PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا رتبه الکسا برای خیلی ها ملاک شده؟

iman.ir
May 4th, 2020, 00:53
سلام چند وقتی هست که برام سوال شده چرا در ایران رتبه الکسا برای مشتری و یا بازدید کننده ملاک شده ، درصورتی که بیشتر افراد میدونن مدیر سایت پول داشته باشه میتونه خیلی زود این رتبه رو کسب کنه یعنی خرید بازدید گوگلی ، خرید پاپ آپ و ...
حالا سوال اینجاست تا کی قرار بعضی ها ملاک یک سایت رو از الکسا تعین کنند چون در خیلی از سایت ها دیدم وقتی میخوان چند سایت رو مقایسه کنند رتبه الکسا رو مد نظر میگیرن.

آیا روش بهتری برای مقایسه سایت ها وجود نداره که با پول نشه خرید؟

OMIDTU5
May 4th, 2020, 01:29
شخصا اصلا اهمیتی به رتبه الکسا نمیدم . خرید بازدید برای افزایش رتبه الکسا و ... به چه دردی میخوره؟ مهم اینه ماهی چقدر از وبسایتت پول در میاری .

ULTRAWEB
May 4th, 2020, 04:10
:71:
الکسا چی هس اصلا؟!@
به شخصه ترجیح میدم ته جدول باشم یه کسی پول یا مف ندم جریان اینم میگی همینه:)

pouryamb
May 4th, 2020, 13:51
شخصا اصلا اهمیتی به رتبه الکسا نمیدم . خرید بازدید برای افزایش رتبه الکسا و ... به چه دردی میخوره؟ مهم اینه ماهی چقدر از وبسایتت پول در میاری .
سلام
با نظر این دوستمون کاملا موافقم. بر اساس تجربه شخصی میگم که واقعا رتبه اهمیت نداره، این مهمه که میتونید با سایتتون پول در بیارید یا خیر. همین و بس.

M2T
May 6th, 2020, 18:19
رتبه آلکسا ملاک نیست ایرانی ها با تقلب رتبه کسب میکنند.
من چند سال پیش داشتم آلکسای webhostingtalk.ir را با webhostingtalk.com مقایسه میکردم دیدم رتبه وب هاستینگ تاک ایران بهتره!!! در حالیکه بازدید روزانه دیگری بیتشر است!!!
دیدم رتبه جهانی دیوار 400 است ولی یک سایت خارجی که دو سه برابر دیوار بازدید روزانه دارد رتبه جهانی اش 2000 بود.

- - - Updated - - -

الان هم میتوانید مقایسه کنسد:
https://www.alexa.com/siteinfo/webhostingtalk.com
https://www.alexa.com/siteinfo/webhostingtalk.ir

M2T
May 6th, 2020, 19:49
علت بهتر بودن رتبه آلکسای وب هاستینگ تاک ایران نسبت به دات کام این است که خیلی از کاربران وبهاستینگ تاک ایران تولبار و اکانت آلکسا دارند ولی در کشورهای اروپایی و آمریکا و ... چندان به آلکسا اهمیت نمیدهند و کاربران کمتری تولبار و اکانت آلکسا دارند.

alireza_gh
May 10th, 2020, 20:25
بیشترین دلیل اهمیت به آلکسا اینه که بر اساس بازدید عمل میکنه حالا بماند با پول میشه رتبه رو کشید پایین. ولی بخوای هم کسب درآمد کنی، رقمی که بابت تبلیغاتت میدن، در صورتی که رتبه بهتری داشته باشی پول بهتری هم میتونی بگیری.
بخصوص سایتای غیرمجاز که فی ل تر میشن این مشکل رو دارن، بازدید واقعی دارن چون سمت خرید آی پی نمیرن، ولی یه سری سایت درِ پیت که فی لت ر نمیشن با انجام اینکار کلی تبلیغ گرون میدن ب ملت.
خیلیام با پایین کشیدن رتبه سایت رو به قیمت میفروشن.
یعنی خودم برام پیش اومده بازدید واقعی از گوگل آنالیز ارائه کردم، یارو میگه چرا آلکسات اینقد بالاس پس :|

iman.ir
May 10th, 2020, 21:49
بیشترین دلیل اهمیت به آلکسا اینه که بر اساس بازدید عمل میکنه حالا بماند با پول میشه رتبه رو کشید پایین. ولی بخوای هم کسب درآمد کنی، رقمی که بابت تبلیغاتت میدن، در صورتی که رتبه بهتری داشته باشی پول بهتری هم میتونی بگیری.
بخصوص سایتای غیرمجاز که فی ل تر میشن این مشکل رو دارن، بازدید واقعی دارن چون سمت خرید آی پی نمیرن، ولی یه سری سایت درِ پیت که فی لت ر نمیشن با انجام اینکار کلی تبلیغ گرون میدن ب ملت.
خیلیام با پایین کشیدن رتبه سایت رو به قیمت میفروشن.
یعنی خودم برام پیش اومده بازدید واقعی از گوگل آنالیز ارائه کردم، یارو میگه چرا آلکسات اینقد بالاس پس :|

دقیقا منم همین مشکل رو دارم ما از تویتر و فیسبوک بیشترین ورودی داریم مشتری میگه چرا الکسا زیاد هست در صورتی که واقعا میشه با پول رتبه کسب کرد اما مردم ایران فقط چشمشون الکسا رو گرفته

سیدرضا بازیار
May 11th, 2020, 12:09
من سالهاست که در این زمینه فعالیت دارم. الکسا واقعا سایت خوبیه و آمار بسیار خوب و دقیقی رو ازش میگیرم
به کمک الکسا تونستم خیلی کسب و کار ها رو به درآمد بالا برسونم

نظر همتون برام محترمه، ولی نمیشه اینجوری قضاوت کرد

ممکنه یه سایت با ۱۰۰ بازدید روزانه از یه سایت با ۱۰۰۰ بازدید روزانه فروش بیشتری داشته باشه! این دلیل نمیشه که الکسا اشتباه کرده باشه! دلیلش اینه که اون ۱۰۰ نفر خریدار واقعی رو جذب کرده

iman.ir
May 11th, 2020, 17:50
من سالهاست که در این زمینه فعالیت دارم. الکسا واقعا سایت خوبیه و آمار بسیار خوب و دقیقی رو ازش میگیرم
به کمک الکسا تونستم خیلی کسب و کار ها رو به درآمد بالا برسونم

نظر همتون برام محترمه، ولی نمیشه اینجوری قضاوت کرد

ممکنه یه سایت با ۱۰۰ بازدید روزانه از یه سایت با ۱۰۰۰ بازدید روزانه فروش بیشتری داشته باشه! این دلیل نمیشه که الکسا اشتباه کرده باشه! دلیلش اینه که اون ۱۰۰ نفر خریدار واقعی رو جذب کرده

سلام من با حرف شما کاملا مخالفم هیچ وقت سایتی با بازدید 100 تا که رتبه الکسا کسب نمیکنه ( دلیلی که شما اوردید میشه رتبه الکسا ربطی به فروش نداره که حرف خودتونو نقض میکنه ) من سایت های بزرگی رو دیدم و آنالیز کردم متوجه شدم از راه های مختلف دارن الکساشونو کاهش میدن چون میدونن ایرانی جماعت وقتی یک چیز رو ملاک قرار بدن همه ازشون طبعیت میکنن مثل نماد اعتماد که اونم پولی شده