PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در حال حاضر بهترین شبکه اینترنت در کدام دیتاسنتر هست ؟

meysam2099
May 14th, 2020, 21:36
با سلام و احترام

بین دیتاسنتر های ایرانی موجود در حال حاضر کدام دیتاسنتر وضعیت شبکه اینترنت بهتر و استیبل تری نسبت به بقیه داره ؟

شاید هم اصلا بهترین وجود نداشته باشد ولی بین بدو بدتر کدام شبکه تمیز تره ؟

برای سرویسی نیاز داریم که بین سرور ایران و خارج ارتباط بر قرار بشه و در لحظه اگر تایم اوت و مشکلی در شبکه باشه به مشکل خواهیم خورد.(منظور استفاده از دوز زدن شیلترینگ نیست.

ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنید.

با تشکر

Sajad.Parsa
May 15th, 2020, 04:16
بدترین پارس انلاین به نظر خودم

بهترین تبیان اوله
بعدش اسیاتک خوبه و صفر و یک ( شهراد )

ما یک پروژه انجام دادیم (بکاپ گیری دقیقه ای) با توجه به اینکه شبکه ایران ناجوره کلا اومدیم 2 تا در نظر گرفتیم کلا درخواست ها به 2 سرور اسیاتک و صفرویک میرفتن و هرکدوم زودتر ریس میکرد ...

mohammadsj
May 15th, 2020, 04:40
افرانت ولی برای پهنای باند بالا به دلیل هزینه ترافیک پیشنهاد نمیشه.

RoobinaServer
May 15th, 2020, 14:58
با سلام و احترام

بین دیتاسنتر های ایرانی موجود در حال حاضر کدام دیتاسنتر وضعیت شبکه اینترنت بهتر و استیبل تری نسبت به بقیه داره ؟

برای سرویسی نیاز داریم که بین سرور ایران و خارج ارتباط بر قرار بشه و در لحظه اگر تایم اوت و مشکلی در شبکه باشه به مشکل خواهیم خورد.(منظور استفاده از دوز زدن شیلترینگ نیست.

با تشکر

سلام

در هر مرکزی در هر شبکه ای ممکن است این موارد متفاوت باشد نمیتوان دقیق نظر داد.

به عنوان مثال آپتایم به سمت 4.2.2.4 از پارس آنلاین در زیرساخت تجهیزات شبکه ای مجموعه ما طی 16 ماه گذشته روی 99.8389% بوده است. (این مورد در مانیتورینگ مجموعه ما انلاین توسط شما قابل مشاهده است) حال ممکن است رنج دیگری در همین پارس آنلاین آپتایم حتی %99.99 یا حتی کمتر از %99 باشد.

اما هر مرکزی معمولا بی قانون تر باشد و تجهیزات ضعیفتری داشته باشد مشکلات بیشتری دارد و اتک و حملات زیادی خواهد داشت.

*Mr.Mehdi*
May 15th, 2020, 17:43
سلام
فقط بگم صفر و یک افتضاحه

bimeiran
May 15th, 2020, 19:44
کیفیت شرکت زیرساخت به چه صورت هست؟

meysam2099
May 15th, 2020, 20:02
سلام

در هر مرکزی در هر شبکه ای ممکن است این موارد متفاوت باشد نمیتوان دقیق نظر داد.

به عنوان مثال آپتایم به سمت 4.2.2.4 از پارس آنلاین در زیرساخت تجهیزات شبکه ای مجموعه ما طی 16 ماه گذشته روی 99.8389% بوده است. (این مورد در مانیتورینگ مجموعه ما انلاین توسط شما قابل مشاهده است) حال ممکن است رنج دیگری در همین پارس آنلاین آپتایم حتی %99.99 یا حتی کمتر از %99 باشد.

اما هر مرکزی معمولا بی قانون تر باشد و تجهیزات ضعیفتری داشته باشد مشکلات بیشتری دارد و اتک و حملات زیادی خواهد داشت.

سلام

شما در حال حاضر فقط با پارس آنلاین کار میکنید ؟

TheHost
May 16th, 2020, 10:21
با سلام و احترام

با تشکر

من سالهاست از همراه اول دارم قطعا از همراه اول و مخابرات نیست بهت قول میدم

meysam2099
May 16th, 2020, 20:07
من سالهاست از همراه اول دارم قطعا از همراه اول و مخابرات نیست بهت قول میدم

متوجه منظورتون نشدم

از همراه اول سرور دارین ؟

r00t
May 17th, 2020, 22:50
متوجه منظورتون نشدم

احتمالا ایشون فکر کردن شما در مورد اینترنت صحبت میکنید.

Sajad.Parsa
May 18th, 2020, 01:23
متوجه منظورتون نشدم

ای شوته داداش دو هفتس تعطیل شده از صبح تا شب **شر مینویسه تو انجمن چیزای بی ربطی و سوالای بی سروته کلا پیام بازرگانیه بیخیال

سپیدار
May 18th, 2020, 11:51
درودواحترام

پیشنهاد من به شما دیتاسنتر شاتل
در صورت نیاز قابل ارائه می باشد .

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید سرورمجازی و... می‌توانید همین حالا با کارشناسان پشتیبانی ماهان سرور تماس بگیرید.
مرکز ارتباط تلفنی : 021-47624211
ارسال تیکت (https://mahanserver.net/submitticket.php?step=2&deptid=7)
ثبت نام در سایت (https://mahanserver.net/register.php)

mashiat
May 18th, 2020, 14:20
درودواحترام

پیشنهاد من به شما دیتاسنتر شاتل
در صورت نیاز قابل ارائه می باشد .

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید سرورمجازی و... می‌توانید همین حالا با کارشناسان پشتیبانی ماهان سرور تماس بگیرید.
مرکز ارتباط تلفنی : 021-47624211
ارسال تیکت (https://mahanserver.net/submitticket.php?step=2&deptid=7)
ثبت نام در سایت (https://mahanserver.net/register.php)

درود و احترام
من هم نظرم رو میگم
جسارت نباشه ولی شاتل افتضاحه
بیشترین قطعی رو داره و پشتیبانی هم در حد جملات کلیشه ای از قبل تایپ شده

sadecohost
May 18th, 2020, 20:52
سلام

بهترین از نظر من پارس آنلاین. ترجیحا مستقیم نه. از کسانی که تجهیزات دارند تهیه کنید.
پس از پارس آنلاین، افرانت هم عالی هست.
شاتل هم تست کردم خوب بوده، هم اپتایم هم سرعت. نمیدونم چرا دوستمون تجربه بدی داشته.