PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن لینک تلگرام در وب ویو اندروید

OMIDTU5
May 16th, 2020, 23:41
سلام
یه اپ برای وبسایتمون طراحی کردیم ولی مشکلی که باهاش داریم اینه که لینک تبلیغی که برای کانال تلگراممون در سایت موجوده از طریق این اپ اصلا باز نمیشه
چک کردم متوجه شدم که کلا لینک هایی که بصورت زیر باشن در وب ویو باز نمیشن !

t.me/example
telegram.me/example

ولی خود سایت تلگرام باز میشه و مشکلی نداره . این هم متن اروری هست که مشاهده میشه :

40516

راه حلی داره دوستان ؟ روش دیگه ای بجز وب ویو برای تبدیل سایت به اپ اندروید سراغ دارید ؟

be099
May 17th, 2020, 02:24
سلام
یه اپ برای وبسایتمون طراحی کردیم ولی مشکلی که باهاش داریم اینه که لینک تبلیغی که برای کانال تلگراممون در سایت موجوده از طریق این اپ اصلا باز نمیشه
چک کردم متوجه شدم که کلا لینک هایی که بصورت زیر باشن در وب ویو باز نمیشن !

t.me/example
telegram.me/example

ولی خود سایت تلگرام باز میشه و مشکلی نداره . این هم متن اروری هست که مشاهده میشه :

40516

راه حلی داره دوستان ؟ روش دیگه ای بجز وب ویو برای تبدیل سایت به اپ اندروید سراغ دارید ؟

مشکل اینجاس که ظاهرا وب ویو اسکیم tg نمیشناسه (فکنم حق هم داره)

شما یه متد بنویس برای باز کردن آدرس بعد با اینترفیس جاوا اسکریپت یا چک کردن Url خیلی راحت تلگرامو با آدرس چنلت باز کن ...

Intent opentg= new Intent(Intent.ACTION_VIEW, Uri.parse("https://t.me/example"));
startActivity(opentg);

shafiei7
May 17th, 2020, 15:13
شما بایستی یک کلاس overview کنید داخل وب ویو و بگید اگر لینک حاوی مثلا t.me بود یک intent صدا بزنید و اون intent باز شدن تلگرام گوشی کاربر باشه و یوزرنیم را بفرستید براش و اگر روی گوشی کاربر تلگرام نصب نباشه، با مرورگر گوشی بازش کنه.