PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به برنامه نویس PHP مسلط به طراحی html css

ColdWorld
April 29th, 2020, 13:17
سلام
دوستان عزیز بنده نیاز به یک فرد مسلط به PHP نیاز دارم جهت تغییراتی در یک برنامه PHP و همچنین ساخت یک صفحه HTML که به صورت صفحه اصلی عمل کرده و اونطور که مد نظر هست باید طراحی شود.
تغییرات مورد نیاز در اسکریپت PHP :
- تغییر مکان اسکریپت از روت به جای دیگر (گفته خواهد شد)
بخش طراحی : یک صفحه اصلی به عنوان Home Page نیاز هست که به معرفی مختصر سایت به صورت تک صفحه بپردازه. (نمونه در این رابطه ارسال خواهد شد در خصوصی)
برای این بخش نیاز هست که برخی پست ها و محتوای بلاگ ما در صفحه اصلی با سر برگ Blog نمایش داده بشه
توضیحات کلی همین می باشد. تمام جزئیات در خصوصی ارسال میشه.

r00t
April 29th, 2020, 13:32
پی ام.

sukoot
April 30th, 2020, 14:14
سلام
دوستان عزیز بنده نیاز به یک فرد مسلط به PHP نیاز دارم جهت تغییراتی در یک برنامه PHP و همچنین ساخت یک صفحه HTML که به صورت صفحه اصلی عمل کرده و اونطور که مد نظر هست باید طراحی شود.
بخش طراحی : یک صفحه اصلی به عنوان Home Page نیاز هست که به معرفی مختصر سایت به صورت تک صفحه بپردازه. (نمونه در این رابطه ارسال خواهد شد در خصوصی)
برای این بخش نیاز هست که برخی پست ها و محتوای بلاگ ما در صفحه اصلی با سر برگ Blog نمایش داده بشه

لطفا جزئیات رو در پی.ام ارسال کنید

ULTRAWEB
May 2nd, 2020, 03:40
جزئیات رو واسم بفرس ممنون

Asena
May 2nd, 2020, 18:12
سلام

با آیدی تلگرامی ما در ارتباط باشید راهنمایی بشه @SocialPoshtibani