PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب خدمت سربازی!

Cr0w
May 16th, 2020, 18:47
سلام و عرض ادب، خسته نباشید دوستان بنده 8 ماه از خدمت سربازیم میگذره
راستش من بعد از ارشد اومدم سربازی بعد ی چند روز دیر تر دفترچه پست کردم! که سه ماه اضاف برام رد کردن(اضاف پشت دفترچه) برای غیبت اولیه یا سنواتی!
الان بخاطر شرایط پدرم (ایثارگر و جانباز) هست میتونم کسری خدمت بگیرم چیزی حدود 11 ماه اما هرچی پیگیری کردم میگن به دلیل این که غیبت اولیه دارم امکان استفاده از کسری خدمت نیست. دوستانی راهی چاهی سراغ ندارن؟ چطور پیگیریش کنم

Milad-H
May 16th, 2020, 19:47
سلام ، اون موقع که ما سرباز بودیم که نمیشد
ولی یه راهکار داره سعی کن با دفتر رهبری مکاتبه کنید جوابتم میدن ، شاید چاره ای شد
فکر کنم تو سایتشونم بتونی ارتباط بگیری

Sajad.Parsa
May 16th, 2020, 20:35
مورد بوده با دفتر رهبری ارتباط بگیر میبخشنش برات

reza7023
May 16th, 2020, 22:14
سلام

سال 97 که بخشنامه اومده بود بخشیده میشده حالا پیگیر باشید ببینید بازم این بخشنامه اعتبار داره یا نه

OMIDTU5
May 16th, 2020, 22:37
سلام ، اون موقع که ما سرباز بودیم که نمیشد
ولی یه راهکار داره سعی کن با دفتر رهبری مکاتبه کنید جوابتم میدن ، شاید چاره ای شد
فکر کنم تو سایتشونم بتونی ارتباط بگیری

دفتر رهبری رسیدگی میکنن و معمولا 1 ماه بعد جواب میدن . من در دوران سربازی مشکلی برام پیش اومد و با دفتر رهبری به صورت انلاین مکاتبه کردم و کمک بزرگی بهم کردن . حتی چند بار هم با خونه تماس گرفتن که مطمئن بشن مشکل حل شده .

ali0000
May 16th, 2020, 22:37
درود، واقعاً تعجب میکنم شما که تحصیل کرده ایی سربازی چرا؟ الان دقیقاً ارزش کارت پایان خدمت چیه ؟؟؟ وام که با روابط میشه گرفت! گواهینامه رانندگی که سربازی نمیخواد!! سند زدنم که نیاز نداره هر ارگان یا سازمانیم کافیه معرفی بشی با یه کپی سرکاری تو پروندتم میشه استخدام شد ! الان سالهاس نماینده مجلسشم با فتوکپی سرکاری مدارک سر کارن و برای یه کشور تصمیم میگیرن (:|
---
سربازی اجباری ایران من و یاد اردوگاههای کار اجباری آلمان میندازه !:-s اگه روزی تو این کشور کاره ایی بشم... تمام مقامات و طراحان این جنایت علیه بشریت رو محاکمه میکنم ( اونم با شدیدترین احکام ممکن )!
یه کادری با مدرک سیکل یا دیپلم (عملاً بیسواد) همون فرماندشم اندازه شلغم حالیش نیست بیاد برای 2 سال از بهترین روزای زندگیت تصمیم بگیره اونم چه کاری پست دادن سرویس بهداشتی یا جارو زدن یا باغبونی !
یه شبا تو آسایشگاه مخصوصاً تابستونا بوی گند جوراب و تن همخدمتیا زجرآور بود خواب شب رو حروم میکرد...

ببخشید اصلاً هدفم نا امید کردن شما نبود الان شما که در کار انجام شده قرار گرفتی، محض اطلاع بخشنامه ایی حدود 3 سال پیش توسط سرتیپ موسی کمالی به تمام فرماندهان مبنی بر بخشش حداکثر غیبت پشت دفترچه ارسال شد، تلاش کن ببین دفتر فرماندهی جوابی بهت میده یا نه ... اگه نشد ساده ترین کار مراجعه به پیج سردار کمالی و ارسال دایرکت یا زیر پستهای جدیدشه مطمئن باش پاسختو میده و پیگیری میکنه%

Cr0w
May 17th, 2020, 01:28
تشکر دوستان ی پیام فرستادم از بخش ارسال نامه امیدوارم ی بررسی بکنن مشکل من رو حل کنن از زندگیم همه چیم عقب افتادم محل خدمت هم خارج از شهر خودمون هست یعنی تو تهران خدمت میکنم با این وضعیت داغون اقتصادی و کرونا و...