PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت بسیار مهم برای هاست ذخیره سازی خصوصی !

Sohan Roh
May 1st, 2020, 12:39
با سلام و احترام و عرض ادب ،

دوستان عزیز ،

یکی از دوستان یک مشکل پیدا کرده بود ، گفتم اینجا مطرح کنم ، ببینم به نتیجه ای میرسیم.

ایشون یک سایت دانلود نرم افزار ها و آموزش های خارجی زده ، مثل دانلود آموزش های مختلف کامپیوتر از شرکت های خارجی ، دانلود ویندوز های مختلف و ....

حالا میخواد این آموزش ها و نرم افزارها رو یک جایی ذخیره کنه و لینک های دانلود رو فقط برای دوستان که اشتراک میخرند ، ارسال کنه.

هاست یا فضای ذخیره سازی نیاز داره که به هیچ عنوان نتونن بهش گیر بدهند و مثلا اگر ریپورت شد به خاطر آموزش ها و نرم افزار ، برای فایل ها کوچکترین مشکلی پیش نیاد و نتونن فایل ها رو پاک و یا هاست و یا فضای ذخیره سازی رو مسدود کنند و یوزرها همیشه بتونند دانلود کنند.

ضمنا لینک ها آپلود شده با سرعت بالا و قابلیت ریزوم قابل دانلود باشند.

امیدوارم تونسته باشم به بهترین وجه مشکل رو توضیح بدهم.

شما دوستان گرامی ، نظر یا پیشنهادی در این مورد دارید ؟

سلامت و شاد باشید.

ممنونم.

gharibion
May 1st, 2020, 13:09

دوستان عزیز ،

یکی از دوستان یک مشکل پیدا کرده بود ، گفتم اینجا مطرح کنم ، ببینم به نتیجه ای میرسیم.

ایشون یک سایت دانلود نرم افزار ها و آموزش های خارجی زده ، مثل دانلود آموزش های مختلف کامپیوتر از شرکت های خارجی ، دانلود ویندوز های مختلف و ....

حالا میخواد این آموزش ها و نرم افزارها رو یک جایی ذخیره کنه و لینک های دانلود رو فقط برای دوستان که اشتراک میخرند ، ارسال کنه.

هاست یا فضای ذخیره سازی نیاز داره که به هیچ عنوان نتونن بهش گیر بدهند و مثلا اگر ریپورت شد به خاطر آموزش ها و نرم افزار ، برای فایل ها کوچکترین مشکلی پیش نیاد و نتونن فایل ها رو پاک و یا هاست و یا فضای ذخیره سازی رو مسدود کنند و یوزرها همیشه بتونند دانلود کنند.

سلامت و شاد باشید.

ممنونم.

با سلام و احترام ،

مخاطب سایت اگر داخل کشور است می توانند هاست دانلود ایران تهیه کنند .

Sohan Roh
May 1st, 2020, 13:36
با سلام و احترام ،

مخاطب سایت اگر داخل کشور است می توانند هاست دانلود ایران تهیه کنند .

با سلام ،

هم داخله هم خارج.

ممنونم.

Sohan Roh
May 1st, 2020, 19:50
با سلام و احترام ،

دوستان واقعا راهکاری نیست ؟

ممنونم.

company_hosting
May 1st, 2020, 20:38
سلام

راهکار خرید سرور مجازی و تبدیل به هاست دانلود یا خرید هاست دانلود با پنل های مثل دایرکت ادمین و ... است

چون میخواد که لینک ها را به اشتراک بذاره ، بهتره هاست ایران تهیه کنه که ابیوز از دیتاسنتر نگیرد

در بخش درخواست ، پست بزنید تا به شما افر بدهیم

با تشکر

w.h.t
May 1st, 2020, 22:02
با احترام

پیشنهاد میشه از دیتاسنتر های هلند و ایران استفاده کنند تا از دیتاسنتر ابیوز نگیرند

موفق باشید

RoobinaServer
May 2nd, 2020, 13:21

دوستان عزیز ،

سلامت و شاد باشید.

ممنونم.

سلام

میتوانند سرویس دانلود فایل ایران تهیه کنند و به سایتشان متصل کنند در اصل در بک گراند سرویس دانلود فعالیت میکند، آیپی سرویس دانلود مشخص نیست و خطری نخواهد داشت.

باتشکر