PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :: شکایت از اداره پست بابت صدمه فیزیکی مرسوله ارسالی در طی مسیر

1wp.ir
June 14th, 2020, 11:39
داستان از این قرار هست یه پلوپز نو بدون استفاده داشتم اون رو تو ایسام فروختم ارسال کردم برای اهواز بعد از 10 روز که به دست مشتری رسیده
عکس از محصول فرستاد که کلا انگار کالا روش بار ریخته بودن کلا دفرمه شده بود و قسمت های پلاستیکی تنظیم درجه اش خورد شد .
در حالیکه با اون بسته بندی چند لایه ایی که من کرده بودم اصلا برام دور از انتظار بود که این اتفاق براش بیافته .
خریدار هم بنده خدا پول داده بود بابت جنس سالم .

الان سوال من این هست که آیا پست در این مواقع پاسخگو هست ؟ من ایسام زنگ زدم گفتن باید از پست شکایت کنی. آیا اصلا پست زیر بار میره ؟ آیا میشه از پست غرامت گرفت ؟

آیا دوستان و بزرگوارن در این مورد تجربه مشابهی داشتن که این اتفاق براشون افتاده باشه ؟

amirizadi
June 14th, 2020, 12:08
سلام در صورتی که بسته بندی خراب شده باشه خریدار نباید دریافت میکرده
اگر جعبه خراب شده باشه پست قبول دار میشه اگر جعبه سالم باشه نه قبول نمیکنه

1wp.ir
June 14th, 2020, 12:46
خوب در حقیقت بسته بندی باید ترکیده باشه که محصول به اون صورت در اومده اما خریدار بسته رو باز کرده . الان پس نمیشه از پست شکایت کرد و تقصیر خریدار بود که بسته رو تحویل گرفته ؟

hamra
June 14th, 2020, 13:26
الان که بسته رو تحویل گرفتن و امضاء دادن به مامور پست عملا فکر نمیکنم دیگه با شکایت هم بتونید به جایی برسید.

mehrania
June 14th, 2020, 15:32
سلام
عزیز همچین مشکلی برای بنده پیش امد و با رفتن و برگشتن پی در پی ، تهش گفتن شکایت تنظیم کنید پیگیری میشه که شکایتم کردیم ولی نه خبری شد نه چیزی
بنده هم چون کار داشتم وقت نمیکردم به اداره پست مراجعه کنم و مسافت خیلی دوری هم داشت به هر حال فکر نکنم به جایی برسه

javadk
June 14th, 2020, 16:26
1 ) نباید مرسوله رو تحویل میگرفتن.وقتی تحویل گرفته شده خوب پس حق اعتراض هم ندارید.
2) میزان خسارت هم بستگی به این داره که ارزش مرسوله رو چقدر گفته باشید.
معمولا برای اینکه هزینه بیمه کمتر بشه ارزش مرسوله رو کم اعلام میکنن.

Rezash
June 14th, 2020, 18:04
اگر بسته بندی اسیب دیده بوده و مشتری تحویل گرفته مقصر مشتری هست ( نباید تحویل می گرفت و امضا میزد )
نظر شخصی : اگر بسته بندی سالم بوده و تحویل گرفته مقصر فروشنده هست که بسته بندی مناسبی نداشته

lizard.tiny
June 14th, 2020, 19:58
درود

توین این جور موارد باید حتماً چندجای بسته بندی برچسب شکستنی بزنید تا موقع حمل مراقبت بشه ( این برچسب رو خود اداره پست میفروشه و قرمز رنگ هست )

giahshenas
June 20th, 2020, 21:08
ما هم سر ارسال بسته هامون با پست مشکل داریم.
پست توی جابجایی بسته ها خیلی بی احتیاطه و خودم چندین بار دیدم که با بسته ها به شکل توپ بسکتبال برخورد می کنن.

خرید کپسول سورنجان از عطاری آنلاین عطارمارت

python68
June 24th, 2020, 15:20
دوندگی زیاد داره آخرشم به خودت خسته میشی بیخیال میشی
بهتر بود همون موقع عودت میدادی چون ثابت کردن اینکه حین حمل این اتفاق افتاده یجوراییغیرممکن هست

mehrania
June 24th, 2020, 17:58
اگر بسته بندی اسیب دیده بوده و مشتری تحویل گرفته مقصر مشتری هست ( نباید تحویل می گرفت و امضا میزد )
نظر شخصی : اگر بسته بندی سالم بوده و تحویل گرفته مقصر فروشنده هست که بسته بندی مناسبی نداشته
دوست عزیز همچین مشکلی ما هم توی اداره پست گفتیم ولی طرف اصلا حالیش نیست ، بهش میگم وقتی بسته باز نکنم چطور بفهمم که داخلش شکسته یا نه ، میگه دیگ ما نمیدونیم وقتی بسته باز کردی دیگ مسئولیت اداره پست نداره
وقتی دیدم یارو همچین منطق داره که رئیس حراست بسته ها بود دیگ فهمیدم رئیس کلی قراره چطوری باشه و بیخیالش شدم