PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حساب یوتیوب و درامد

405
April 28th, 2020, 02:13
سلام

بنده فرد خارج از کشور دارم و حساب بانکی پیپال اینا و محل سکونت همه چیز رو داره و ساکن المان هستش

میخواستم اکانت یوتیوب باز کنم و با بارگزاری فیلم ازش کسب درامد کنم

بابت چند تا بازدید چقدر پول میده ؟ چجوری واریز میکنه

سلسله مراتبش چجوری هستش مراحلش رو از کجا باید برم

تبلیغات میزاره پول میده یا چجوریاس

OMIDTU5
April 28th, 2020, 03:57
ابتدا باید یک کانال با 1000 فالور و 4000 بازدید داشته باشید
سپس از طریق یوتیوب استودیو پس از اضافه کردن اکانت ادسنس در منوی monetization درخواستون رو ثبت میکنید . درخواست در حالت پروسس قرار میگیره و حدود چند ماه طول میکشه تا یوتیوب کانال شما را بررسی و نظرش رو عنوان کنه که به احتمال زیاد ردتون میکنه !

در صورت تایید , یوتیوب بین ویدیوهای شما تبلیغات پخش میکنه و برای مشاهده هر تبلیغ ناچیزی به شما میده .

همانطور که گفتم احتمال رد شدن درخواست زیاده . بنده قبلا همین کار را برای پخش سریال انجام دادم و حتی ویدیوها بالای 80K ویو میخوردن ولی در نهایت با این پیغام مواجه شدم :

Your application to the YouTube Partner Program was not accepted
Unfortunately, we found that your channel does not follow the YouTube monetization policies so we cannot approve your application at this time. Please review our feedback below and make changes.

Repurposing someone else's content without adding significant original commentary or educational value

be099
April 28th, 2020, 04:28
سلام

بنده فرد خارج از کشور دارم و حساب بانکی پیپال اینا و محل سکونت همه چیز رو داره و ساکن المان هستش

میخواستم اکانت یوتیوب باز کنم و با بارگزاری فیلم ازش کسب درامد کنم

بابت چند تا بازدید چقدر پول میده ؟ چجوری واریز میکنه

سلسله مراتبش چجوری هستش مراحلش رو از کجا باید برم

تبلیغات میزاره پول میده یا چجوریاس

تولید کننده محتوای خوب و جذاب اگه باشی هر هزار ویوو یه زمانی ۲ دلار بود تقریبا

البته یوتوب خیلی چیزارو کنترل میکنه مثلا کاربر حتما باید صفحرو ببینه و از اول تا آخر ویدیو رو کامل نگاه کنه سریع رد نکنه بره مثلا اگه شما یه ویدیو بسازی که از هر ده نفر هفت نفر بزنن جلو یا صفحرو عوض کنن کلا ردت میکنه
خیلی براش مهمه که ویدیو جذاب باشه چون ازون ور از تبلیغ کننده پول میگیره نمیخواد نقره داغشون کنه ...
ولی اگه بتونی محتوای جذاب بسازی هم میلیونرت میکنه (به دلار)

یه یارویی هست معده داره اندازه بشگه فقط نوشابه میخوره بعضی ویدیواش میلیونی بازدید میخوره این ازین راه کلی پول به جیب زده

https://www.youtube.com/watch?v=vh4CyH4OKoo

405
April 28th, 2020, 11:19
تولید کننده محتوای خوب و جذاب اگه باشی هر هزار ویوو یه زمانی ۲ دلار بود تقریبا

البته یوتوب خیلی چیزارو کنترل میکنه مثلا کاربر حتما باید صفحرو ببینه و از اول تا آخر ویدیو رو کامل نگاه کنه سریع رد نکنه بره مثلا اگه شما یه ویدیو بسازی که از هر ده نفر هفت نفر بزنن جلو یا صفحرو عوض کنن کلا ردت میکنه
خیلی براش مهمه که ویدیو جذاب باشه چون ازون ور از تبلیغ کننده پول میگیره نمیخواد نقره داغشون کنه ...
ولی اگه بتونی محتوای جذاب بسازی هم میلیونرت میکنه (به دلار)

یه یارویی هست معده داره اندازه بشگه فقط نوشابه میخوره بعضی ویدیواش میلیونی بازدید میخوره این ازین راه کلی پول به جیب زده

https://www.youtube.com/watch?v=vh4CyH4OKoo

خودمون انیمیشن بسازیم بزاریم

ashadata
April 28th, 2020, 12:15
با توجه به تاپیک های چند روز اخیر و تازه وارد بودنت

من فقط یک نکته رو بهت میگم همیشه هواست باشه , اشتباهات من رو حداقل تکرار نکنی

- از این شاخه به اون شاخه نپر هیچ وقت و یکی رو بگیر برو جلو

نمیگم داری این کار رو میکنی اما با دیدن تاپیک ها احساس کردم بهتره بهت بگم اینو