PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا این ویروس دیدید !!!

mrtteam
February 23rd, 2011, 23:45
سلام

اول از همه اگر جای مناسبی تاپیک ایجاد نشده عذر خواهی میکنم

دوستان بنده یه 2-3 روزی هست یک ویروسی گرفتم که نمیزاره فایل های .exe باز بشه و جالبش این هست باز میشه ولی بعد از گذشت چند ثانیه ناپیدید میشه ....

بنده انتی ویروس با لایسنس بیت دیفندر دارم نتونست ویروس پیدا کنه و حدودا تا الان که خدمت شما هستم کل درایو ها رو 4 بار فرمت کردم و ویندوز هم عوض شده 4 سری ولی به محض اینکه هارد اکسترنال زده میشه به سیستم باز همون موضوع اتفاق میفته حتی از خوده پشتیبانی بیت دیفندر یک نرم افزار دادن که بوتیبل بود و خودش ران میشد به قول خودشون میگفت میره تو لینوکس سیستم !!! اونم انجام دادیم فایده نداشت

ایا شما دوستان به این مشکل بر خوردید و اگر راهکاری میدونی خواهش میکنم راهنمایی کنید بدجور گیر کردم و نمیتونم هارد اکسترنال فرمت کنم چون بهه مشکل میخورم کلی اطلاعات مهم داخلش دارم

با تشکر از دوستان ....

M-Soltani.ir
February 23rd, 2011, 23:51
موقعی که هارد اکسترنال رو وصل میکنی یا فلش یا هر حافظه دیگه ای... شیف رو نگه دار
از آدرس بار برو تو درایو ، فایل های مخفی و پسوندها رو از حالت مخفی دربیار
چیز مشکوک دیدی Shift + Delete کن ، اگر فایلهات ارزش نداره همشو حذف کن ...

mrtteam
February 24th, 2011, 00:04
سلام

دوست عزیز اینکاری که شما گفتی انجام دادم و یکسری فایل نمایش داد و برای 10 ثانیه بودن باز ناپدید شدن از طریق سیف مد اینکار کردم کهه اونجا هم باز چند ثانیه بودن باز ناپدید شدن من متاسفانه بدبختی این هست که تمام فولدر های این هارد برام مهم هست وگرنه تمام فایل هایی که خیلی مهم نبود که روی هارد لب تاب بود پاک کردم و کلشون فرمت کردم ولی این اطلاعات مههم هست برام و اگر پاک بشه دیگه کلا بدبختی هست هیچ راهی نداره اینو یکاریش بکنم ؟

با تشکر

omid68
February 24th, 2011, 01:05
شما روی درایو دبل کلیک می کنید از منوی کشویی بالا درایو رو انتخاب کن تا فایل اتوران اجرا نشه
فایل پیوست رو هم اجرا کنی درست میشه

mrtteam
February 24th, 2011, 09:58
سلام

دوست عزیز omid 68 این کار که شما زحمت کشیدی هم گفتید انجام دادم ولی باز همچنان همون حالت هست برای چند ثانیه فایل ها باز میشوند و بعدش باز ناپدید ( فایل ها exe ) ....

بازم ممنون ....

Rezash
February 24th, 2011, 11:55
يكي از فايل هايي رو كه تو هارد اكسترنال هست و ويرويسي رو زيپ كن بفرست برام يك چكش بكنم.

mrtteam
February 24th, 2011, 11:58
سلام مجدد دوستان من تمام فایل ها رو فرمت کردم ولی بعد از وصل کردن هارد اکسترنال این 4 تا فایل اومد و این فایل ها پاک نمیشه !!! و سریع بعد از چند ثانیه نا پدید میشه راهی هست از شر این فایل ها خلاص بشم ؟

البته این فایل ها هیدن هستن وقتی از هیدن بودن در میان باز بعد از چند ثانیه میره !!!
عکسش هم ضمیمه کردم ...

http://tehranpic.net/images/83l5m933hm5crayisb15.jpg

4n0nym0us
February 24th, 2011, 12:01
یک فایل ویروسی آپلود کن توی virustotal.com، ببین چه انتی ویروس هایی می شناسنش، نصب کن، پاکش کنه.
دقت کن که اکثر آنتی ویروس ها چه ویروسی می شناسنش، یکی از آنتی ویرویس هایی که نتیجه اکثریت رو داده بود نصب کن.
فکر نکنم از دست Kaspersky Pure در بره.

mrtteam
February 25th, 2011, 00:23
سلام

دوستان راه دیگه به نظرشون نمیرسه بنده تست کنم تا احتیاج نباشه این هاردم رو فرمت کنم ؟؟؟

با تشکر از دوستان

s.w.a.t
February 25th, 2011, 01:31
Malwarebytes (http://www.malwarebytes.org/)
نسخه رایگانش رو دانلود کنید. بعد بزارید آپدیت کنه.
بعد بزنید درایو موردنظر رو اسکن کنه. قطعا 100% پیدا میکنه و پاک میکنه.
برای خود بنده سه چهار دفعه از این ویروسهای کنه که هیچ آنتی ویروس و اینترنت سیکوریتی(حتی کسپری که داشتم و لایسنس داشت آپدیت هم بود کاریش نتونست بکنه) نمیتونه کاریش کنه گرفتم با این نرم افزار راحت پیدا کرد و پاک کرد
موفق باشید

mrtteam
February 25th, 2011, 15:04
سلام

از تمامی دوستان سپاسگذارم بابت راهنمایی خوبشون واقعا لطف کردید بخصوص از دوست عزیز 4n0nym0us که سایت گفتن که تونستم با انتی ویروس nod32 مشکل حل کنم

با تشکر - موفق و پیروز باشید