PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا باید از دیجی کالا خرید نکنیم

speednet
April 25th, 2020, 15:53
سلام
مدتی هست به این نتیجه رسیدم که نباید از دیجی کالا خرید کنم اما متاسفانه بعضی مواقع ادم چیزهای رو نیاز داره که تو شهرای کوچیک نمیتونه پیدا کنه و مجبوره ازش خرید کنه حالا خرید نکنیم چرا !!!

1- تمامی نظرات که من نوشتم بدون استسنا رد شده یعنی هر چی دلشون بخواد به به چه چه بنویسی تایید میشه ننویسی رد میشه
2- یه زمانی بهترین قیمت رو داشت الان نگاه بکنی بهترین فرو کردن رو داره در برخی اجناس وقتی شگفت انگیز میخوره متوجه قضیه میشد جنس 1 تومنی میشه 200 تومن.
3 اما اخرین خرید من که باید دو روز پیش به دست من میرسید که داخل سفارش کاغذ هم هست و لازم داشتم هنوز به دستم نرسیده و مجبور از بیرون کاغذ تهیه کردم ، البته سوال میشه براتون کاغذ همه جا هست چه مجبوریتی بود که از دیجی بگیری ، چندتا چیز لازم داشتم که بیرون نبود و دیجی داشت گرفتم کاغذ رو هم کنار اونا سفارش دادم

با پشتیبانی تماس میگری فقط بلده معذرت بخواد .

http://uupload.ir/files/k9p2_screenshot_2020-04-25_پروفایل_-_حسین_مولوی_فروشگاه_اینترنت ی_دیجی‌کالا(1).png

ashadata
April 25th, 2020, 16:49
در حال حاضر دیجی کالا فقط برای محصولاتی خوبه که فروشنده هم خودشه

شما سفارشتون احتمالا فروشنده دیجی کالا نبوده

firebox
April 25th, 2020, 16:56
دیجیکلا (کلا بازار ایران) شده پر از جنس های تقبلی و بی نام نشون چینی، هر چی جلوتر میریم ، بدتر میشه ، خداییش خسته شدیم از بس به خرید جنس های بی کیفیت اکتفا کردیم.
من از دیجیکلا یک هدفون خریدم، همه تو نظرات ازش تعریف کرده بودن ، ‌کیفیت اش افتضاح بود، حواسم نبود زمان مرجوع اش گذشته بود، رفتم نظر دادم ، تایید نشد.
دیجیکلا ۹۰ درصد نظرات مخالف زو تایید نمیکنه ،‌ یادمه یکی از مدیرهای دیجیکلا تو مصاحبه، بخش نظرات دیجیکالا رو با آمازون مقایسه کرده بود ، گفته بود نظرات دیجیکالا مفید تره!

speednet
April 25th, 2020, 16:56
در حال حاضر دیجی کالا فقط برای محصولاتی خوبه که فروشنده هم خودشه

شما سفارشتون احتمالا فروشنده دیجی کالا نبوده

هر ک میخواد باشه باشه مسئول دیجی کالاس و بنده پول رو به اونا واریز کردم پس به طبع باید مسئولیتش رو به گردن بگیرن

ashadata
April 25th, 2020, 16:59
هر ک میخواد باشه باشه مسئول دیجی کالاس و بنده پول رو به اونا واریز کردم پس به طبع باید مسئولیتش رو به گردن بگیرن

قطعا همینطوره , من دفاع نمیکنم ازشون این داستان بار ها برای منم پیش اومده و فقط عذرخواهی میکنن , تا جایی که الان فقط در صورتی که خودش فروشنده باشه میخرم ازش

الان هم نمیگن باید تحویل بگیری که همین الان میتونی کنسل کنی بگی پول رو بزنن به حسابت

- - - Updated - - -

دیجیکلا (کلا بازار ایران) شده پر از جنس های تقبلی و بی نام نشون چینی، هر چی جلوتر میریم ، بدتر میشه ، خداییش خسته شدیم از بس به خرید جنس های بی کیفیت اکتفا کردیم.
من از دیجیکلا یک هدفون خریدم، همه تو نظرات ازش تعریف کرده بودن ، ‌کیفیت اش افتضاح بود، حواسم نبود زمان مرجوع اش گذشته بود، رفتم نظر دادم ، تایید نشد.
دیجیکلا ۹۰ درصد نظرات مخالف زو تایید نمیکنه ،‌ یادمه یکی از مدیرهای دیجیکلا تو مصاحبه، بخش نظرات دیجیکالا رو با آمازون مقایسه کرده بود ، گفته بود نظرات دیجیکالا مفید تره!

این مشکلی که برای شما پیش اومده به خاطر چند فروشنده بودن محصول هست

سر بعضی محصولات برای منم چیزی که پیش اومده , همون جنس رو یک فروشنده همه راضی هستن و یک فروشنده همه ناراضی ( برای همینه کنار نظر میگه از کدوم فروشنده بوده )

speednet
April 25th, 2020, 17:05
قطعا همینطوره , من دفاع نمیکنم ازشون این داستان بار ها برای منم پیش اومده و فقط عذرخواهی میکنن , تا جایی که الان فقط در صورتی که خودش فروشنده باشه میخرم ازش

الان هم نمیگن باید تحویل بگیری که همین الان میتونی کنسل کنی بگی پول رو بزنن به حسابت

- - - Updated - - -

این مشکلی که برای شما پیش اومده به خاطر چند فروشنده بودن محصول هست

سر بعضی محصولات برای منم چیزی که پیش اومده , همون جنس رو یک فروشنده همه راضی هستن و یک فروشنده همه ناراضی ( برای همینه کنار نظر میگه از کدوم فروشنده بوده )

دوست عزیز چرا باید کنسل کنم وقتی از 24 فروردین منتظرم ؟ ظاهرا نخودندین چی نوشتم من فقط تجربه ام رو نوشتم دیگه خردی یا نخرید رو خود دانید

Web-Hosting
April 25th, 2020, 17:39
من موقع خرید برخی چیز های آنلاین چنتا سایت آنلاین رو میگردم بعد خرید میکنم چون چند بار تو دیجیکالا سرم کلاه رفته

بیشتر خرید هارو از دیجیکالا میکنم فقط به خاطر اینکه میشه مرجوعی کرد
تاحالا چیزایی ک خریدم و مشکل داشته بدون مشکل مرجوع کرده

تو کامنت هاش هم زده مثلا فلانی از فلان فروشنده خریده و راضی بوده دقت کنید فروشنده ها خیلی مهمه

gglok
April 25th, 2020, 19:10
دیجی کالا یه دوره خوب بود که خودش مسولیت رو خودش داشت نه الان اجناسی که داخلشن هم شدیدا گرون هم عدم نظارت سازماناس چندتا از خمیردندانا این سایت با کدی که دارن تست کردم مال یه برنده دیگه بودن و از طرفیم پلمپ نبودن!
سعی کنید اجناسی که ماله فقط دیجی کالاس بخرین نه فروشنده ها که هیچ ضمانتی روشون نیست اصلا معلوم نیست چی توشه نیست نوشابه انرژی زا خریدم یه بار مزه بو وایتکس میداد در صورتی که همون برند قبلا سوپری یه مزه خاص خودشو داشت
تو ایرانم که شارلاتان و کلاهبردار زیاده دیگه خودت تهشو برو یه دیوار پر هست از کلاهبرداری چه برسه دیجی کالا 90 درصد ملت ایران فرهنگ هیچیو بلد نیستن

OMIDTU5
April 25th, 2020, 19:41
در واقع تحریم ها و محدودیت های داخلی کمر این سایت رو شکسته و به همین دلیل داره به صورت ریسلری فعالیت میکنه ...

Sajad.Parsa
April 25th, 2020, 20:09
ایرانی جماعت لیاقت سرویس دهی خوب رو نداره

الان تنها فروشگاهی که واقعا خدمات رو در عالی ترین درجه ممکن در کشور رو داره ارائه میکنه دیجی کالا هست + ضمانت واقعی برگشت پذیری + قیمت واقعا منصفانه وابسته به زمان نسبت به دلالی و کلاهبرداران

اون از دولت که سر ماسکا و صحنه سازی با اعتبارش بازی کرد اینم از جماعت کوتاه فکر ...

حقتون همون عصر حجره

negarnovin
April 26th, 2020, 14:17
بامیلو اومد به صورت واسطه بود فروشنده ها محصولات را می فروختن با این تزش ورشکست شد رفت
دی جی کالا هم همون موقع واسه اینکه عقب نمونه مثل بامیلو فروشندگی رو راه انداخت
واقعا دیجی کالا چند سال اخیر هر محصولی گرفتم واقعا بدرد نمیخورده واقعا دیگه اون جایگاه قبلی رو نداره

r00t
April 26th, 2020, 14:34
جسارتا شما خودتون به عنوان یک شرکت ثبت شده در حال ارایه سرویس به مشتریاتون روی نسخه های کرکی cpanel و whmcs هستید. از نظر من شما حق اظهار نظر در مورد موضوع حقوق مشتری رو نداری وقتی خودت اونقدر برای مشتریات احترام قایل نیستی که حداقل از نرم افزار اصلی و مجاز استفاده کنی.