PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ویندوز

user2020
May 8th, 2020, 07:16
درود به شما دوست گرامی

نیاز به یک سرور مجازی ویندوز دارم

ایرانی و غیر ایرانی بودنش تفاوتی نداره و همینطور میزان سی پی یو / رم / فضا و پهنای باند و ...

فقط این دو مورد برای بنده اهمیت زیادی داره »

1- ماه اول رو فقط برای تست نیاز دارم و به دلیل مشکلات فعلی مالی بیشتر از 15000 تومان ناقابل نمیتونم پرداخت کنم.
2- نرم افزار کرک شده automatic mouse and keyboard رو بتونم نصب و استفاده کنم. (متاسفانه کاربر آماتور هستم و در خصوص نصب و استفاده نرم افزار های کرک شده در سرور مجازی هیچ اطلاعی ندارم چون تست نکردم)

لطفا اگر موردی بود اطلاع بدید
سپاسگزارم

amirizadi
May 8th, 2020, 11:24
ای پی به تنهایی داخل و خارج الان حدود 20.000 تومان هزینه در بر داره !!!

ashadata
May 8th, 2020, 12:06
درود به شما دوست گرامی

نیاز به یک سرور مجازی ویندوز دارم

ایرانی و غیر ایرانی بودنش تفاوتی نداره و همینطور میزان سی پی یو / رم / فضا و پهنای باند و ...

فقط این دو مورد برای بنده اهمیت زیادی داره »

1- ماه اول رو فقط برای تست نیاز دارم و به دلیل مشکلات فعلی مالی بیشتر از 15000 تومان ناقابل نمیتونم پرداخت کنم.
2- نرم افزار کرک شده automatic mouse and keyboard رو بتونم نصب و استفاده کنم. (متاسفانه کاربر آماتور هستم و در خصوص نصب و استفاده نرم افزار های کرک شده در سرور مجازی هیچ اطلاعی ندارم چون تست نکردم)

لطفا اگر موردی بود اطلاع بدید
سپاسگزارم

برای این سرویس با این شرایط باید به یک موسسه خیریه مانند کمیته امداد امام خمینی پیام بدید وگر نه فکر نمیکنم همکاری حاضر باشه سرویس بده از جیب خودش هم یک هزینه ای بابت سرویس بکنه

Optimus
May 8th, 2020, 13:49
شوخیش خیلی خوب بود و روزمون با خنده آغاز شد
مرسی از شما
شما باید بزنید عقب
دکمه عقب زمانی که دلار 1000 تومان بوده
اون زمان می گن، اجداد ما می گن یه عده بازار خراب کن بودن که سرور مجازی را 10 تومان و 15 تومان می دادن
ما که ندیدیم ولی اجداد ما گفتن اینجوری بوده