشه .

یه راه حل :

می خوام اول خودم مجازی سازی رو انجام بدم بعد سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم .

منظورم اینه که یه سرور رو همینجا تو خونه حاضر کنم . لینوکس روش نصب کنم . نرم افزار مجازی سازی هم نصب کنم . سی پنل هم نصب کنم و تست کنم . آیا میشه ؟

منتظر رهنمایی شما میمونم .

armintanha
February 25th, 2011, 15:21
گفته شده بود که اول (vps) بگیرید و بعد که یاد گرفتید سرور اختصاصی . درسته ؟ بله

من می خوام سرورم با سیستم عامل لینوکس و کنترل پانل سی پانل باشه ؟ باید بعد خرید وی پی اس خودتون نصب کنید

سی پنل ماهی : ماهی 18 تومن
دایریکت ادمین : ماهی 7 تومن
KLOXO : رایگان

--------------------------------------
ببخشید شما از سرعت 10 مگابایت به بالا استفاده میکنید میخواید سرور راه بندازید؟؟؟
از شدن که میشه ولی باید بلد باشی...

nezar
February 25th, 2011, 15:55
ببخشید شما از سرعت 10 مگابایت به بالا استفاده میکنید میخواید سرور راه بندازید؟؟؟
از شدن که میشه ولی باید بلد باشی...

راه اندازی سرور جهت تست در منزل (http://www.webhostingtalk.ir/f6/21555/)
----------------------------------------------------------------------------------------

برای تست چندان فرقی نداره که خودت مجازی سازی کنی یا vps آماده بگیری
واسه راه اندازی توی خونه یه نرم افزار مجازی مثل Virtual Box و یک سیستم قوی که واسه vps حداقل بتونی 500-1000 مگابایت رم بدی و یه توضیع لینوکس 5.5 CentOS
البته اگه بخوای کنترل پنل و... نصب کنی پیشنهاد می کنم vps بخری به صرفه تره چون هم واسه آپدیت و نصب پکیج ها مفیده هم واسه مصارف دیگه (!)

newserver
February 25th, 2011, 23:37
سلام دوستان

خیلی ممنونم که پاسخ دادید .

فک کنم دقیقا منظور من رو نگرفتید .

شما در نظر بگیرید کسی که می خواد یه سایت طراحی کنه اول میاد نرم افزارهای شبیه ساز مثل (xampp) یا (Appserv) یا .... نصب میکنه و سایت رو تموم میکنه بعد میریزه رو سایت و ....

من نمیخوام هاست ارائه بدم یا اصلا نمی خوام به نت وصل باشم .

سوال من اینه :

من یه سرور دارم . می خوام روش لینوکس نصب کنم . سی پنل هم نصب کنم و .... بعد تنظیماتش رو انجام بدم . حساب کنید یه سرور راه انداختی و داری تستش می کنی ! منظور کلیم اینه که کلیه کارهای سرور رو تو منزل شبیه سازی کنم و وقتی خوب یاد گرفتم برم یه سرور اجاره کنم .

منظورم نمیدونم درست بیان کردم یا نه !

armintanha
February 26th, 2011, 00:04
میدونم چی میگی ...
ولی حال راهنمایی ندارم دیشب خوب نخوابیدم مخم ج نمیده
اگه سرور برای تست میخوای
تست رایگان سرور (http://parspack.com/cloud-computing/free-test)
موفق باشی

newserver
February 26th, 2011, 11:41
سلام

لطفا اگه میشه توضیح بدید

dollar
March 12th, 2011, 20:46
میتونی با برنامه VMware هر تعداد که دوست داری سیستم عامل نصب کنی . ویندوز یا لینوکس . بعد روی انها کار کنی . انگار یه وی پی اس لینوکس یا ویندوز گرفتی . فرقی هم زیاد نمیکنه . کسانی که سرور دارن و وی پی اس اجاره میدن همین کار را میکنن . با برنامه VMware چند تا سیستم عامل نصب میکنن که هر کدام از انها را بعنوان وی پی اس میفروشن.