PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پروژه تجزیه و تحلیل سیستم مدیریت محتوا

SaMaN0861
February 24th, 2011, 15:13
با سلام

دوستان برطبق این موضوع کسی چیزی داره ؟؟؟
کلا کسی درباره تجزیه و تحلیل سیستم چیزی داره ؟؟ ( اینترنتی نمیخوان استاده گیر میده )

با تشکر :77:

maroofi
February 24th, 2011, 15:17
من یه عالمه پروژه داشنجویی دارم مال خودمه ولی چون رشتم فنارویا طلاعات بوده از هر دری به ما پروژه دادند بگو چی میخوای که دقیقا بدونم
کامل جزییات رو بگو
پروژه یا تحقیق ؟
مثلا پروژه مثل این می مونه که یک فروشگاه به شما میدهند و میگوند با بانکها اطلاعاتی ارتباط برقرار کنه
ولی نوع بانک اطلاعاتی رو خود استاد تعیین میکنه
البته فرق زیاید ندارند کار همشون یکیه
ولی در روند نمره گرفتن تاثیر داره
زیبایی کار مثلا سلیقه ایه استاد ما به کار چرت نمره خوب مثلا 18 میداد به یک کاری که پر از گرافیک و شلوغ بازی هم بود 17 میداد.
سیستما هم که مختلفه
شما بگو ذقیقا چیکار داری شاید بتونم کمکت کنم.

saeed25
February 24th, 2011, 15:43
با دروود
فکر کنم ایشان فاز نخستین از مهندسی نرم افزار را که به بررسی و تحلیل یک سامانه می پردازند را می خواهند،ورودی-خروجی های یک سامانه،ویژگی های آن و ..!

maroofi
February 24th, 2011, 17:31
این که میشه نمودارهای تجزیه و تحلیل مثل , erd ,.. و این داستانها. ایشون گفتند پروژه اقا سعید.!!!

saeed25
February 24th, 2011, 17:37
دروود
من به درستی نمی دانم تنها آن چیزی را که از سخنان ایشان برداتشت کردم را عرض کردم و فکر هم کنم که این روز ها مد شده به هر پژوهش کوچک و بزگی نام "پروژه "را می گزارند.

maroofi
February 24th, 2011, 19:23
گرانقدر ! ما حرف شما رو قبول داریم.;)