PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کند بودن ادمین و داشبورد وردپرس

mashiat
May 16th, 2020, 16:40
سلام دوستان داشبورد وردپرس چند وقتی هست شدیدن کند شده و احتمالا به خاطر لود و اتصالش به یک سایت و منبع خارجی هست که گیر داره
بهترین راه حل چیه . چون افزونه غیر فعال کردم تفاوتی ایجاد نشد

hamra
May 16th, 2020, 18:25
سرور مشکلی ندارد ؟
به مدیر سرور اطلاع بدید برسی کنند

iman.ir
May 16th, 2020, 20:14
سلام دوستان داشبورد وردپرس چند وقتی هست شدیدن کند شده و احتمالا به خاطر لود و اتصالش به یک سایت و منبع خارجی هست که گیر داره

سلام احتمال 90 درصد مشکل از سرویسی هست که دارید بنده هم قبلا همین مشکل رو داشتم وقتی سرویس رو به شرکت معتبر انتقال دادم مشکلم کاملا برطرف شد

Lovely Crazy
May 16th, 2020, 20:25
ما هم همین مشکل رو داریم
از yoast استفاده میکنید؟

aram1376
May 17th, 2020, 03:30
کند شدن پنل ادمین وردپرس هر چند میتونه دلایل مختلفی داشته باشه، ولی در بیشتر مواقع به علت پایین بودن محدودیت RAM هست.
برای افزایش محدودیت RAM برای PHP، باید یا از داخل فایل php.ini محدودیت رم رو بالا ببرید، یا از داخل cPanel برید تو تنظیمات PHP، اونجا memory_limit رو روی مقادیر بالاتر مثل 512M یا 1024M قرار بدید.

nofoozgar
May 17th, 2020, 12:33

اگه چند وقتی هست که اینجوزی شده احتمالا به خاطر پلاگین ها ممکنه باشه ایا کلا غیز فعال کردید ؟

در غیر این صورت مربوط به هاست و یا سروری هست که دارید

gglok
May 17th, 2020, 13:48
ببین از افزونه ها هست یا چیه دیباگو فعال کن لاگاتو ببی نبود چیزی هاستتو بده ارتقا بدن

tpark
May 17th, 2020, 18:20
درود بر شما
اگر ووکامرس نصب دارید:
داشبورد -> ووکامرس -> پیکربندی -> پیشرفته -> woocommerce.com -> دو تیک رو بردارید.
موفق باشید.