PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : smf چطوره؟

hamnafas
February 24th, 2011, 18:05
از دوستان گرامی میخام نظرشونو در مورد انجمن ساز smf که تحت پشتیبانی مامبولرن هست ابراز کنند
متشکرم

Iman.r
February 24th, 2011, 18:27
به نظر من در حد متوسطه
نه خیلی توپ و نه خیلی بد
اما بهتره از وی بی استفاده کنید یا اگه نمیتونید mybb و phpbb هم خوبن :دی

maroofi
February 24th, 2011, 19:20
سلام
phpbb بهتر هستش منم خیلی تحقیق کردم و یادمه چندسال پیش دیگه اخرین انتخابم همین بود
الان هم نسخه phpbb3 شده و کلی باگ و امنیت و اصلا زیر و رو شده.
منم خیلی گشتم و در نهایت با پی اچ پی بی بی پرشیا اشنا شدم
از کار مقصد خوشم نیومد ادمای خوبی نیستند هرچی میپرسی میگن برو کتابشو بخر در اخر هم لینک پاک کنی به اسم کلاهبردار ابروی طرف رو میبرن. نکته اینجاست که خودشون رو به عنوان پشتیبان رسمی هم میشناسند.
توصیه من این هست که از سایتهای عربی استفاده کنید و نسخه های عربیرو بگیرید و ترجمه کنید خیلی سخت نیست شاید دو روز وقت ببره ولی منت پشتیبانرو هم نمیکشید.
smf یه بدی دیگه هم داره اینه که در ایران پشتیبان درست حسابی نداره
دو تا سایت هستند که یکیش که خوابیده و از ورژن قبلیش تا حالا چیزی بیرون نداده
اون یکیش هم که تازه کاره و اصلا نه مد نه هیچی اضافه نکرده
اگر میتونی خودت ترجمه کن زیاد سخت نیست.
کیفیت کار PHPBB3 هم در حد ویبولتن هستش.
اگر هم مشکل خرید وی بی رو داری هاست وارز بگیرو نا شده استفاده کن.
امیدوارم که توضیحات من به درد شما بخوره.
موفق باشید

قزوین هاست
February 24th, 2011, 20:13
نظر من متوسط هست
به نظرم تقریبا مثل وی بی باشه ولی نظر من اینه که از پی اچ پی و مای بی بی
بهتره
البته نظر من در حال حاضر هست که ممکن هست تغییر کند

armintanha
February 24th, 2011, 20:29
سلام
phpbb بهتر هستش منم خیلی تحقیق کردم و یادمه چندسال پیش دیگه اخرین انتخابم همین بود
الان هم نسخه phpbb3 شده و کلی باگ و امنیت و اصلا زیر و رو شده.
منم خیلی گشتم و در نهایت با پی اچ پی بی بی پرشیا اشنا شدم
از کار مقصد خوشم نیومد ادمای خوبی نیستند هرچی میپرسی میگن برو کتابشو بخر در اخر هم لینک پاک کنی به اسم کلاهبردار ابروی طرف رو میبرن. نکته اینجاست که خودشون رو به عنوان پشتیبان رسمی هم میشناسند.
توصیه من این هست که از سایتهای عربی استفاده کنید و نسخه های عربیرو بگیرید و ترجمه کنید خیلی سخت نیست شاید دو روز وقت ببره ولی منت پشتیبانرو هم نمیکشید.
smf یه بدی دیگه هم داره اینه که در ایران پشتیبان درست حسابی نداره
دو تا سایت هستند که یکیش که خوابیده و از ورژن قبلیش تا حالا چیزی بیرون نداده
اون یکیش هم که تازه کاره و اصلا نه مد نه هیچی اضافه نکرده
اگر میتونی خودت ترجمه کن زیاد سخت نیست.
کیفیت کار PHPBB3 هم در حد ویبولتن هستش.
اگر هم مشکل خرید وی بی رو داری هاست وارز بگیرو نا شده استفاده کن.
امیدوارم که توضیحات من به درد شما بخوره.
موفق باشید
شما رو چه حسابی میگید در حد ویبولین است؟؟؟
تازه مای بی بی رو فراموش کردیده اید...!

قزوین هاست
February 24th, 2011, 20:56
شما رو چه حسابی میگید در حد ویبولین است؟؟؟
تازه مای بی بی رو فراموش کردیده اید...!
منم میگم بهتره
مای بی بی هم واقعا فروم ساز قدرتمندی هست اما شبیه به وی بی نیست
البته هر کسی نظر خودشو داره

maroofi
February 24th, 2011, 21:16
دوست عزیزم من خیلی تحقیق کردم
مدهایی که برای phpbb3 هست واقعا عالیه
ضمنا یه چیزی رو فراموش نکنید
زیبایی به کنار
1- امنیت
2- پشتیبانی
3- یوزرفرندلی بودن یا مدیریت اسونتر هم هست
البته SMF به نظر من فقط زیبایی و بزورفرندلی وبدن رو داره ولی وقتی که اعضای فروم زیاد بشوند در مقابل phpbb3 کم میاره.
البته قبول دار تعداد مداش هم زیاده
به نظر من ( نظر شخصی و بدون هیچ اساس و پایه ای و فقط بر اساس دلخواه خودم ) smf واقعا عالیه ولی چه فایده خیلی کمی میاره
ولی بعد از اون PHPBB3 رو خیلی قبول دارم همه کاری میشه باهاش کرد
البته شما بخواهید یا نخواهید بعدا باید به وی بالتن رو بیارید
البته یه نکته ای هم هست که از وی بی بهتر هم هست مثل ای پی بی که دیگه اخرشه
ولی باید دید مشا هزنیه میکنید یا نه
اگر هزنیه میکنید به نظرم بهتره که وی بی بگیرید وگرنه که به نظر بنده برید و یک انجمن ساز بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید. و از همون اول با وی بی کار کنید.
امکانات وی بی از همه اینها بالاتره ولی اگر بخواهید مقایسه علمی و تخصصی و نظر بزگران و پیشکسوتان رو بخواهید پی اچ پی بی بی 3 بعد از وی بی قرار میگیره همه اینو میگند.
باید دید شما چه خواسته هایی دارید
SMF خوبه ولی میگن برای انمنهای پشتیبانی به درد میخوره مثل پشیتبانی نرم افزار و این چیزا.
شما باید خواسته تون رو بگید تا بیشتر راهنمایی بشید
برای مثلاپرشین تولز و پی سی ورلد که تقریبا جزو اولیها محسوب میشوند همگی الان با وی بالتن نسخه اوریجینال کار میکنند.
ولی قبلتر ازاینها من یادمه ایران کلیک هم بود که با PHPBB کار میکرد. دیگه به غیر از اینها من کسی رو نیمشناسم.
موفق باشید.

aalireza439
February 24th, 2011, 21:21
phpbb قدرتمند ترین انجمن ساز رایگانه.
SMF هم بد نیست.

قزوین هاست
February 24th, 2011, 21:29
به نظر من بین مای بی بی و پی اچ پی بی بی
می بی بی بهتره

armintanha
February 24th, 2011, 21:35
دوست عزیزم من خیلی تحقیق کردم
مدهایی که برای phpbb3 هست واقعا عالیه
ضمنا یه چیزی رو فراموش نکنید
زیبایی به کنار
1- امنیت
2- پشتیبانی
3- یوزرفرندلی بودن یا مدیریت اسونتر هم هست
البته SMF به نظر من فقط زیبایی و بزورفرندلی وبدن رو داره ولی وقتی که اعضای فروم زیاد بشوند در مقابل phpbb3 کم میاره.
البته قبول دار تعداد مداش هم زیاده
به نظر من ( نظر شخصی و بدون هیچ اساس و پایه ای و فقط بر اساس دلخواه خودم ) smf واقعا عالیه ولی چه فایده خیلی کمی میاره
ولی بعد از اون PHPBB3 رو خیلی قبول دارم همه کاری میشه باهاش کرد
البته شما بخواهید یا نخواهید بعدا باید به وی بالتن رو بیارید
البته یه نکته ای هم هست که از وی بی بهتر هم هست مثل ای پی بی که دیگه اخرشه
ولی باید دید مشا هزنیه میکنید یا نه
اگر هزنیه میکنید به نظرم بهتره که وی بی بگیرید وگرنه که به نظر بنده برید و یک انجمن ساز بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید. و از همون اول با وی بی کار کنید.
امکانات وی بی از همه اینها بالاتره ولی اگر بخواهید مقایسه علمی و تخصصی و نظر بزگران و پیشکسوتان رو بخواهید پی اچ پی بی بی 3 بعد از وی بی قرار میگیره همه اینو میگند.
باید دید شما چه خواسته هایی دارید
SMF خوبه ولی میگن برای انمنهای پشتیبانی به درد میخوره مثل پشیتبانی نرم افزار و این چیزا.
شما باید خواسته تون رو بگید تا بیشتر راهنمایی بشید
برای مثلاپرشین تولز و پی سی ورلد که تقریبا جزو اولیها محسوب میشوند همگی الان با وی بالتن نسخه اوریجینال کار میکنند.
ولی قبلتر ازاینها من یادمه ایران کلیک هم بود که با PHPBB کار میکرد. دیگه به غیر از اینها من کسی رو نیمشناسم.
موفق باشید.
من قصد ناراحت کردن شما رو ندارم ولی همین بالا گفتید پشتیبانیش 0 است ؟؟؟
پس پشتیبانی خارجی به بدردمون میخوره اصله همون پشتیبانی فارسی که شما میگید در حد صفر است

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

phpbb قدرتمند ترین انجمن ساز رایگانه.
SMF هم بد نیست.
phpbb خوب است ولی قدرتمند ترین انجمن ساز رایگان نیست
قبل گفتن این حرف ها تمام انجمن ساز ها از قبل
bbPress
DeluxeBB
FluxBB 1.4.4
KaiBB - Mifter - miniBB - MyBB - MyLittleForum - NinkoBB - Phorum - PunBB - TinyBB - UseBB - Vanilla - Viscacha - XMB
(بازم بود ولی حال تایپ نداشتم...!)
تست کنید بعد حرف بزنید البته شما قالب رو در نظر نگیرد فقط و کارایی رو حساب کنید
چون انجمن سازی خالی قالب قشنگی نداره

nezar
February 24th, 2011, 22:18
پشتیبانی‌شون خوبه ولی اگه خود سیستم مد نظرتون هست به نظرم مای‌بی‌بی خیلی بهتره

maroofi
February 25th, 2011, 01:47
من قصد ناراحت کردن شما رو ندارم ولی همین بالا گفتید پشتیبانیش 0 است ؟؟؟
پس پشتیبانی خارجی به بدردمون میخوره اصله همون پشتیبانی فارسی که شما میگید در حد صفر است

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

phpbb خوب است ولی قدرتمند ترین انجمن ساز رایگان نیست
قبل گفتن این حرف ها تمام انجمن ساز ها از قبل
bbPress
DeluxeBB
FluxBB 1.4.4
KaiBB - Mifter - miniBB - MyBB - MyLittleForum - NinkoBB - Phorum - PunBB - TinyBB - UseBB - Vanilla - Viscacha - XMB
(بازم بود ولی حال تایپ نداشتم...!)
تست کنید بعد حرف بزنید البته شما قالب رو در نظر نگیرد فقط و کارایی رو حساب کنید
چون انجمن سازی خالی قالب قشنگی نداره
نه دوست من چه ناراحتی ؟
ما اومدیم با هم گفتگو کنیم خدای نکرده بلانسبت کل کل که نمیکنیم ؟
من از دیگری بیشتر میدونم و دیگری از دیگری خدا رو شکر شما اینجا هستید و برعکس خیلیهای دیگه توی این انجمن به فکر منافع اقتصادی نیستید و تجربیاتتون رو رایگان تقسیم میکنید.
اما در مورد پشتیبانی عرض شود که من خودم ترجمه میکنم . جاهاییی که عربی هست میرم و ترجمه میکنم و خوب دیگه قالب راست چین هم شده و مشکلی نداره. منت سایتهای فارسی هم نمیشکم
سایتهای phpbb برای ایران bbpersia به نظرم بهتره نحوه صحبت کردنشون نحوه جواب دادنشون و خلاصه خیلی از اون سایت مزخرف مقصد بهتر هست.
اونجا من عضو بودم و متاسفانه کلمات رکیکی که رد و بدل میشه و ( بیشتر شبیه فروم رپ هستش تا یک انجمن رفع اشکال)
و به نظرم خوب نیست
در مورد smf من بهتون بگم که سایت مامبو لرن رو شنیدم که ناراضی بودند اونها قبلا استفاده کردند برید ببینید در چه حالیه اگر عضویتتون کم باشه که موردی نیست ولی اگر سایت بزرگ میخواهید طراحی کنید به فکر وی بی باشید.
mybb والا من در مورد امنیتش خیلی حرفها شنیدم اگر شما شخصا تضمین میدهید که ایشون بروند استفاده کنند.
دلیلش همین یک نکته بود که من اشاره نکردم
انجمن ساز زیاده
حتی انجمن سازهایی هستند که با CMS هیا مجانی اینتگریت شدند مثل گورو برای جوملا ، phpnuke و...
این سیتسمها هم هستند ولی خبو به نظرم بهترین کار همون وی بی هستش که همیشه هم مال خودتونه و یه عمر راحتید
ولی نظر من طبق این چند تحقیقی که کردم phpbb خیلیها ازش راضی بودند.
بازم هرجوریک ه شما راحتید
ولی در مورد smf اگر به فکر توسعه سایت هست دو میخواید یه عمر استفاده کنید نظر مساعدی ندارم ( هرچند که خودم به شخصه ازش راضی هستم و باهاش کار کردم و فوق العاده بوده )
موفق باشید

armintanha
February 25th, 2011, 02:03
نه دوست من چه ناراحتی ؟ ما اومدیم با هم گفتگو کنیم خدای نکرده بلانسبت کل کل که نمیکنیم ؟ من از دیگری بیشتر میدونم و دیگری از دیگری خدا رو شکر شما اینجا هستید و برعکس خیلیهای دیگه توی این انجمن به فکر منافع اقتصادی نیستید و تجربیاتتون رو رایگان تقسیم میکنید. اما در مورد پشتیبانی عرض شود که من خودم ترجمه میکنم . جاهاییی که عربی هست میرم و ترجمه میکنم و خوب دیگه قالب راست چین هم شده و مشکلی نداره. منت سایتهای فارسی هم نمیشکم سایتهای phpbb برای ایران bbpersia به نظرم بهتره نحوه صحبت کردنشون نحوه جواب دادنشون و خلاصه خیلی از اون سایت مزخرف مقصد بهتر هست. اونجا من عضو بودم و متاسفانه کلمات رکیکی که رد و بدل میشه و ( بیشتر شبیه فروم رپ هستش تا یک انجمن رفع اشکال) و به نظرم خوب نیست در مورد smf من بهتون بگم که سایت مامبو لرن رو شنیدم که ناراضی بودند اونها قبلا استفاده کردند برید ببینید در چه حالیه اگر عضویتتون کم باشه که موردی نیست ولی اگر سایت بزرگ میخواهید طراحی کنید به فکر وی بی باشید. mybb والا من در مورد امنیتش خیلی حرفها شنیدم اگر شما شخصا تضمین میدهید که ایشون بروند استفاده کنند. دلیلش همین یک نکته بود که من اشاره نکردم انجمن ساز زیاده حتی انجمن سازهایی هستند که با CMS هیا مجانی اینتگریت شدند مثل گورو برای جوملا ، phpnuke و... این سیتسمها هم هستند ولی خبو به نظرم بهترین کار همون وی بی هستش که همیشه هم مال خودتونه و یه عمر راحتید ولی نظر من طبق این چند تحقیقی که کردم phpbb خیلیها ازش راضی بودند. بازم هرجوریک ه شما راحتید ولی در مورد smf اگر به فکر توسعه سایت هست دو میخواید یه عمر استفاده کنید نظر مساعدی ندارم ( هرچند که خودم به شخصه ازش راضی هستم و باهاش کار کردم و فوق العاده بوده ) موفق باشید موافقم با شما ولی - ویبولیتن نسخه نال شده ال امنیتش ضعیفه باید نسخه اصلی رو بخری من یکی خریدم صدو خورده ای بود برای بعضی از کاربرا یکم گرونه ولی برای برای تضمین امنیت خوبه...! موفق باشید ...

maroofi
February 25th, 2011, 02:15
والا در این مورد چیزی نمیدونم اقا رحمان ( وارز - هاست ) خیلی خیلی خوب با وی بی کار میکنند و نسخه های نال شده رو بهتر میشناسند
ولی عرض کنم که هیچ کاری نشد نداره احتمالا و احتمالا راهی هست که جلوی نفوز رو بگیرند.
درسته که سیستم نال شده یه مشکلاتی داره ولی خوب برای شروع که ده تا کاربر بیشتر ندارند بد نیست
تا شش ماه جواب میده
ئقتی کاربر زیاد شد خیلی خیلی خیلی خیلی راحت میتونند بروند نسخه اصلی رو بخرند و دیتابیس رو ارتقا بدهند .
دیتا بیسهای اسکریپت نال شده وی بی با اورجینالش چه فرقی داره ؟
هیچی
خوب پس راحت میتونند بعدا ارتقا بدهند
ولی اگر بخواهند مادام العمر استفاده کنند بعله صحبت شما صحیح هست وممکنه دچار مشکل بشوند.
خوب اگر میخواهند سیستم رو اضولی پایه ریزی کنند باید خرج کنند اگرن دارند بهتره که وارز کار کنند و بعدش که پول دستشون اومد خیلی راحت تبدیل کنند.
اینطوری بهتر نیست ؟

armintanha
February 25th, 2011, 02:48
تایید شد ....!

hamnafas
February 27th, 2011, 15:56
با کمال تشکر از پاسخ و راهنمایی دوستان
با توجه به راهنمایی اکثر دوستان تصمیم به استفاده از phpbb گرفتم.
phpbb فارسی رو از کجا بگیرم . کدوم پشتیبانی رو توصیه میکنید؟

maroofi
February 27th, 2011, 19:42
bbpersia
سرچش کن ادرسش دقیق تو ذهنم نیست
یک سایت دیگه هم هست به نام مقصد که اگر کلاتهت هم اونجا افتاد بهتره سراغش نری.... دی :
مدهای فارسیش هم از همونجا بگیر
از سایت مقصد میتونی اموزش و یادگیری خوبی داشته باشی و تاپیکهاشو دنبال کنی ولی به نظرم بهتره سئوال نپرسی ( جواب مشخصه : سرچ کن ! ، اگر یک بار دیگه بپرسی بن میشی :دی)
در کل برای دانلود مدها و فایلها میتونی روی بی بی پرشیا حساب کنی
حتی یک پکیج اماده نصب خلیج فارس هم دارند که نقره ایش مجانی هست و طلاییش هم پولیه حدود 25 تومن
و تمامی مدهای تشکر و اخرین ارسالها و تاریخ شمصی و غیره رو اضافه کردند و با نصب این پکیج خیلی راحت همه مدها رو نصب شده داری
من پکیج نقره ای خلیجح فارس رو یک بار نصب کردم راضی بودم ولی بنا به دلاوئل شخصی برش داشتم
شما هم اگرم یخوای از شر نصب مد و افزونه راحت بشی همون پیکج اماده و رایگانش رو دانلود کن برات بهرته
اگر هم مشکلی که نداری با این چیزا هسته و فارسی سازش رو دانلود کن و خودت دستی هرچی دوست دارین صب کن.
این بهترین اموزش برای شماست که تازه به این نرم افزار رو اوردید.
موفق باشید

nezar
February 27th, 2011, 19:44
پشتیبان رسمی زبان فارسی مقصد (http://maghsad.com/) هستش
ولی چندان تو طراحی سایتش تعریفی نداره !