PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه برداری کاربر Psfa و یا پوریا بابایی

Pinax
May 10th, 2020, 21:58
سلام
بنده لازم دونستم بعد از سفارش دادن طراحی قالب وردپرس خدمت ایشون Psfa (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=42063) و گذشت حدودا 1 ماه و جواب نگرفتن و جواب ندادن تلفن و تلگرامشون بیام اینجا و حداقل کاری که میتونم بکنم که شخصی مثل من که تبلیغات های ایشون رو داخل این انجمن دیدن و قصد سفارش بهشون رو داشته باشند بیشتر دقت کنند و فردی بهتری رو انتخاب کنند خیلی سعی کردم صبر کنم و زود قضاوت نکنم اما دیدم نه پاسخگو نیستن تلفنشونو که چندین روزه روشنه جواب نمیدن، مبلغ 3 میلیون تومان قبل از سفارش دریافت کردند که بعد از 15 روز طرح گرافیکی رو نشون بدند که مابقی مبلغ رو دریافت کنند و برنامه نویس طرح رو انجام بدن.

مدارک موجوده و پیوست شد.

senator14
May 10th, 2020, 22:12
3میلیونو میدادی به من دیگه مشکلتون اینه ما رقم دادنی پر میزنید میرین رو بومه یکی دیگه
برو شکایت کن از طرف

ULTRAWEB
May 10th, 2020, 22:17
بابا شما که اینقدرپول دادی میگشتی توشهرخودتون میدادی به کسی باهاش قراردادم می بستی واسه کارت!
من اصلا بااین شخص نه کاری دارم نه میشناسمش ولی اشتباه بزرگی خودت کردی :-?

farhadhelix
May 10th, 2020, 22:22
متاسفانه این موارد زیاد داره اخیرا دیده میشه...

Pinax
May 10th, 2020, 22:23
بابا شما که اینقدرپول دادی میگشتی توشهرخودتون میدادی به کسی باهاش قراردادم می بستی واسه کارت!
من اصلا بااین شخص نه کاری دارم نه میشناسمش ولی اشتباه بزرگی خودت کردی :-?

متاسفانه زمانی که سفارش رو ثبت کردم ایران نبودم و الانم بدلیل کرونا و.. ایران نیستم و خیلی سریع به این قالب نیاز داشتم که خیلی از شرکت هایی که سوال کردم زمان تحویلشون زیاد بود و با توجه به فیدبکی که ایشون داخل انجمن داشتن و احتیاجی که من داشتم مجبور به سفارش شدم که نتیجه این شد.

gglok
May 10th, 2020, 22:25
به ما رسیدنی همه گدان همه هم عجله دارن زیر 15روز میخوان ملت خرشانسن بخدا یادمه یه اسکریپت یکی بهم سفارش داده بود 5م ده روزه میخواست خداشاهده 14ساعت هرروز روش تکی کار کردم ...بعد یه قالب وردپرس :llllll حتما برو شکایت کن از طرف چون بازار ماهارو هم خراب میکنن اینجور ادما و شما نکنی پرروتر میشن

- - - Updated - - -

متاسفانه زمانی که سفارش رو ثبت کردم ایران نبودم و الانم بدلیل کرونا و.. ایران نیستم و خیلی سریع به این قالب نیاز داشتم که خیلی از شرکت هایی که سوال کردم زمان تحویلشون زیاد بود و با توجه به فیدبکی که ایشون داخل انجمن داشتن و احتیاجی که من داشتم مجبور به سفارش شدم که نتیجه این شد.
به قالبت نرسیدی به خودم بگو واست اوکیش میکنم فعلا ترافیک کاری ندارم