PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه شما از سفارش ماشین در سایت ایران خودرو

sudo
April 29th, 2020, 10:20
سلام وقت به خیر
هدف از ایجاد این تاپیک بحث و تبادل نظر در رابطه با ثبت نام خودرو در سایت ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir هست.
همانطوری که مطلع هستید چند روز قبل شرکت ایران خودرو برنامه فروش خودش را در قسمت بخشنامه های سایت بارگذاری میکنه و با تعیین روز و ساعت سایت به اصطلاح عامیانه باز میشه و مردم میتونن خودروی خودشونو انتخاب و سفارش بدن.
اما شاید اکثر مردم توانایی انجام این کار ساده نداشته باشند. به محض استارت برنامه فروش سایت به شدت کند و مشتری(کاربر) با انواع و اقسام خطاها رو به رو میشن @-)

سوال اینجاست
شما تجربه خرید داشتید ؟
اگر بله، با چه اینترنتی اقدام به این کار کردین؟
به نظر خودتون چه چیزی باعث موفقیت شما شده ؟ شانس یا زیرساخت مناسب (پهنای باند و...)

در آخر اینکه به نظرتون استفاده از سرورهای مجازی ایران میتونه درصد موفقیت را بالا ببره ؟ (با توجه به بالا بودن پهنای باندشون)

hamra
April 29th, 2020, 11:53
سلام
تجربه خرید داشتیم بله
حتی با اینترنت معمولی مخابرات هم خرید داشتیم و خودرو هم تحویل شده
-
از طریق سرور هم به بیش از 30 مشتری جهت خرید خودرو ارائه شده بود که خرید داشتند
-----
اگر تشریف ببری نمایندگی ایرانخودرو - اونجا هم سریع میتونند براتون ثبت نام کنند ظاهرا اما هزینه دریافت میکنند نمیدونم چقدر - برخی هم هستند با هزینه 500 هزار تومان اینها شنیدم ثبت نام میکنند برای هر کسی

karjoo
April 29th, 2020, 11:58
من 3 تا ثبت نام کردم تا الان
استفاده از سرور یا کامپیوتر شخصی تقریبا هیچ فرقی نداره
چون وقتی کند میشه مشکل از سرورشونه و دیگه فرقی نمیکنه با چه اینترنتی وصل شدید
من با اینترنت شاتل وصل شدم
فقط نکته اینه که نباید زودی بلند بشین
شاید تا 2 ساعت هم طول بکشه
دیروز ساعت 11 شروع شد
سریع هم پر شد
ولی من بیخیال نشدم و تا ساعت 12:45 هر 10 ثانیه یکبار ماشینهای مختلف رو تست میکردم
تا بالاخره موفق شدم
یکم اراده قوی میخواد
نکته خاصی نداره که بخواهید به کسی پول بدید
همه همینکارو میکنن
فقط توی صفحه پرداخت وقتی میگه ظرفیت تکمیله ، برگشت نزنید
1 دقیقه صبر کنید و کد کپچا جدید بگیرید و دوباره بزنید پراخت
معمولا بعد از 2 3 بار میره توی صفحه پرداخت
و اگر وارد صفحه پرداخت بشید تقریبا کارتون تمومه ، چون برای شما 10 دقیقه ماشین رزرو میشه

sudo
April 29th, 2020, 13:32
سلام
تجربه خرید داشتیم بله
حتی با اینترنت معمولی مخابرات هم خرید داشتیم و خودرو هم تحویل شده
-
از طریق سرور هم به بیش از 30 مشتری جهت خرید خودرو ارائه شده بود که خرید داشتند
-----
اگر تشریف ببری نمایندگی ایرانخودرو - اونجا هم سریع میتونند براتون ثبت نام کنند ظاهرا اما هزینه دریافت میکنند نمیدونم چقدر - برخی هم هستند با هزینه 500 هزار تومان اینها شنیدم ثبت نام میکنند برای هر کسی

سلام
فکر نکنم نمایندگی ها این کار را انجام بدهند.
یه جورایی نمایندگی ها فقط کار تحویل خودرو و خدمات پس از فروش انجام میدند تا فروش خودرو!

من با اینترنت مخابرات متاسفانه نتونستم !

- - - Updated - - -

من 3 تا ثبت نام کردم تا الان
استفاده از سرور یا کامپیوتر شخصی تقریبا هیچ فرقی نداره
من با اینترنت شاتل وصل شدم
فقط نکته اینه که نباید زودی بلند بشین
شاید تا 2 ساعت هم طول بکشه
دیروز ساعت 11 شروع شد
سریع هم پر شد
ولی من بیخیال نشدم و تا ساعت 12:45 هر 10 ثانیه یکبار ماشینهای مختلف رو تست میکردم
تا بالاخره موفق شدم
یکم اراده قوی میخواد
نکته خاصی نداره که بخواهید به کسی پول بدید
همه همینکارو میکنن
فقط توی صفحه پرداخت وقتی میگه ظرفیت تکمیله ، برگشت نزنید
معمولا بعد از 2 3 بار میره توی صفحه پرداخت
و اگر وارد صفحه پرداخت بشید تقریبا کارتون تمومه ، چون برای شما 10 دقیقه ماشین رزرو میشه

ولی تو همون وضعیت کندی سایت، کسی که پهنای باند بالاتری داره شانس موفقیتش باید بیشتر باشه.
بطور همزمان دوست من که کنار من با پهنای باند 4.5G نشسته بود تونست یه ماشین ثبت نام و پرداخت کنه.

من تا مرحله انتخاب درگاه رفتم! متاسفانه مدام خطای تعداد درخواست ها به درگاه بانکی بالاست ، چند ثانیه دیگه امتحان کنید، رو به رو شدم!

بعد از یکی دو ساعت که مدام داشتم try میکردم، توی صفحه انتخاب درگاه یک آن خطای عدم ظرفیت موجودی میداد!

اما به این نکته رسیدم که داشتن پهنای باند خوب میتونه شانس موفقیت را بالاتر ببره

speednet
April 29th, 2020, 16:06
سلام
شرایط فروش چیه ممنون میشم مارو هم در اطلاع بزارین ظاهرا مینویسه با شرایط روز جمهوری اسلامی یعنی یک سال بعد ماشین بشه مثلا پارس که 80 85 مینوشت 100 تومن از شما 100 تومن اخذ میشه درسته ؟

tabtak
April 29th, 2020, 18:29
سلام
فکر نکنم نمایندگی ها این کار را انجام بدهند.
یه جورایی نمایندگی ها فقط کار تحویل خودرو و خدمات پس از فروش انجام میدند تا فروش خودرو!

من با اینترنت مخابرات متاسفانه نتونستم !

- - - Updated - - -

ولی تو همون وضعیت کندی سایت، کسی که پهنای باند بالاتری داره شانس موفقیتش باید بیشتر باشه.
بطور همزمان دوست من که کنار من با پهنای باند 4.5G نشسته بود تونست یه ماشین ثبت نام و پرداخت کنه.

من تا مرحله انتخاب درگاه رفتم! متاسفانه مدام خطای تعداد درخواست ها به درگاه بانکی بالاست ، چند ثانیه دیگه امتحان کنید، رو به رو شدم!

بعد از یکی دو ساعت که مدام داشتم try میکردم، توی صفحه انتخاب درگاه یک آن خطای عدم ظرفیت موجودی میداد!

اما به این نکته رسیدم که داشتن پهنای باند خوب میتونه شانس موفقیت را بالاتر ببره

متاسفا بنده چنین بار اقدام کرد نتونستم ثبت نام کنم
اما از طریق گوشی خیلی راحت تر هست نسبت به کامپیوتر لود سایت بیشتر هست . اگر گوشی تون مدل بالا باشه خیلی بهتر میتونید

shidoma20
April 29th, 2020, 19:39
بعد از 10 ثانیه کل ماشین ها تموم میشه. لاگین میکنی خودش میندازه بیرون میگه دوباره لاگین کن!
کلا قرار نیست شما بتونی ثبت نام کنی فقط برای حفظ ظاهر اینکارو میکنن وگرنه فقط نمایندگی ها میتونن ثبت کنن

sudo
April 30th, 2020, 08:15
سلام
شرایط فروش چیه ممنون میشم مارو هم در اطلاع بزارین ظاهرا مینویسه با شرایط روز جمهوری اسلامی یعنی یک سال بعد ماشین بشه مثلا پارس که 80 85 مینوشت 100 تومن از شما 100 تومن اخذ میشه درسته ؟
سلام
بله دقیقا همینی که گفتین هست، به اصطلاح قیمت غیرقطعی است.
شما موقع تحویل خودرو باید قیمت روز آن را به شرکت خودرو سازی بپردازی و ماشینو تحویل بگیری

- - - Updated - - -

متاسفا بنده چنین بار اقدام کرد نتونستم ثبت نام کنم
اما از طریق گوشی خیلی راحت تر هست نسبت به کامپیوتر لود سایت بیشتر هست . اگر گوشی تون مدل بالا باشه خیلی بهتر میتونید
در اصل همون پهنای باند است.
پس نتیجه این میشه هر چقدر پهنای باندت بیشتر باشه ، شانس موفقیتت بیشتر است.

- - - Updated - - -

بعد از 10 ثانیه کل ماشین ها تموم میشه. لاگین میکنی خودش میندازه بیرون میگه دوباره لاگین کن!
کلا قرار نیست شما بتونی ثبت نام کنی فقط برای حفظ ظاهر اینکارو میکنن وگرنه فقط نمایندگی ها میتونن ثبت کنن

بالاتر عرض کرده بودم، نمایندگی ها بیشتر امور خدمات پس از فروش و تحویل خودرو انجام میدن...

به امید این نباید باشی که نمایندگی بیاد برای شما ثبت نام کنه!

Yas-Host
April 30th, 2020, 10:08
باسلام

ما ۳ نفر با ۳ اینترنت مختلف که بین 50mbit/s تا 100mbit/s پهنای باند داشتیم سعی کردیم برای یکی از دوستان ثبت نام کنیم اما بعد از گذشت ده دقیقه نتوانستیم تا مرحله اخر پیش بریم.

طبق تحقيق بنده بعضی از افراد هستند با ساخت روبات هایی و دریافت مبالغی بین ۵۰۰ الی ۵ میلیون تومان اقدام به ثبت نام می کنند که روبات از چندین سرور مختلف بصورت همزمان اقدام به ارسال درخواست ثبت نام می کند و بعد از اینکه یکی از درخواست ها موفقیت آمیز بود شما به دراه بانک انتقال داده خواهید شد و ثبت نام انجام خواهد شد. البته این افراد همیشه قابل اعتماد نیستند!
موفق و پیروز.

ULTRAWEB
May 2nd, 2020, 05:34
اینا اصلا حالیشون نیس از ثبت نام هاشون درس بگیرن
مدیر سایت ایران خودرو میگه من عالیم ظرفیت ان هزارتا درخواستو ساپورت میکنه
مدیر گیت وی پرداختم ایا همین توانایی رو داره تا اینا کنارهم درست کار کنن
من خواستم دنا ثبت نام کنم درحالی ظرفیت بود و بقول دوستان رزرو بود تو صفحه ی پرداخت گیرکرد بعدشم شوت شدیم بیرون
مشکل پهنای باندم نبود میکس چهارتاشرکت مختلف بود از فیبرنوری مخابرات بگیر تا 16مگ پیشگامان و1 تا 80 مگ ایرانسل یاایرانول:)
دو دفعه یعنی دوساله همین مشکل رو داشتم وهردفعهم نشد درسم نگرفتم من
دفعه دیگه بقول یاس میرم پشت درنمایندگی هس پیدا میشه 5تومنو میدم یکی ثبت نام میکنم بهتره از این وضع اینترنتی بی دروپیکر
بخدامشکل مردم با یک هم نشینی وجلسه بین مدیر درگاه پرداخت +ادم بادانش اونجا+برنامه نویس سایت+یک مدیرامنیت شبکه حل خواهد شد و اینقدر حرفو حدیث نمیشه چرا نمیکنن
نمیدونم والا

Ashkankamangar.ir
May 2nd, 2020, 05:55
من متوجه نمیشم وقتی قراره قیمت روز خودرو رو بدید برای تحویل خب برید از نمایشگاه بخرید چه کاریه

ULTRAWEB
May 2nd, 2020, 06:01
من متوجه نمیشم وقتی قراره قیمت روز خودرو رو بدید برای تحویل خب برید از نمایشگاه بخرید چه کاریهفرقش اینه یکی دومیلیون درکمترین حالت به نفع مشتری میشه دقیقشو نمیدونم بعدشم بنگاهها که دیگه از همین سایت ایران خودرو هم وضعیتشون بدتره هرکی یک قیمت میگه بعدشم میندازن گردن صاحب ماشینا:):71:

Matplotlib
May 2nd, 2020, 11:57
من متوجه نمیشم وقتی قراره قیمت روز خودرو رو بدید برای تحویل خب برید از نمایشگاه بخرید چه کاریه

قیمت کارخونه با بازار گاها تا چند ده میلیون (بسته به نوع ماشین) تفاوت میکنه.

sudo
May 10th, 2020, 01:19
اینا اصلا حالیشون نیس از ثبت نام هاشون درس بگیرن
مدیر سایت ایران خودرو میگه من عالیم ظرفیت ان هزارتا درخواستو ساپورت میکنه
مدیر گیت وی پرداختم ایا همین توانایی رو داره تا اینا کنارهم درست کار کنن
من خواستم دنا ثبت نام کنم درحالی ظرفیت بود و بقول دوستان رزرو بود تو صفحه ی پرداخت گیرکرد بعدشم شوت شدیم بیرون
مشکل پهنای باندم نبود میکس چهارتاشرکت مختلف بود از فیبرنوری مخابرات بگیر تا 16مگ پیشگامان و1 تا 80 مگ ایرانسل یاایرانول:)
دو دفعه یعنی دوساله همین مشکل رو داشتم وهردفعهم نشد درسم نگرفتم من
دفعه دیگه بقول یاس میرم پشت درنمایندگی هس پیدا میشه 5تومنو میدم یکی ثبت نام میکنم بهتره از این وضع اینترنتی بی دروپیکر
بخدامشکل مردم با یک هم نشینی وجلسه بین مدیر درگاه پرداخت +ادم بادانش اونجا+برنامه نویس سایت+یک مدیرامنیت شبکه حل خواهد شد و اینقدر حرفو حدیث نمیشه چرا نمیکنن
نمیدونم والا
فکر کنم شما هم مثل من و بقیه دوستان بدشانس باشی:))
فکر میکنید اون ها نمیدونن که زیرساختشون مناسب نیست؟! چرا میدونن! ولی...

Sajad.Parsa
June 24th, 2020, 22:28
قبلا که اصلا نمیشد لااقل الان که قرعه کشی شده حدود 10 نفر از هزاران کسانی که میشناختم اسمشون درومد

از قدیم گفتن ... بهتره هیچیه :: قبلا دو دقیقه ای رباتا سفارش دلخواه میدادن الان بهتره دیگه

البته این شرایط کاملا گذرا هست الان به خاطر تحریم شدید تولید داخلی خودرو حدود یک بیستم قبلا شده که در حال داخلی سازی قطعات هستیم و مقداری زمان میبره

و اینکه قابل توجه دوستانی که میگن واسه 20 هزار کارگر ایران خودرو حاضر نیستند واردات خودرو آزاد بشه باید بگم : صنعت خودروسازی کشور به طور غیرمستقیم شغل حدود 500 هزار نفر رو داره میگردونه ! + اگر واردات آزاد بشه حجم بسیار عظیمی ارز به طور مرتب خارج میشه و بدون شک اگر امروز دلار 20 تومنه میره روی پایه 40 ت

حدود 2 سال دیگه زمان میبره تا قطعه سازی در کشور بسته به نیاز کاملا خودکفا بشه و با قدرت در حال احداث خطوط تولیدیم

لازم به ذکره اولین باره در کشور متاسفانه این موارد هم شامل تحریم ها شده و قبلا این شرایط رو تجربه نکرده بودیم ...

در شرایط سخت امروز به هر دلیلی اگر 500000 مشاغل خودروسازی دچار مشکل بشوند حداقل 2 میلیون نفر در کشور فاقد درآمد ماهانه میشوند و این تعداد به تعدادی ( که البته کم هم نیستند ) اضافه بشه به خودی خود یعنی فاجعه ...

و اینکه بنده نه ربطی به خودروساز ها دارم نه وابسته جاییم فقط یک جوانم که نگاهم به داخل کشوره و امید دارم که انشالله ایرانی یک کشور قدرت مند و خودکفا طی سال های آینده خواهیم داشت

gglok
June 24th, 2020, 22:49
قبلا که اصلا نمیشد لااقل الان که قرعه کشی شده حدود 10 نفر از هزاران کسانی که میشناختم اسمشون درومد

از قدیم گفتن ... بهتره هیچیه :: قبلا دو دقیقه ای رباتا سفارش دلخواه میدادن الان بهتره دیگه

البته این شرایط کاملا گذرا هست الان به خاطر تحریم شدید تولید داخلی خودرو حدود یک بیستم قبلا شده که در حال داخلی سازی قطعات هستیم و مقداری زمان میبره

و اینکه قابل توجه دوستانی که میگن واسه 20 هزار کارگر ایران خودرو حاضر نیستند واردات خودرو آزاد بشه باید بگم : صنعت خودروسازی کشور به طور غیرمستقیم شغل حدود 500 هزار نفر رو داره میگردونه ! + اگر واردات آزاد بشه حجم بسیار عظیمی ارز به طور مرتب خارج میشه و بدون شک اگر امروز دلار 20 تومنه میره روی پایه 40 ت

حدود 2 سال دیگه زمان میبره تا قطعه سازی در کشور بسته به نیاز کاملا خودکفا بشه و با قدرت در حال احداث خطوط تولیدیم

لازم به ذکره اولین باره در کشور متاسفانه این موارد هم شامل تحریم ها شده و قبلا این شرایط رو تجربه نکرده بودیم ...

در شرایط سخت امروز به هر دلیلی اگر 500000 مشاغل خودروسازی دچار مشکل بشوند حداقل 2 میلیون نفر در کشور فاقد درآمد ماهانه میشوند و این تعداد به تعدادی ( که البته کم هم نیستند ) اضافه بشه به خودی خود یعنی فاجعه ...

و اینکه بنده نه ربطی به خودروساز ها دارم نه وابسته جاییم فقط یک جوانم که نگاهم به داخل کشوره و امید دارم که انشالله ایرانی یک کشور قدرت مند و خودکفا طی سال های آینده خواهیم داشت
چی زدی دوست عزیز؟ کی میگه مرز باز شه قیمت نمیاد پایین اتفاقا میاد الا که دست چند نفره بنظرت خوبه؟؟؟؟؟؟؟ موبایل یه عده خاصی وارد و....همه اینا باعث گرونیه
تحریمم امریکا کاری نداره اینا گیر دادن مملکتو که یه اخوند نگهداره بیشتر از این ازش انتظاری نمیره حرف از کدوم اقتصاد میزنی ارز مملکتت روز به روز داره کمر خم میکنه به دلار امریکا یه نگاه به کشورا دیگه خاورمیانه کن
اینا همش مقصرش اولش ادمایه کص مغزی مثله تو هستن که ساندیس میخورن و مرگ بر فلان جا میگن و فکر میکنن همه چی تمومه زمان شاه بزرگترین کارخونه مشروب سازی داشتیم تو دنیا دومی بود سودش به ملت تقسیم میشد فروش نفتو...میخواست وابسته نباشه کشور ارز ایران جز 5 ارز برتر دنیا بود یه ذره تاریخ لاقل بخون گلم از 41 سال به ایور ببین هرروز افت داشتیم یا نه چه پیشرفتی دقیقا داشتیم؟ اون هشت سالم جنگ بخاطر یکی بود که دخالت کرد تو خاک عراق بعدم اگه شاه هلی کوپتر و هواپیما نمیخرید زمین گیر بودیم دیگه نتونست تانکامونو از شوروی بیاره .... تاریخو بخون درست بخون! تا مهر ارز مملکتت مقابل امریکا شده 30 35

bimeiiio
September 23rd, 2020, 13:37
من از ایران خودرو ماشین ثبت نامی خریدم قیمتش برام خوب شد با این وضع گروونی ماشین ها اما خیلی کیفیت آنچنان خوبی نداشت و الان تو این بازار خرید و فروش خودرو (https://www.dorhato.com/) دست زدن به ماشین یا فروختنش واقعا خیلی ریسک هست چون امکان داره دیگه نشه خرید اون ماشین رو

parmidashadpey
October 16th, 2021, 17:35
من تجربه خرید از سایت ایران خودرو رو راستش و بخواین نداشتم اما از بین خودروهایی که چند سال اخیر تولید کردن
مشخصات دنا پلاس (https://www.dorhato.com/car-information/view/36/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D9%86%D8%A7-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3-1393-1397) به نظر خیلی بهتر از باقی میاد ...