PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رسلر با کیفیت

ehsan640
July 8th, 2009, 17:36
من حدود 10-12 تا وبسایت دارم که میخوام همه رو منتقل کنم به یه سروری که کیفیت و ماندگاری و پشتیبانیش خوب باشه
ترجیح میدم که شرکت ثبت شده باشه و با سابقه باشه . نه از این هاستینگهایی که چند روزی کار میکنن و بعد بی خیال میشن
آپتایم و لود خوب هم برام مهمه . قیمت اصلا مهم نیست (البته در حد معقول)
2 روز پیش از سرور قبلی خودم (که همه چیزش هم انصافا خوب بود به جز پشتیبانیش) به سرور جدیدی مهاجرت کردم . اون سرور هم خوب و پشتیبانی خوبی هم داشت . شخصیت مدیر سرور هم واقعا خوب بود. ولی تنها مشکلش این بود که بوسیله phpmail فقط از طریق smtp ایمیل میفرستاد که متاسفانه اسکریپتی که من ازش استفاده میکنم ، این امکان رو نداره

میخوام که از تابع mail() بشه ایمیل فرستاد .

حجم سایتهام هم روی هم حدود 1 گیگ هست
کنترل پنل هم در حال حاضر direct admin هست

لطفا قیمت و نحوه خرید و مدت زمان لازم برای انتقال رو اعلام کنید
ممنون

Sajad
July 8th, 2009, 18:40
يك گيگ مصرف كرديد يا يك گيگ لازم داريد؟
چقدر فضا براتون بايد در نظر گرفت؟

Nikihost
July 8th, 2009, 18:45
سلام
ما ميتونم به شما چنين سرويسي با پنل داركت ادمين ارائه دهيم.

alimosavi
July 8th, 2009, 18:51
http://irdrupal.org/node/25

ehsan640
July 8th, 2009, 18:55
با تشکر از دوستان . یادم رفت بگم که 3 یا 5 گیگ فضا با حداقل 40 گیگ پهنای باند میخوام

ضمنا لطفا مدت زمان لازم برای انتقال رو هم بفرمایید

Arashdn
July 8th, 2009, 19:04
با کنترل پنل دایرکت ادمین
سرور تو آمریکا
5 گیگ ریسلر با 80 گیگ پهنای سالانه 80000 ت و ماهانه 8000 ت
لازم به ذکره که این سرور خیلی خلوته و هاستی که به شما داده میشه کاملا dedicated هست
مشخصات تماس هم در امضام هست

WebRang
July 8th, 2009, 19:05
با تشکر از دوستان . یادم رفت بگم که 3 یا 5 گیگ فضا با حداقل 40 گیگ پهنای باند میخوام

ضمنا لطفا مدت زمان لازم برای انتقال رو هم بفرمایید
سلام ..
دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم تعرفه نمایندگی هاست ما را بررسی بکنین!

http://webrang.ir/reseller/linux.php* سایت ما فعلا" در حال طراحی هست!

اگر از سرور هلند بهتون بدم دایرکت ادمین هست!
آلمان سی پنل .... بهتون آلمان رو پیشنهاد میکنم ...

Sajad
July 8th, 2009, 19:17
قيمت هاي ما رو هم ميتونيد بررسي كنيد. http://yazddata.com/r.htm

ehsan640
July 8th, 2009, 19:27
دوستانی که قیمت دادن لطفا بفرمایین برای انتقال و راه اندازی کامل سایتها بر روی سرور جدید چقدر زمان لازم هست ؟
ممنون

WebRang
July 8th, 2009, 19:30
دوستانی که قیمت دادن لطفا بفرمایین برای انتقال و راه اندازی کامل سایتها بر روی سرور جدید چقدر زمان لازم هست ؟
ممنون
تعداد یوسر هاتون چند تا هست؟

ehsan640
July 8th, 2009, 19:49
تعداد یوزر ها 12 تا و حجم کل سایتها 1 گیگ و تعداد دیتابیسها هم 20 تاست و ... اگه چیز دیگه ای هم لازمه بگین تا عرض کنم
ضمنا برای خرید سالانه چقدر تخفیف در نظر گرفته میشه ؟
ممنون

ehsan640
July 8th, 2009, 19:49
تعداد یوزر ها 12 تا و حجم کل سایتها 1 گیگ و تعداد دیتابیسها هم 20 تاست و ... اگه چیز دیگه ای هم لازمه بگین تا عرض کنم
ممنون

WebRang
July 8th, 2009, 19:52
ممنون
خوب پس زیاد وقت نمیبره .. کمتر از 30 دقیقه !

در مورد تخفیف هم شما پلانتون رو انتخاب کردید؟
تو همون مشخصات قیمت سالانه هم با تخفیف زده شده!

amirizadi
July 8th, 2009, 21:23
در خدمتم
اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی بدید
انتقال هم حدود 1 ساعت طول میکشه

Arashdn
July 8th, 2009, 22:02
با سلام
پلان های ما رو دیدید؟
انتقال هم بیشتر از 1 ساعت نمیشه

Nikihost
July 9th, 2009, 00:20
ممنون
ما كمتر از 30 دقيقه واستون انتقال ميدم:58:

Kambiz
July 9th, 2009, 00:42
من براتون تو 29 دقیقه و 59 ثانیه انتقال می دمb-)

ehsan640
July 9th, 2009, 01:55
از بین عزیزان فقط دو نفر تلفن ثابت دارن pizoul و yazddata
من قبلا با بعضی هاستینگهایی که یه vps ماهیانه 10 تومنی گرفتن + یه شماره ایرانسل و میان هاستینگ میزنن و بعد از یه مدتی مثلا دیگه حوصله کار کردن رو ندارن و اجاره vps شون رو نمیدن و همه دیتا ها میره رو هوا کار کردم

میخوام از هاستینگی خرید کنم که به مشتری متعهد باشه .
هم از نظر پشتیبانی و هم ...

توی انتخابم هم بیشتر دنبال کیس های اینچنینی هستم که کارشون و تخصصشون هاستینگ هست
مخصوصا ملاکم شرکت رسمی داشتنه

تا فردا هم صبر میکنم تا پیشنهاد های دیگه ای هم بیاد و نهایتا با یکی از عزیزان (البته اگه ایشون قابل بدونن) شروع به همکاری میکنم

راستی کسی هست که سرورش توی ایران خودمون باشه ؟ فکر کنم اینجوری امنیت اطلاعات بیشتره (حداقل آدم مطمئن هست که میشه اطلاعات روی سرور رو یه جوری بازیابی کرد)

Sajad
July 9th, 2009, 02:34
در خدمت شما هستيم.

من قبلا با بعضی هاستینگهایی که یه vps ماهیانه 10 تومنی گرفتن + یه شماره ایرانسل و میان هاستینگ میزنن و بعد از یه مدتی مثلا دیگه حوصله کار کردن رو ندارن و اجاره vps شون رو نمیدن و همه دیتا ها میره رو هوا کار کردم
........

هم اكنون ساعت 2.30 بامداد. يزد ديتا در خدمت شماست....
نظرات كاربران ما: http://review.yazddata.com

توی انتخابم هم بیشتر دنبال کیس های اینچنینی هستم که کارشون و تخصصشون هاستینگ هست
در صورت نياز قرارداد شركتي نيز ارائه ميشود.

تا فردا هم صبر میکنم تا پیشنهاد های دیگه ای هم بیاد و نهایتا با یکی از عزیزان (البته اگه ایشون قابل بدونن) شروع به همکاری میکنم
انشالا كه انتخاب درستي داشته باشيد.

راستی کسی هست که سرورش توی ایران خودمون باشه ؟ فکر کنم اینجوری امنیت اطلاعات بیشتره (حداقل آدم مطمئن هست که میشه اطلاعات روی سرور رو یه جوری بازیابی کرد)

سرور در ايران هستند چند نفري از دوستان كه دارند اما پهناي باند ايران كيفيت مناسبي نداره.

Arashdn
July 9th, 2009, 07:37

سرور های ایران نه کیفیت دارن نه سرعت
به نظر من اطلاعات تو همون آمریکا جاشون امن تره :)

WebRang
July 9th, 2009, 09:27

باعث افتخار هست!
دوست عزیز مشکل ازبین رفتن اطلاعات نداشته باشید ...! چون این مشکل رو میشه با اف تی پی بکاپ و اجاره سرور از اروپا ( که خطر تحریم) نیست ، حل کرد!

درمورد امکانات نمایندگی لینوکس ما هم :
1) پهنای باند نامحدود
2) FTp Backup رایگان
3) اعطا قرارداد رسمی
4) اعطای نمایندگی ثبت دامنه بین المللی ( ملی: بزودی)
5) پشتیبانی 24 ساعت
6) تضمین کیفیت و امنیت
7) 7 روز گارانتی برگشت پول
8) دامنه دات ای ار یکساله (رایگان)
9) پنل قدرتمند سی پنل

موفق باشید.

nimap
July 9th, 2009, 11:02
سلام
من هم هستم اگه مایل باشین
5 گیگ هارد
50 گیگ \هنا