PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست سرور برای سایت دانلود فیلم

aryana111
February 24th, 2011, 23:48
سلام
پست قبلی را بدین صورت تغییر می دهم

یک سایت وارز باشد چون دانلود فیلم دارم محدودیتی در نصب اسکریپت رپیدلیچ نداشته باشم و rarوunrar را ساپورت کند برای استفاده شخصی نه عمومی

دسترسی به root از طریق ssh برنامه putty وبرنامه VNCviewer داشته باشم برای دانلود فایلها بر روی سرورم

بازدیدم فعلا کمتر از 1000نفر است

همزمان بتوانم cms نیوک رانصب کنم

حدود 90000 تومان هم می توانم پرداخت کنم

کلیه کانفیگ و نصب غیره و انتقال سایت فعلیم را برایم انجام دهد چون اصلا"بلد نیستم یه چیز اماده بده که من فقط کار گذاشتن فیلم هایم را انجام دهم

دوستان لطفا در آفرهاشان قیمت بیشتر از این ندهندچون نمی توانم پرداخت کنم

مرسی از همکاری شما

---
February 24th, 2011, 23:57
سلام
می تونید با بنده تماس بگیرید
a-shams@att.net

irlogo
February 25th, 2011, 00:02
من مشتریی دارم که 300 گیگ فایل هاستینگ نزد شرکت ما دارد
در صورت تمایل می توانم مشخصات این مشتری را بدهم تا در مورد کیفیت و رزومه ما سوال بپرسید

حتی امکان ارائه هاست تست نیز میسر می باشد

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

برای این کار هاست اختصاصی و یا یک سرور اختصاصی را برای شما بصورت حرفه ای برای نیاز شما فراهم و منیج کنیم

aryana111
February 25th, 2011, 00:26
من مشتریی دارم که 300 گیگ فایل هاستینگ نزد شرکت ما دارد
در صورت تمایل می توانم مشخصات این مشتری را بدهم تا در مورد کیفیت و رزومه ما سوال بپرسید

حتی امکان ارائه هاست تست نیز میسر می باشد

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

برای این کار هاست اختصاصی و یا یک سرور اختصاصی را برای شما بصورت حرفه ای برای نیاز شما فراهم و منیج کنیم

لطف می کنی اگر بتوانم با مشتری شما در تماس باشم و
ممکنه اطلاعات مربوط به پهنای باند و رم و پورت.. را نیز بفرمایید

واینکه آیا رقمی که برای 300 گیگ نوشته اید رقم نهایی است هر روز چیزی به آن اضافه نمی شود;)
و اینکه هزینه انتقال وکانفیگ و غیره را نیز بفرمایید

با سپاس بسیار

AftabHosting
February 25th, 2011, 00:49
سلام در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا بیشتر در باره سایت شما صحبت کنیم .
سایت فیلم و دانلود هم پشتیبانی میکنیم میتونیم اطلاعات بدیم با مشتری ما صحبت کنید :53:

irlogo
February 25th, 2011, 01:06
لطف می کنی اگر بتوانم با مشتری شما در تماس باشم و
ممکنه اطلاعات مربوط به پهنای باند و رم و پورت.. را نیز بفرمایید

واینکه آیا رقمی که برای 300 گیگ نوشته اید رقم نهایی است هر روز چیزی به آن اضافه نمی شود;)
و اینکه هزینه انتقال وکانفیگ و غیره را نیز بفرمایید

با سپاس بسیار

حتما، شما می توانید درخواست خود را برای info @ webvillage.ir ارسال نمایید، همکاری و اطلاعات لازم برای شما ارسال خواهد شد

پلن 300 گیگابایتی هاست دانلود در وب سایت قیمت داده نشده است و برای این موضوع نیز می بایست به صورت توافقی قیمت تعریف شود
میزبانی وب لینوکس ویژه دانلود (http://webvillage.ir/hosting/download)

تا زمان سررسید سرویس شما هیچ قیمت افزایشی وجود نخواهد داشت

ما می توانیم هاست اختصاصی در خدمت شما بگذاریم ؛ همچنین امکان ارائه سرویس در سرور اختصاصی برای شما میسر می باشد

Red.Mer
February 25th, 2011, 02:01
هاستینگ سرا تحولی نوین در ارائه خدمات هاستینگ (http://www.hostingsara.com/services/vps/germany)

kingoftehran
February 25th, 2011, 04:30
با سلام
دوست گرامی فضای سایت را از فایل هاستینگ جدا کنید برای فضای سایت در خدمتیم.
هاست ترافیک بالا،هاست لینوکس دانلود،هاست دانلود،هاستینگ دانلود (http://www.parmishost.com/host-download.htm)

aryana111
February 25th, 2011, 09:38
سلام در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا بیشتر در باره سایت شما صحبت کنیم .
سایت فیلم و دانلود هم پشتیبانی میکنیم میتونیم اطلاعات بدیم با مشتری ما صحبت کنید :53:

سلام و تشکر

دوستگرامی متاسفانه بخش تماس با ما ارور می دهد و بخش پشتیبانی فروش هم فی*ل*ت*ر است
چگونه با شما تماس بگیرم

nimafire
February 25th, 2011, 10:29
سلام
دوست عزیز سرور اختصاصی برای این کار موجود هست با هزینه ماهانه 70000 تومان

همچنین منیجر های ما کانفیگ مشخصی برای سایت شما انجام میدهند که بهترین کیفیت را داشته باشید

ممایل بودید پیام خصوصی به من بزنید تا سرویس را سریعا تقدیم شما کنم

aryana111
February 25th, 2011, 10:40
سلام
دوست عزیز سرور اختصاصی برای این کار موجود هست با هزینه ماهانه 70000 تومان

همچنین منیجر های ما کانفیگ مشخصی برای سایت شما انجام میدهند که بهترین کیفیت را داشته باشید

ممایل بودید پیام خصوصی به من بزنید تا سرویس را سریعا تقدیم شما کنم

پیام داده شد
اگر ممکن است لطف کنید اطلاعات سرور رابگذارید
سپاسگذارم

aryana111
February 27th, 2011, 08:08
سلام
پست قبلی را بدین صورت تغییر می دهم دوباره ان را بالا می آورم

یک سایت وارز باشد چون دانلود فیلم دارم محدودیتی در نصب اسکریپت رپیدلیچ نداشته باشم و rarوunrar را ساپورت کند برای استفاده شخصی نه عمومی

دسترسی به root از طریق ssh برنامه putty وبرنامه VNCviewer داشته باشم برای دانلود فایلها بر روی سرورم

بازدیدم فعلا کمتر از 1000نفر است

همزمان بتوانم cms نیوک رانصب کنم

حدود 90000 تومان هم می توانم پرداخت کنم

کلیه کانفیگ و نصب غیره و انتقال سایت فعلیم را برایم انجام دهد چون اصلا"بلد نیستم یه چیز اماده بده که من فقط کار گذاشتن فیلم هایم را انجام دهم

دوستان لطفا در آفرهاشان قیمت بیشتر از این ندهندچون نمی توانم پرداخت کنم

مرسی از همکاری شما

khudeman
February 27th, 2011, 11:34
یعنی شما که تو کار دانلود -آپلود فیلم هستی میگی که نتونستی سایت اون آفر دهنده را بخاطر فیییلتتر بودن ببینی ؟
یه نفر دیگه هم بود میخواست برای دامنه tk سرور اختصاصی بگیره . والله من که موندم تو کف اینا