PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کانال تلگرامی با از دست دادن شماره موبایل (درخواست راهنمایی)

yossef
June 30th, 2020, 21:17
سلام دوستان
من با یه شماره ای کانالی ایجاد کرده بودم که اون سیم کارت رو بدلایلی از دست دادم. الان تلگرام پیام میده که صاحب کانال برای 5 ماه غیر فعال بوده و ...

الان میخوام این کانال و ای دی شو داشته باشم چیکار باید بکنم؟
به خود تلگرام پیام بدم حل میکنه؟

اگه حل نشه کانال و ای دیش چی میشه؟
ممنونم

nofoozgar
July 2nd, 2020, 10:15
سلام دوستان
من با یه شماره ای کانالی ایجاد کرده بودم که اون سیم کارت رو بدلایلی از دست دادم. الان تلگرام پیام میده که صاحب کانال برای 5 ماه غیر فعال بوده و ...

الان میخوام این کانال و ای دی شو داشته باشم چیکار باید بکنم؟
به خود تلگرام پیام بدم حل میکنه؟

اگه حل نشه کانال و ای دیش چی میشه؟
ممنونم

با شماره دیگه جوین بشید داخل کانال و ادمین کنید و کانال و انتقال بدید به اون ادمین جدیده

yossef
July 2nd, 2020, 10:42
با شماره دیگه جوین بشید داخل کانال و ادمین کنید و کانال و انتقال بدید به اون ادمین جدیده

اینکارو رو باید با اون شماره و ای دی انجام داد که دسترسی بهش نیست!

nofoozgar
July 2nd, 2020, 10:43
اینکارو رو باید با اون شماره و ای دی انجام داد که دسترسی بهش نیست!

یعنی تلگرامشو نداری رو گوشیت ؟

yossef
July 2nd, 2020, 10:59
یعنی تلگرامشو نداری رو گوشیت ؟

خیر داشتم که همه چی اوکی بود و نیازی به تاپیک نبود. فکر کنم چاره ای نداشته باشه. تیکت هم به خو تلگرام زدم سنگی در تاریکی.

refigh
July 4th, 2020, 15:13
کانال دلیت نمیشه
اگه هیچ ادمین غیر شما روش نباشه بدون ادمین فعال میمونه

OMIDTU5
July 4th, 2020, 17:24
یه کانال در سال 2016 ثبت کردم و اتفاق مشابهی برام رخ داد و دسترسی به مدیریت کانال قطع شد . تا الان که تقریبا 4 سال گذشته همچنان کانال فعال مونده در حالی که اوایل منتظر بودم بعد از 1 سال دلیت بشه که ایدی رو مجددا استفاده کنم ولی نشد!

gglok
July 4th, 2020, 17:46
بیخیالش شو

yossef
July 4th, 2020, 18:48
کانال دلیت نمیشه
اگه هیچ ادمین غیر شما روش نباشه بدون ادمین فعال میمونه

ادمین دیگه روش دارم.
ولی این پیام براش میاد فکر نکنم اوکی بشه و کانال غیر فعال میشه
The account of the user that owns this channel has been inactive for the last 5 months. If it remains inactive in the next 20 days, that account will self-destruct and this channel will no longer have an owner.