PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره بستن سیستم whmcs

hamed9292
May 13th, 2020, 16:46
سلام خسته نباشید دوستان . بنده میخوام به طور موقت سیستم whmcs رو ببندم تا کسی نتونه خرید بکنه . و یک سری اطلاعات رو پاک کنم غیر از دیتابیس که بعدش بتونم دوباره فعالش کنم . حالا میشه بگید چجوری یک سری زیر شاخه هارو مثل لینک artagameing.ir/clientarea/123 و لینک هایی که زیر شاخه clientarea.artagameing.ir هست که مربوط به Whmcs هست بسته بشه . هر ادرسی که مربوط به زیر شاخه لینک clientarea هست بسته بشه و یک پیامی به عنوان مثال (این قسمت از سایت موقتا بسته میباشد) . بزارم؟ مثل ادرس های اشتباهی که وارد میکنند و خودمون میتونیم یک متنی به عنوان مثال (لینک وارد شده اشتباه است) . بنویسیم تا نمایش داده بشه برای لینک های اشتباه . حالا من میخوام فقط یک متن اختصاصی برای زیر شاخه های لینک clientarea.artagameing.ir بنویسم . هر ادرسی که مربوط به این زیرشاخه هست منظورمه . امیدوارم متوجه شده باشید . لطفا کمکم کنید خیلی نیاز دارم به این مورد ...

sam_pontiac
May 13th, 2020, 18:20
استاندارد خود whmcs برای اینجور مواقع اینه که شما از داخل تنظیمات maintenance mode ( حالت تعمیر و نگهداری ) رو فعال کنید و متن قابل نمایشش هم تعیین کنید.
اما اگر فقط میخواید یکسری بخش های خاص مثلا نمایش داده نشوند، قالب اون بخش رو ویرایش کنید و یک پیام جایگزینش کنید ( البته از قالبتون قبلش بکاپ بگیرید )

hamed9292
May 13th, 2020, 20:42
خیلی متشکرم . مگه اگر بخش تعمیر رو فعال کنم بازهم میتونن برن خرید کنن؟ یا وارد اکانت کاربری خودشون بشند؟ اره؟

gharibion
May 14th, 2020, 04:35
خیلی متشکرم . مگه اگر بخش تعمیر رو فعال کنم بازهم میتونن برن خرید کنن؟ یا وارد اکانت کاربری خودشون بشند؟ اره؟

پس از فعال سازی حالت تعمیر امکان ثبت سفارش دیگر میسر نخواهد بود.