PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا پیشنهاد مناسب بدید برای خرید

Farhad-DDL
July 8th, 2009, 18:01
سلام

والا خسته شدم از بس شرکتهای مختلفیو واسه سرور پیشنهاد دادن همه
تقریبا کل تاپیک هارو دیدم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم,
لطفا فقط دوستان اهل فن و متخصص در ضمینه سرور پاسخ بدن تا من تصمیم خوبی بتونم بگیرم

من یک سایت وارز دارم و البته زیاد هم به سرور اختصاصی نیازی نیست, اگر سرور مجازی خوبی هم باشه و کار منو راه بندازه مشکلی ندارم

حدود مشخصات:
فضا: بین 20 تا 80GB
پهنای باند: بین 500 تا 1000 GB
رم: 1GB
:CPU پیشنهاد با شما
کنترل پنل: ترجیحا Cpanel

بودجه دقیق نمیتونم بگم چون بسته به کیفیت واقعی سرویس ممکنه بالا و پایین ببرمش و اینکه 2 انتخاب اختصاصی یا مجازی دارم که شما عزیزان لطفا پیشنهاد باید بدید ولی تقریبا حداکثر ماهی 80-100 تومان
در ضمن من خودم بین Leasweb - Worldstream موندم ولی پیشنهادات شما حتی بجر این 2تا هم برام مهمه و اگر پیشنهاد بهتری داشته باشید استقبال میکنم

امیدوارم این تاپیک بدون جواب نمونه و من بتونم از پیشنهادات و راهنمایی هاس شما دوستان عزیز به نتیجه مناسبی برسم

rayannet
July 8th, 2009, 18:14
با سلام
در خدمتیم
سرور ما Xen هست و کاملا مشخصات اختصاصی هست و امکان share وجود ندارد !!
در سایت ما قیمت ها زدیم ببینید http://rayannet.com
پیشنهاد میکنم که اگر دو تا سرور مجازی Xen میخواهید نمایندگی سرور مجازی ما را ببینید. و اگر در مورد آن سوالی داشتید در خدمتم
اما اگر یک سرور میخواهید میتوانم با ماهانه مبلغ 43.000 تومان با مشخصاتی که گفتید (هارد 80 گیگ و رم 1024 مگابایت + 512 مگابایت رم Swap و Cpanel/whm ) به شما ارایه کنم
سرور را میتوانیم در کمتر از 1 ساعت با نصب Cpanel به شما ارایه دهیم
http://rayannet.com

Farhad-DDL
July 8th, 2009, 18:40
ممنون از پیشنهاد شما

سرویس هاتونو دیدم, والا آدمو که خیلی وسوسه میکنه ولی 2تا سوال !
یکی اینکه آیا شما که از آلمان سرویس میدید, دیتا سنتر شما با سایت من مشکلی نداره ؟ "وارز" البته من هیچ فایلی روی سرور آپلود نمیکنم و همه لینکها توی RapidShare هستند ولی به هر حال به این مدل سایتها میگن وارز و مشکل دار با کپی رایت!

دوم اینکه آیا MoneyBack دارید ؟ و چه مدت ؟
سوال آخر اینکه آیا امکان سفارشی کردن سرویس ها وجود داره؟ مثلا vps Xen 3 را با فضای 30GB میدید؟
در ضمن لینک سرویس دهنده را میشه بدید ببینم؟

ممنون از شما

=======

حالا سوالم از دوستان دیگه !

آیا کسی از سرویس های دوستمون که در بالا پیشنهاد دادن استفاده کرده و ..... ؟ "نظر"
شرمنده من یکی زیادی حساس شدم روی این مورد چون واقعا سردر گم شدم سر انتخاب مناسب

با تشکر

rayannet
July 8th, 2009, 18:53
ممنون از پیشنهاد شما

سرویس هاتونو دیدم, والا آدمو که خیلی وسوسه میکنه ولی 2تا سوال !
یکی اینکه آیا شما که از آلمان سرویس میدید, دیتا سنتر شما با سایت من مشکلی نداره ؟ "وارز" البته من هیچ فایلی روی سرور آپلود نمیکنم و همه لینکها توی RapidShare هستند ولی به هر حال به این مدل سایتها میگن وارز و مشکل دار با کپی رایت!

دوم اینکه آیا MoneyBack دارید ؟ و چه مدت ؟
سوال آخر اینکه آیا امکان سفارشی کردن سرویس ها وجود داره؟ مثلا vps Xen 3 را با فضای 30GB میدید؟
در ضمن لینک سرویس دهنده را میشه بدید ببینم؟

ممنون از شما

=======

حالا سوالم از دوستان دیگه !

آیا کسی از سرویس های دوستمون که در بالا پیشنهاد دادن استفاده کرده و ..... ؟ "نظر"
شرمنده من یکی زیادی حساس شدم روی این مورد چون واقعا سردر گم شدم سر انتخاب مناسب

با تشکر

از توجه شما متشکریم
در ضمن ما میتوانیم با شما قرار داد رسمی ببندیم!!!
این لینک هم ببینید : http://rayannet.com/siqma3/index.php?id=27
اگر فقط لینک در سایت بزارید مشکل ندارد اما نباید فایل Warez در سرور ما آپلود شود چون سرویس آلمان وارز نیست اما اگر بخواهید جای دیگری آپلود کنید و اینجا لینک بگذارید مشکلی ندارد همان طور که خیلی از مشتریان اینکار انجام میدهند و حتی به این صورت برای چند نفر هم اسپانسر شده ایم.

برگشت هزینه سرور مجازی به مدت 7 روز میباشد. اما 20% از کل پرداختی کسر و مابقی به حساب شما واریز خواهد شد
منظور از لینک سرویس دهنده متوجه نشدم !! ؟

اما سوال اخر هم بگم تعداد زیادی در همین انجمن از ما سرویس گرفتن که اگر خودشان صلاح دونستن خودشون معرفی میکنن یا بهتره کسانی که از ما سرویس دارند برای این اقا پیغام خصوصی دهند و کیفیت سرویس ما را بهشون بگویند

موفق و پیروز باشید
مدیریت رایان نت

WebRang
July 8th, 2009, 19:07
سلام

والا خسته شدم از بس شرکتهای مختلفیو واسه سرور پیشنهاد دادن همه
تقریبا کل تاپیک هارو دیدم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم,
لطفا فقط دوستان اهل فن و متخصص در ضمینه سرور پاسخ بدن تا من تصمیم خوبی بتونم بگیرم

من یک سایت وارز دارم و البته زیاد هم به سرور اختصاصی نیازی نیست, اگر سرور مجازی خوبی هم باشه و کار منو راه بندازه مشکلی ندارم

حدود مشخصات:
فضا: بین 20 تا 80gb
پهنای باند: بین 500 تا 1000 gb
رم: 1gb
:cpu پیشنهاد با شما
کنترل پنل: ترجیحا cpanel

بودجه دقیق نمیتونم بگم چون بسته به کیفیت واقعی سرویس ممکنه بالا و پایین ببرمش و اینکه 2 انتخاب اختصاصی یا مجازی دارم که شما عزیزان لطفا پیشنهاد باید بدید ولی تقریبا حداکثر ماهی 80-100 تومان
در ضمن من خودم بین leasweb - worldstream موندم ولی پیشنهادات شما حتی بجر این 2تا هم برام مهمه و اگر پیشنهاد بهتری داشته باشید استقبال میکنم

امیدوارم این تاپیک بدون جواب نمونه و من بتونم از پیشنهادات و راهنمایی هاس شما دوستان عزیز به نتیجه مناسبی برسم

همچین سرویس با هارد 20 گیگ رو با سی پنل و پهنای باند اضافی میتونم ماهانه 45 هزار تومان بهتون ارایه بدم....
البته دیتاسنتر ما با رایان نت عزیز فرقی نداره ....
گیگا اینترنشنال

موفق باشید.

WGB
July 8th, 2009, 19:17
Dedicated Server

Core2Dual E5200
2GB Ram
250GB HDD
1000GB BW
100MB Port
5 IP

قیمت ماهانه : 69000 تومان

Virtual Private Server (VPS)

Quad Core Xeon X3220 Share
1GB Ram
60GB HDD
1200GB BW
100MB Port Share
1 IP

قیمت ماهانه : 33000 تومان

قیمت سی پنل : 15000 تومان بابت سرور مجازی
قیمت سی پنل : 38000 تومان بابت سرور اختصاصی

برگشت پول بمدت 1 هفته در صورت ناراضی نبودن مشتری.البته با دلیل.

Veria
July 8th, 2009, 19:18
من از ایشون یک وی پی اس گرفتم
بعد به دلیل رضایت یکی دیگه هم سفارش دادم
و الان دوتا وی پی اس از ایشون دارم
فعلا که مشکلی نداشتم و راضی بودم
پشتیبانی هم عالی بوده و سوالی رو بی جواب نذاشتن

Mozafary
July 8th, 2009, 19:57
۱-دوست عزیز دیتاسنتر درست حسابی WAREZ پشتیبانی نمیکنه
۲-از کجا خوندید یا اطلاع پیدا کردید که leaseweb از warez پشتیبانی میکنه؟!
http://www.leaseweb.com/artikel/legal---1

rayannet
July 8th, 2009, 20:59
من از ایشون یک وی پی اس گرفتم
بعد به دلیل رضایت یکی دیگه هم سفارش دادم
و الان دوتا وی پی اس از ایشون دارم
فعلا که مشکلی نداشتم و راضی بودم
پشتیبانی هم عالی بوده و سوالی رو بی جواب نذاشتن

با سلام
از معرفی تون متشکریم
چند تای دیگه هم هستن اما به دلیل اینکه دارن هاست ارایه میدن به احتمال زیاد نمیتونن خودشون معرفی کنن و ما هم ازشون انتظار نداریم که حتما نظر بدن
اما از دوست عزیز Veria متشکرم

rayannet
July 8th, 2009, 21:01

اما جواب این سوال فراموش کردم بدم
بله مشکلی ندارد میتوانیم به شما ارایه دهیم
با هارد 30 گیگ ماهانه 38000 تومان با Cpanel میتوانم بهتون بدهم. دیگر مشخصات همانی که هست در پلان vps xen 3 اما با این تفاوت که هارد ان از 80 گیگ به 30 گیگ Downgrade میشود

لازم به ذکر است که هر زمان با دلیل درخواست برگشت پول دهید ما هزینه را بک میکنیم
اما هزینه ای پی / مدت زمان استفاده شده / لایسنس Xen / و لایسنس های متفرقه مانند سی پنل از کل هزینه کسر و مابقی برگشت داده میشود
باید دلیل معتبر باشد و یا مشکلی وجود داشته باشد که ما نتوانیم آن را حل کنیم.

Farhad-DDL
July 9th, 2009, 06:14
سلام

ممنون از پاسخ های دوستان

----------------------
Mozafary
از آنجا که تعدادی از سایتهای وارز و حتی بزرگ مثل SoftArchive روی این دیتا سنتر هستش.
صحبت هم کردم باهاشون. گفتن در صورت آپلود نکردن مشکلی نست و اگر زمانی گزارش کپی رایت بهشون بدن همیشه DCMA هارو واسه ما Forward میکنن که در این صورت اگر اون پست گزارش شده را پاک کنیم باز هم مشکلی نیست.

----------------------

billing.ground
از شما هم متشکرم
لطفا بفرمایید سرویس دهنده شما کجاست ؟ یعنی از کدوم دیتا سنتر سرویس میدید ؟

----------------------

rayannet
توی انجمن دیدم خیلی از دوستان در مورد 100 و 10 بودن Port های گیگا اینترنشنال صحبت کردن لطفا در این مورد که واقعا 100 هست منو قانع کنید :)

----------------------

منتظر نظرات دوستان دیگه هم هستم

با تشکر

amirizadi
July 9th, 2009, 07:20
با سلام بنده نيز در خدمتم
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي

Nikan
July 9th, 2009, 11:40
سلام

ممنونم از اینکه برای شرکت در این بحث من را دعوت کردید.

من فکر نمی کنم که بتوانم به شما سرور وارز در دیتا سنتر Caro بدهم. یعنی در صورتی که شکایتی از شما برای ما ارسال شود بایستی طی چند روز موضوع را حل کنید .

با تشکر

Farhad-DDL
July 9th, 2009, 12:43
Nikan عزیز

ممنون که شما هم تشریف آوردین
مورد خوبی را اشاره کردید.

در این مورد هیچ مشکلی نیست , اگر اکانت مارو نبندند و سایت رو ساسپند نکنن و اگر به ما بگن ویا شما بگید که فلان پست مشکل داره و گزارش کپی رایت بهش داده شده ما اونو همون لحظه پاک میکنیم.
با این حساب باز هم منتظر توضیحات و پیشنهاد های شما دوستان عزیز هستم

(فکر کنم تاپیک مفیدی بشه مثل بیشتر تاپیکهای این انجمن, چون من واقعا دنبال جای مطمئن و خوبی هستم و امیدوارم که پیدا کنم)

با تشکر

rayannet
July 9th, 2009, 12:50
rayannet
توی انجمن دیدم خیلی از دوستان در مورد 100 و 10 بودن Port های گیگا اینترنشنال صحبت کردن لطفا در این مورد که واقعا 100 هست منو قانع کنید :)

جواب پیغام خصوصی شد.

Farhad-DDL
July 10th, 2009, 19:49
rayannet عزیز

ممنون از پاسخ شما

--------------

دوستان عزیز لطفا کسی در مورد LeasWeb و WorldStream و Xmasters اطلاعاتی داره ؟
منظورم از نظر پشتبیانی و کیفیت کاری سرورهاشون هست

با توجه به پینگی از این 3تا بخصوص LeasWeb , WorldStream گرفتم خیلی نظرمو جلب کردن همینطور که WorldStream با فعالیت سایت ما مشکلی نداره بیشتر نظرم روی این مورد رفته .

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایید.

درضمن لطفا بفرمایید از بین 2 دسته سرور زیر کدام توی هر دسته بهتر هستند.

دسته اول
Intel C2Q Q8200 2.33Ghz
2048 MB DDR2 RAM
250 GB 7.200 RPM
2000 GB Traffic p/m

Phenom Quad 940 3.0Ghz
2048 MB DDR2 RAM
250 GB 7.200 RPM
2000 GB Traffic p/m

دسته دوم
Intel C2D E7400 2.80Ghz
2048 MB DDR2 RAM