PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب خودم برای whmcs - نوپرداز

hamid.dastani
February 24th, 2011, 13:40
سلام دوستان در این پست می خوام قالبی که بیش از 10 روز برای طراحی آن زمان خرج کرده ام را برای دانلود عموم قرار دهم این قالب توسط خودم اولین بار برای Inicz.com طراحی گردیده و جدیدا مشاهده شده سایت هایی مانند spidfa.com و sepidhost.com در اقدامی بی شرمانه این قالب را به فروش می رسانند.

دمو ***ی این قالب: هاست رايگان سپيدفا - پشتیبانی (http://sepidfa.com/order)

AmirHosein
February 24th, 2011, 14:22
سلام دوستان در این پست می خوام قالبی که بیش از 10 روز برای طراحی آن زمان خرج کرده ام را برای دانلود عموم قرار دهم این قالب توسط خودم اولین بار برای Inicz.com طراحی گردیده و جدیدا مشاهده شده سایت هایی مانند spidfa.com و sepidhost.com در اقدامی بی شرمانه این قالب را به فروش می رسانند.

دمو ***ی این قالب: هاست رايگان سپيدفا - پشتیبانی (http://sepidfa.com/order)

سپاس قالب زیبایی دارید!

majidsoftware
February 24th, 2011, 14:42
این قالب توسط مدیر سپیدفا خریداری شده و اختیار تام در فروختن یا نفروختن این قالب دارد .

AmirHosein
February 24th, 2011, 14:45
پینوشت به دانلود ها: خوبه ما دانلود اول رو زدیم شروع کردین دانلود کردن/:)

sibs
February 24th, 2011, 14:50
بسیار عالییست . . دانلود گردیم . ممنونم .

m1l4d
February 24th, 2011, 15:32
سلام حمید

دستت درد نکنه

ممنونم :67:

ehsansystem
February 24th, 2011, 15:41
با سلام
ببخشید شما به چه حقی برای چیزی که خریداری شذه تعیین تکلیف میکنید ؟
بعدش sepidhost.ir نه sepidhost.com لطفا توجه داشته باشد با این کارتون که اسم رو اشتباه میگید ممکنه .... به هر حال دیگه خودت بهتر میدونی چی میشه
ار دنیای اینترنت کلا حذف میشی
امید وارم یکمی رو حرفات فکر کنی

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

از مدیر محترم وب هاستینگ تالک تقاضا دارم این پست رو حذف کنند ... اینجا جای این لوس با زیها نیست
با تشکر

AmirHosein
February 24th, 2011, 15:58
52 نمایش)
ماشاالله استعداد هارو برم!

سلام حمید

دستت درد نکنه

ممنونم
شما هم از کسی که قالب رو گزاشتهو دانلود کردی تشکر میکنی هم از کسی که میگه دانلود نکنید و...!
درگیری ها :d
احسان عزیز ریپورت بدید پاک میکنن!

Kian
February 24th, 2011, 16:15
طراحش کیه ؟ به کی امتیازش رو فروخته؟

GOD
February 24th, 2011, 16:27
ما هم دانلود کردیم دست شما درد نکنه
;)
اگه کسی ناراضی هست هست بگه حذف کنیم

majidsoftware
February 24th, 2011, 17:03
مشکلی نداریم . فقط میگم این بچه بازی ها رو بزارید کنار . همین اقای داستانی با کدوم مدرک میگن که من فروختم ؟ دادم دوستم استفاده کنه . اونم اجازشو دارم چون پولشو دادم و خریدم

AmirHosein
February 24th, 2011, 17:17
هم چنان داره رکورد میزنه!
66 نمایش

iacbook
February 24th, 2011, 17:24
66 نمایش

امیرجان چه خوب میشد شما رو مدیر آمار انجمن می کردن ، خداییش آمار رو خوب داری ... کارت درسته ;)

پ.ن :
آخر با این آواتارهایی که میذاری یه قزوینی پیدا میشه و کار دست خودت میدی :دی

AmirHosein
February 24th, 2011, 17:35
امیرجان چه خوب میشد شما رو مدیر آمار انجمن می کردن ، خداییش آمار رو خوب داری ... کارت درسته ;)

پ.ن :
آخر با این آواتارهایی که میذاری یه قزوینی پیدا میشه و کار دست خودت میدی :دی

انجمن مدیر آمار نمیخواد همه هستن ولی خستن!
در مورد آهاتور:d کسی به آیلار من چپ نیگاه کنه فرومش رو میارم پایین :d :->

hostgozar
February 24th, 2011, 17:36
66 نمایش

رکورد قبلی چند بوده؟ :d

AmirHosein
February 24th, 2011, 17:39
رکورد قبلی چند بوده؟ :d
والا اولین رکورد رو من زدم اولین بار دانلود رو زدم رفریش شد 16 تا دانلود! الان به 66 رسیده فکر کنم ملت عذاب وجدان گرفتن! پیشبینی میکنم تا شب به بالای 100 برسه!

hostgozar
February 24th, 2011, 17:42
والا اولین رکورد رو من زدم اولین بار دانلود رو زدم رفریش شد 16 تا دانلود! الان به 66 رسیده فکر کنم ملت عذاب وجدان گرفتن! پیشبینی میکنم تا شب به بالای 100 برسه!

نه بابا فکر نکنم عذاب وجدانی در کار باشه تا شب از 100 هم میزنه بالا حالا ببین ;)

GOD
February 24th, 2011, 17:46
شد 71

hostgozar
February 24th, 2011, 17:52
شد 71

خوبه ، تعداد کارکنان بخش آمار افزایش یافت :d

ehsansystem
February 24th, 2011, 21:15
لطفا این تاپیک حذف بشه

قزوین هاست
February 24th, 2011, 21:32
قالب زیبا و خوبی است

naseri
February 24th, 2011, 21:52
این همون قالبی نیست که تو todaycms به فروش میرسید ؟

Kian
February 24th, 2011, 22:12
آخرش معلوم نشد طراح قالب کیه ؟ مالک اصلی کیه؟
و مهمتر اینکه آیا راضی هستند قالبشون رو دیگران استفاده کنند ؟!

ehsansystem
February 25th, 2011, 10:19
آقا از همین الان من اعلام میکنیم حرومـــــــــــــــــــــ ـــــــــــش بشه اونی که از قالب من استفاده کنه

آقا از همین الان من اعلام میکنیم حرومـــــــــــــــــــــ ـــــــــــش بشه اونی که از قالب من استفاده کنه-

آقا از همین الان من اعلام میکنیم حرومـــــــــــــــــــــ ـــــــــــش بشه اونی که از قالب من استفاده کنه--

این آقا با تهایت بی شرمی قالبی رو که من برای اولین بار طرح ایجکسش رو زدم رو به نام خودشون هم توی سایت todaycms برای فروش وهم در ین سایت و چندین سایت دیگه بفروش گذاشتن -- من از ایشون شکایت جدی رو به عمل میارم -- ایشون فقط css این قالب رو زدن بعد من ایجکسش کردم بعد دست مزد کارشم بهش دادیم -- خوب مرتیکه کمت بود میگفتی بیشتر بهت میدادیم - حالا نگاه کن اگه نابودت نکردم ... با بد کسی طرف شدی --- من عوضی تر از تو رو هم آدم کردم ( منظورم آقای دستانی بود)

هر کی رو سیستمش داره اگه پاکش نکنه ان شا الله زهر بشه بره تو تنش

naseri
February 25th, 2011, 10:27
من از ایشون شکایت جدی رو به عمل میارم

به خاطر یه قالب نمیشه شکایت کرد !

AmirHosein
February 25th, 2011, 17:21
رکورد دانلود قالب های آدونیس رو شکست!
122 نمایش

hamid.dastani
February 27th, 2011, 22:09
آقا از همین الان من اعلام میکنیم حرومـــــــــــــــــــــ ـــــــــــش بشه اونی که از قالب من استفاده کنه

آقا از همین الان من اعلام میکنیم حرومـــــــــــــــــــــ ـــــــــــش بشه اونی که از قالب من استفاده کنه-

آقا از همین الان من اعلام میکنیم حرومـــــــــــــــــــــ ـــــــــــش بشه اونی که از قالب من استفاده کنه--

این آقا با تهایت بی شرمی قالبی رو که من برای اولین بار طرح ایجکسش رو زدم رو به نام خودشون هم توی سایت todaycms برای فروش وهم در ین سایت و چندین سایت دیگه بفروش گذاشتن -- من از ایشون شکایت جدی رو به عمل میارم -- ایشون فقط css این قالب رو زدن بعد من ایجکسش کردم بعد دست مزد کارشم بهش دادیم -- خوب مرتیکه کمت بود میگفتی بیشتر بهت میدادیم - حالا نگاه کن اگه نابودت نکردم ... با بد کسی طرف شدی --- من عوضی تر از تو رو هم آدم کردم ( منظورم آقای دستانی بود)

چند روز نبودم جواب بدم کثافت اومدی میگی من این قالب رو طراحی کردم اینا گذاشتن به خدا شرم داره عوضی ( حداقل 10 روز این قالب وقت برد طراحیش برای من گذاشتم توی todaycms برای فروش بعد اومدی میگی من طراحی کردم . )
واسه خودت حروم و حالا میبافی.

faranetwork
February 27th, 2011, 22:21
با سلام و خسته نباشید.دانلود کردیم ممنون عالی بود

sainaweb
February 27th, 2011, 22:38

این پست کاملا دروغه - این قالب نتیجه ی زحمت 10-12 روزه ی آقای حمید داستانی هست که مدیران سپید فا دارن میفروشنش

مالکیت اصلی این قالب برای آقای داستانی هست . ایشون فقط برای جلوگیری از سواستفاده ی مدیران سپیدفا اینو گزاشتن برای دانلود.

این قالب رو من از سپیدفا خریدم و بعدش فهمیدم که برای آقای داستانی هست

با خیال راحت دانلود و استفاده کنید ( برو بمیر احسان )

AmirHosein
February 27th, 2011, 22:46
137 نمایش
همچنان داره رکورد دانلود میزنه!

---
February 27th, 2011, 23:31
چند روز نبودم جواب بدم کثافت اومدی میگی من این قالب رو طراحی کردم اینا گذاشتن به خدا شرم داره عوضی ( حداقل 10 روز این قالب وقت برد طراحیش برای من گذاشتم توی todaycms برای فروش بعد اومدی میگی من طراحی کردم . )
واسه خودت حروم و حالا میبافی.

با خیال راحت دانلود و استفاده کنید ( برو بمیر احسان )

اینجا یه محیط و مکان عمومیه چاله میدون تشریف نیاورید
این چه طرز صحبت کردنه :-|:-|:-|

iacbook
February 27th, 2011, 23:35
قالب تست شد و مشکل زیاد داره ..... لطفاً نسخه درست و حسابیش رو در اختیار دوستان قرار بدید :d
یه تاپیک جدا هم برای پشتیبانی قالب بزنید. اینجوری که نمیشه! قالب ارائه میدین باید پشتیبانی هم بکنید :دی

hamid.dastani
February 28th, 2011, 10:30
قالب تست شد و مشکل زیاد داره ..... لطفاً نسخه درست و حسابیش رو در اختیار دوستان قرار بدید :d
یه تاپیک جدا هم برای پشتیبانی قالب بزنید. اینجوری که نمیشه! قالب ارائه میدین باید پشتیبانی هم بکنید :دی

چیز ذیگه ای نمی خوای بد نگذره بهت. هست ها بگو. خوب.

AmirHosein
February 28th, 2011, 10:35
چیز ذیگه ای نمی خوای بد نگذره بهت. هست ها بگو. خوب.
شوخی کرد بابا جدی نگیر:d

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

شوخی نکن دیگه همه مثل من که شماهارو درک نمیکنن:d

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

143 نمایش
رکورد زد بازم! همین طور داره رکورد هارو میشکنه!

iacbook
February 28th, 2011, 11:24
آخه یه قالب whmcs چیه که اینقدر سرش جنگ راه انداختید بابا ! جمع کنید دیگه !!!

naseri
February 28th, 2011, 12:03
آخه یه قالب whmcs چیه که اینقدر سرش جنگ راه انداختید بابا ! جمع کنید دیگه !!!

البته حرفتون تا اندازه ای درسته . ولی باید در نظر گرفت یه طراح چند ساعت وقت میزاره و یکی دیگه میاد قالب رو ریپ میکنه و حتی به نام سایت دیگه ای منتشر میکنه .

lkmew
December 18th, 2011, 13:26
کسی دمو از این قالب نداره؟

okey
December 18th, 2011, 14:23
واقعا آدم نمی دونه با این همه اسپم چی کار کنه !
یکی شده مآمور آمار گیری ( دم و دقیقه آمار میده که از فلان سیستم زد بالا ! - امیر نیستا :d )
یکی فوش می ده که این قالب مال منه

واقعا یعنی یه قالب انقدر ارزش داره ؟

iNicz.Com
December 18th, 2011, 15:55
نامردا میخواهید قالب قدیم ما رو استفاده کنید :ی باشه نوش جونتون :67:
این دوست ما حمید اینجوریه رو یه چیزی کلی زحمت میکشه ، بعد هر موقع عشقش کشید رایگان میزاره واسه دانلود

lkmew
December 18th, 2011, 16:06
بابا چهار صفحه در مورد این قالب بحث شده دریغ از یه عکس یا دمو از قالب. یه جوونمردی پیدا بشه یه عکس یا یه دمو از این قالب بذاره ببینیم اصلا چیه این قالب ؟؟!!!

RapB0y
December 22nd, 2011, 08:01
مرسی زیبا بود.

porya_spy
December 23rd, 2011, 02:02
خیلی خیلی ممنون زیبا بود

persiantools
December 24th, 2011, 17:32
دمو باز نشد