PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی فروش فلش4 گیگ به بالا

dade24
February 24th, 2011, 21:36
دوستان سلام چند روزیه که رفتم تو فکر خرید فلش ق اچ اق در تعداد زیاد مثلا 150-180 تا فلش ... یه چیزی در حدود 3 تومان رومیخام بریزم تو این راه .....

البته موندم مرکز ارائه کجاست .... اخه اگه قانونی قیمت خیلی پایین پیدا بشه من از خدامه .... ولی

به هر حال اگه هرکدوم از دوستان اطلاعاتی در زمینه خرید عمده فلش ترجیحا قانونی ....

ترجیحا دنبال کیفیتم ......

خلاصه هراطلاعات مانند مارک های برتر از لحاظ سرعت ، مقاومت و پرفروش بودن و.... دارید ممنون میشم کمکم کنید .....

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

up>>>>>:67:

راهنمایی لطفا

sibs
February 24th, 2011, 22:05
خودت از چین بخر بده بزنن بار کشتی بیارن برات . فکر کشورهای خوبم نکن که خربزه آب است و پشت گوشتو ببینی ....

هیچ ق ا چ اق چی هم نمیاد سایت بزنه و تلفن بده بگه ... موجود است .

iacbook
February 24th, 2011, 22:06
اگه تهران هستید برید پاساژ علاءالدین
دور و اطراف اونجا وارد کننده های گوشی و اینجور لوازم از شهرهای مرزی هستند و راهنماییتون می کنن ;)
مراقب آقا پلیسه هم باشید :دی

mofthost.com
February 24th, 2011, 22:26
اینجوری که شما تو پست های دیگه تون گفتید گرگان هستید تو این شهر این کار میگیره البته یه فروشنده خوب میخواید که دیگه زیاد بفروشید بیشتر از این رقم ها!

pc30
February 24th, 2011, 22:28
بريد بانه :55:

dade24
February 25th, 2011, 01:09
من حداکثر تا تهران میتونم برم

s.w.a.t
February 25th, 2011, 01:19
نظر شخصی. ورود و فروش کالای قاچاق خیانتی بزرگ به کشور و مردم هست!
موفق باشید

akbari
February 25th, 2011, 01:28
با سلام
از چین میتونیم براتون وارد کنیم.
برد فلش دیسک در حال حاضر در تعداد پایین در چین 2.5 دلار تا 5 دلار به فروش میرسد
در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر پ خ بدید.

maroofi
February 25th, 2011, 01:40
سلام
من فقط یه نکته رو خواستم بگم میدونستم که دوسان اسم بانه رو میارند
ولی متسافنه فلشهای اونجا ظاهرا از نوع تقلبی هستش
چون من در فروم پرشین تولز شنیدم که به نام فلش 100 گیگ !!! فروختند ولی 1 گیگ هم نبوده
پس مواظب باشید چیزیک ه میخرید کردها زبل هستند.
از من میشنوید از خارج وارد کنید توی دبی هم پیدا میشه البته به خود شما بستگی داره

دبی هم میتونید برید از سایتهایی که نمایندگی امارات دارند بپرسید که ایمیل و شماره دبی رو بدهند مذاکره کنید ببینید در چه حدی هست من تجربه این کار روداشتم از دبی به صرفه تره
از چین اگر پول رو اول بریزد ممکنه دبه کنند مخصوصا سایت علی بابا یکی از دوستامون پودر بدنسازی سفارش داده بود و یک سری موبایل ولی هیچ کدومشون رو هم نگرفت
حدود یک و نیم ضرر کرد
پس حتما مواظب باشید و به کسی پول رو بدید که بصورت فیزیکی جنس رو براتون وارد میکنه.
موفق باشید.

dade24
February 25th, 2011, 08:17
دوستان سلام مجدد .باتشکر از راهنمایی هاتون .میشه یکم در رابطه با واردات فلش راهنمایی کنید .یکی از دوستان فرمودند برد فلش .....

یعنی چی من برد وارد کنم و همین جا قالب بزنم و کارتن و بفروشم یا ......

راهنمایی لطفا

mofthost.com
February 25th, 2011, 10:33
من نمیدونم برد چیه ولی آقای akbari اینجا تایید شده هستند من با هاشون کار کردم قبلا

dade24
February 25th, 2011, 10:53
دوستان کسی میتونه درباره واردات فلش راهنمایی کنه .....
چه طوریه ... آیا نیاز خودم برم خرید کنم یا میشه سفارش داد برام سند کنن ...؟!؟!؟؟!؟

ممنون میشم راهنمایی نمایید ....

delta
February 25th, 2011, 11:31
فلش 8 سونی 3 هزار تومان!! :d ... آدرس+= تبریز-بانه!!
کولر گازی ال جی: در بازار 1.5 میلیون تومان!! (بانه= 400 هزار تومان)
تونستی یک سر بزن..من بعد عید دوباره یک سر میزنم بهش :d

IranianServer
February 25th, 2011, 11:53
فلش 8 سونی 3 هزار تومان!! :d ... آدرس+= تبریز-بانه!!
کولر گازی ال جی: در بازار 1.5 میلیون تومان!! (بانه= 400 هزار تومان)
تونستی یک سر بزن..من بعد عید دوباره یک سر میزنم بهش :d

اینها بدون گارانتی عرضه میشه ؟ سالم هستند ؟؟

key_one
February 25th, 2011, 12:00
با سلام

دوست من ، من در کرمانشاه زندگی میکنم و با همه این موارد آشنائی دارم .

هیچ گرانی بی دلیل نیست و هیچ ارزونی هم بی سبب نیست ، تمامی این فلشهای ارزون قیمت در مرز همون فلشهای هستند که گارانتی رفتن و تعویضی به جای اونها ارسال شده ولی اگه بتونی از چین

خرید کنی خیلی بهتره ولی مراقب باش اگه رفتی هیلتر نشی نتونی برگردی خونه !!!!

البته اینم به اون دوستم بگم که میگه کردها زبل هستند ، به نظر شما امارات و دبی خوبن که عرب هستند .

آیا اونا زبل نیستن که یهو همه چیو به ما انداختن !! قضاوت با شما !!

om!d-D
February 25th, 2011, 12:19
اینجور چیزا خوراکش گناوه هست....من یه پایر گرفتم 300 تومان یه پلیر دیگه مفتی بهم داد الکی....کلا مفتن همشون...یه سری به گناوه بزن...البته دوره یه کمی

delta
February 25th, 2011, 12:25
اینها بدون گارانتی عرضه میشه ؟ سالم هستند ؟؟

گارانتی کجا بهتون میدن؟ یک عدد لپ تاپ میبرید آنجا یکی یکی تست میکنی میندازی تو گونی! :d فکر میکنید این شرکتهایی که 20 هزار تومان هاست میفروشند و روش فلش جایزه میدند میرند از مغازه میخرند؟
اینا بماند بعد عید میرم یک tv پلاسما بخرم!! حداقل قیمتش یک سوم بازار هست!! بدبختیش فقط اینه هرچی خواستی بخری چیزای گنده گنده بیشتر از یکدونه باشه پلیس راه میگیرنت! فقط باید یک چیز از هر مدل بخری مثلا تلویزیون و یخچال و.. اما چیزایی مثل فلش و.. رو بریزی گونی نه میبینن نه کاری دارند! :d
داداشم تبریزه هر دو هفته یکبار میره بانه خرید میکنه..باورت نمیشه چیزایی خریده که تو شهرهای دیگه باید خوابش رو ببینی!! یک دوربین خریده بود بندانگشتی سونی کیفیت hd قیمت 180 هزار تومان.. تو تهران قیمت زدیم 900 هزار تومان!!!!!!!

key_one
February 25th, 2011, 12:35
.باورت نمیشه چیزایی خریده که تو شهرهای دیگه باید خوابش رو ببینی!! یک دوربین خریده بود بندانگشتی سونی کیفیت hd قیمت 180 هزار تومان.. تو تهران قیمت زدیم 900 هزار تومان!!!!!!!
اگه اینطوره بیا تا واست سند کنم ! اینطوریام نیست داداش !

اگه کسی حاضره کار کنه من اینا همه دم دستمن ! یا علی بگو تا بریم تو کار

mofthost.com
February 25th, 2011, 13:09
بانه من تا جایی که خودم ازش خرید کردم (دو بار) فلش هاش یه مشکل کوچیک داشت که بردم برام رفیقم درست کرد و مثل ساعت کار کرد ولی چین مطمئن تره در کل و بانه راحت تر کرد ها هم اخلاقشون عالی سعی کنید به قومیت ها توهین نشه سر پول

delta
February 25th, 2011, 13:22
اگه اینطوره بیا تا واست سند کنم ! اینطوریام نیست داداش !

اگه کسی حاضره کار کنه من اینا همه دم دستمن ! یا علی بگو تا بریم تو کار

اتفاقا دقیقا اینطوریاست..اگر تلویزیون ببینید حتی تو خبر 8.30 هم گزارش تهیه کرده بودند چرا دولت جلوی همچین بازارهایی رو نمیگیره!! کی جرعت داره بره لب مرز جلوی کردها رو بگیره؟
همسایه ما با وانتش هر ماه میره بانه ضبط ماشین میاره از همه جنس های معروف آنجا میخره 50 تومان اینجا میفروشه 150 تومان!! شما اگر نرفتی یک سر برو چون من از رو حرف نمیگم تجربش و دارم میگم..

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

یک چیز میگم روشن بشید: تو تبریز یک رب گوجه فرنگی خریدم ارزان! عراقی بود رب گوجه؟! داشتم با پوستش ور میرفتم خدا شاهده خشکم زد.دیدم رو برچسبش که مارک عراق هست انگار یک برچسب دیگه چسبیده..گرفتم کم کم کندمش دیدم زیرش خوشاب ایران رو زده!! یعنی ایران صادر میکنه آنور با قیمت1 چهارم بازار ایران و انها دوباره بر میدارند همون رو قاچاق میکنند لب مرز و با قیمت خودشون میفروشند و ایرانی ها هم میرند دوباره میخرند!! به این میگن چرخه!
دقت کردید چرا تو سوریه قیمت سمند 4 میلیون تومانه؟ دقت کردید چرا قیمت گوشی اپل تو سایت ebay زده 180 هزار تومان اینجا هست میلیون تومان؟ قاچاق همینه....

StAbbER
February 25th, 2011, 13:29
اگه بخوای از بانه و کردستان جنس بخری باید آشنا داشته که جنس خوب بهت بدن وگرنه جنس های خراب رو اونجا تک فروشی میکنند اکثرا.
من اونجا ها آشنا دارم که تو همین کاره.
اگه خواستید میتونم جنس های خوب رو واستون گیر بیارم.
برای تماس با من میتونید تو یاهو میل بزنید یا پی ام بدید.
Stbmist2010@att.net
در ضمن از آشنا ها هم هست که از چین و دوبی وارد میکنه.

HyperServer
February 25th, 2011, 13:38
پیشنهاد من اینه که زنگ بزنی تهران شرکت انفورماتیک گستر....گارانتی مادام العمر داره
من خودم چند ساله باهاشوت کار میکنم. و واقعا تعویض دارن بدون بهونه
بانه هم فلش 16 گیگ سونی 8 تومن....10 تا گرفتیم امتحانی...
اونجا تست میکنه میزنه 16 انگار درسته
ولی وقتی اطلاعات توش میریزی خود به خود میپره بهد از یه مدت !
در ضمن اگر سایت سونی بری همچین فلشی که اونجا میدن نیست....
تقلبی تابلوووو
ترنسد هم همین وضعیت روداره.
به نظر من از تهران و شرکتی بگیری خیالت راحت تره

akbari
February 25th, 2011, 14:03
سلام
منظور من از برد . همان مدار اصلی فلش دیسک هست که داخل قاب فلزی یا پلاستیکی قرار میگیرد.
جدید یک سری فلش دیسک درخواستی داشتیم که به صورت کارت ویزیت بود.
به نظر من اگر برد از چین خرید کنید بهتر است و اینجا میتونید با یکم خلاقیت با ظاهری جدید فلش را وارد بازار کنید
در هر صورت ما میتوانیم هر توع سفارشی داشته باشید برایتان از چین وارد کنیم

dade24
February 25th, 2011, 14:03
باتشکر از همگی !!!!

خوب الان دوستان یه سری گفتند فلش قاچاق بگیر .... ولی هیچ کس نگفت من میام همکاری ..... یه آیدی چت یا ...... بعد کسی با این فلش ها کار کرده یا نه ...... لطفا عزیزانی که گفتند قاچاق خوبه و میتونن همکاری کنند یه آیدی چتی یا شماره تلفن + قیمت فلش های 4 .8.16 + مارک بدن لطفا ....

اون دوست عزیز که فرمودند برو شرکتی بگیر ..... م یه شماره ای آدرسی چیزی ازشون بده ....

یا حداقل یه آیدی چتی یا شماره تلفن + قیمت فلش های 4 .8.16 + مارک بدن لطفا ....

بازم متشکرم .....

دوستان لطفا راهنمایی ...

delta
February 25th, 2011, 14:21
والا فکر نکنم اینجا قاچاقچی داشته باشیم :d .. اینا هم که گفتیم خرید برای خودمون بوده..قاچاقچی نیستیم بخریم بفروشیم!!

mofthost.com
February 25th, 2011, 14:50
اگه خواستی من میتونم کمکت کنم فکر کنم هفته ای 5تا بتونم بدم (گرگان*)

teztop
February 25th, 2011, 15:02
من تابستون امسال رفتم بانه یه فلش خریدم اونجا هم امتحان کردم سالم بود.
اما آوردم خونه فایل که روش می ریختم و می کندم و باز می زدم به سیستم همه چیزش پاک می شد.
البته همشون بد نیستن. اما اگه از هر 10 تا یکیش هم بد در بیاد سودت مالیده می شه
/:)

om!d-D
February 25th, 2011, 17:41
فلش منظورتون فلش مموری هست دیگه ؟ قاط زدیم :دی

maroofi
February 25th, 2011, 18:29
توضیح :
من نگفتم کردها که بد هستند ؟ گفتم زبل هستند ! زبل بودن فرق داره با برخی از واژه هایی که شما در زهنتون دارید !
دوما ساکنین شهر بانه کرد هستند ! فارس نیستند ! عرب نیستند ! پس باید بگم ساکنین شهر بانه ؟
بسیارخوب ساکنین شهر بانه ادمهای زبلی هستند
در سایت پرشین تولز نوشته بود که رفتم از بانه خرید کردم و متاسفانه فلش 40 گیگ رو بهمون انداختن ( دقیق یادم نیست چند گیگ بود ولی خیلی حجمش بالا بود ) ولی اومدم خونه میبنیم به زور یک گیگ هم جا میگیره.
خوب این یعنی چی ؟
ایا کسی که سر اون بنده خدا کلاه گذاشته زبل نبوده ؟
یعنی شما میفرمایید به همچین کسانی که با کلاهبرداری نون شب زن و بچه شو ن رو جور میکنند اصطلاخ ادمهای شریف رو بکار ببریم ؟
پس معنای *** و کلاهبردار به کی میخوره ؟

البته بگم ! منظور من کل کردها نبودند من میدونم کردها زیاد هستند و قومیتهای زیادی دارند امیدوارم که معنای صحبت من کلی نباشه منظور من اون کسی هست که این کار رو کرده. و البته خوب البته که کم هم نیستند مخصوصا در اون شهر که اکثرشون در کار قاچاق و جابجایی کالا هستند پس نباید انتظار داشته باشیم همشون خوب باشند این وسط هم هستند کسانی که از اب گل الود ماهی میگیرند.

امیدوارم که حالا متوجه شده باشید.
موفق باشید دوستان

StAbbER
February 25th, 2011, 18:42
دوست عزیز یه نفر اومده تو یه سایت نوشته که من رفتم خرید کردم و اینجور در اومد یعنی اینکه آدم هایی که تو شهر بانه جنس میفروشن همه *** و کلاهبردار هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم واسه خونه رفتم از بانه تلوزیون گرفتم الان هم داری با خوبی و خوشی نگاهش میکنم و لذت میبرم :دی
در ضمن من فروشگاهی رو تو تهران میشناسم که میره از بانه جنس میاره و میگه من نماینده ال جی هستم!!!!!
اینو قبول دارم که واسه جنس خوب باید پول خوبی پرداخت ولی اینو هم رد میکنم که همه جنس های بانه بد هستند.
توی پست قبیلم هم گفتم باید اینجور جاها آشنا داشته باشی که جنس خوب بهت بدن.

delta
February 25th, 2011, 18:43
خوب تقصیر خودش بوده..من رفتم خرید کردم کیلویی تست کامل کردم.. هم فایل ریختم هم بعد ریختن کپی کردن هارد هم درش آوردم و چند بار وصلش کردم مشکلی نداشت!! در واقع باید خودتون زرنگ باشید..گرچه همه جا همینطوره.جدیدا فلش های کاذب سونی تو بازار ریخته که تا تست درست و حسابی نکنید کلاهتون رفته هوا!!

maroofi
February 25th, 2011, 20:06
دوست عزیز یه نفر اومده تو یه سایت نوشته که من رفتم خرید کردم و اینجور در اومد یعنی اینکه آدم هایی که تو شهر بانه جنس میفروشن همه *** و کلاهبردار هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم واسه خونه رفتم از بانه تلوزیون گرفتم الان هم داری با خوبی و خوشی نگاهش میکنم و لذت میبرم :دی
در ضمن من فروشگاهی رو تو تهران میشناسم که میره از بانه جنس میاره و میگه من نماینده ال جی هستم!!!!!
اینو قبول دارم که واسه جنس خوب باید پول خوبی پرداخت ولی اینو هم رد میکنم که همه جنس های بانه بد هستند.
توی پست قبیلم هم گفتم باید اینجور جاها آشنا داشته باشی که جنس خوب بهت بدن.
جواب شما رو بالا دادم
ضمنا خود منم یه بار توی تله اینها افتادم
یه پک دی وی دی با یه عنوان کهبرای کارم استفاده میکنم گرفتم که اومدم خونه دیدم رقص کردیه :)
مربوط به کارم بود مورد خاصی نبود ولی هیچ کجا جز اونجا نمیتوسنتم گیر بیارم رفتم دیدم و بعله رقص زیبای کردی هستش.
وقتی هم ک هاون پست رو خوندم توی سایت پرشین تولز به این گفته ایمان اوردم
ولی بازم میگم همه جا خوب و بد داره شما اشتباه حرف من رو معنی میکنید من منظورم تمامی کسانی که اونجا هستند نبود
اون دسته *** بودش
موفق باشید

dade24
February 25th, 2011, 23:06
دوستان کسی هست بتونه با ما همکاری کنه .قیمت هاش رو پخ کنه.....اگر میخاد قیمت تکی مغازه حساب کنه نمیخاما ...

من میخام پول بریزم توش اگه گرفت بقیه قطعات رو هم وارد کنیم

دوستان که میتونن اعلام آمادگی کنن

مرسی

SPAM
February 26th, 2011, 01:01
www.alibaba.com (http://www.alibaba.com)

قیمت در بیارید شرکت های معتبر زیادی هستند که کار واردت رو براتون انجام میدن . چون حجم کم هست قاطی کانتیر های خودشون میارن و گمرکی بهش نمیخوره .

یه شرکت بود سدید واسع یه همچین چیز هایی من 3 سال پیش دادم یه نمونه برام اوردن اون موقع دفرتشون تو مشهد بود الان تو تهران هم دفتر دارند هم توی چین

hostgozar
February 26th, 2011, 02:33
سلام خواستید من می تونم کمکتون کنم جنس خوب بگیرید دوستان من هم از چین وارد می کنن هم از امارات ، به زودی یه بار بزرگ لپ تاپ هم میارن خواستی بگم واست فلش هم بیارن اگر تظرت قطعی هست با شماره موبایل توی امضام تماس بگیر ;)