PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات و نماد

Msorenap
April 22nd, 2020, 15:36
سلام دوستان یک سوال داشتم ، از اداره مالیات با شما تاحالا تماس گرفتن برای نماد ؟

هفته پیش با ما تماس گرفتن و گفتن سال 93 یا 94 یک نماد داشتین اظهارنامه ارسال نکردین تشریف بیارید اداره مالیات ، الان تو سایت tax.gov----ir دیدم پرونده تشکیل دادن ولی هنوز رقمی برای بدهی مالیاتی نزدن

حالا داستان چیه ؟ باید چیکار کنیم ؟ دقیق یادم نیست ولی چند سال پیش یک نماد گرفتم فکر کنم دردسر شده.

Sajad.Parsa
April 22nd, 2020, 16:42
شامل جریمه میشین باید اظهارنامه رد میکردین حتی اگر صفر باشه

معمولا فاکتور های رسمی ( ارائه به دارایی ) رو در اظهارنامه ها رد میکنن

Msorenap
April 22nd, 2020, 17:43
شامل جریمه میشین باید اظهارنامه رد میکردین حتی اگر صفر باشه

معمولا فاکتور های رسمی ( ارائه به دارایی ) رو در اظهارنامه ها رد میکنن

مشکل همینجاست ما هیچ فعالیتی نداشتیم صرفا یک نماد برای سایت تهیه کردیم و چند ماه بعد سایت تعطیل شد ! همین

youplus
April 22nd, 2020, 20:32
مشکل همینجاست ما هیچ فعالیتی نداشتیم صرفا یک نماد برای سایت تهیه کردیم و چند ماه بعد سایت تعطیل شد ! همین

میتونید از فاکتورهای هاستتون که دیگه تمدید نشده و اسکرین شات در آخرین وضعیت فاکتورهای هاست / یا دامنه بگیرید و بهشون بگید این تاریخ ها فقط فعالیت وجود داره.
بعد اگر سندی از ریز تراکنش ها هم میتونید ارائه بدین بهشون.

mizbanwebhost
April 22nd, 2020, 20:39

اگر این مورد واقعیت داشته است . طی نامه ای همین مورد را اعلام کنید بهشون و اگر درگاهی در سایت داشته اید . صورتحساب همان سال های آن حساب را ضمیمه نامه تان کنید
.

Msorenap
April 22nd, 2020, 20:42
اگر این مورد واقعیت داشته است . طی نامه ای همین مورد را اعلام کنید بهشون و اگر درگاهی در سایت داشته اید . صورتحساب همان سال های آن حساب را ضمیمه نامه تان کنید
.

مشکل همینجاست این چند ساله ما با حساب بانکی کار کردیم درگاهم یه مدت کوتاهی داشتیم برای تست فروشگاه ها ! این مورد رو چیکار کنیم ؟

کسی مورد مشابهی براش اتفاق افتاده برای نماد منقضی یا باطل شده تماس بگیرن ؟

Cyrus.The.Great
April 23rd, 2020, 00:56
نماد شما حقیقی بود یا حقوقی؟

Msorenap
April 23rd, 2020, 01:09
نماد شما حقیقی بود یا حقوقی؟

حقیقی ، شخص ثبت کرده بود.

1wp.ir
April 23rd, 2020, 09:49
سایت های زیادی می شناسم ای نماد دارن و فعال هم هستند و اتفاقا درآمد به نسبت خوبی هم دارن و هر ساله هم تمدید می کنن اما تا حالا چیزی در مورد مالیات نشنیدم .

nofoozgar
April 23rd, 2020, 11:28
نماد رو با شحضی اگه بگیرید فکر نکینم مشکل مالیات بخورید

negarnovin
April 23rd, 2020, 12:43
همچین چیزی که اعلام کردید فکر نکنم واقعیت داشته باشد!
از اون موقعه ای که نماد به اسم دیگری شکل دیگه ای بود 10 سال پیش ما داشتیم تاحالا هم هیچوقت تماس نگرفته ان!

ashadata
April 23rd, 2020, 12:47
همچین چیزی که اعلام کردید فکر نکنم واقعیت داشته باشد!
از اون موقعه ای که نماد به اسم دیگری شکل دیگه ای بود 10 سال پیش ما داشتیم تاحالا هم هیچوقت تماس نگرفته ان!

موردی هست انگاری

بعضی از دوستان دیگه هم دیدم تماس گرفتن و بعضیا مثل شما تا الان تماس نگرفتن

mizbanwebhost
April 23rd, 2020, 12:47
مشکل همینجاست این چند ساله ما با حساب بانکی کار کردیم درگاهم یه مدت کوتاهی داشتیم برای تست فروشگاه ها ! این مورد رو چیکار کنیم ؟

کسی مورد مشابهی براش اتفاق افتاده برای نماد منقضی یا باطل شده تماس بگیرن ؟

می توانید پرینت تراکنش از آن درگاهی که روی سایتتون فعال بوده است بگیرید ؟

که فقط تراکنش های درگاه را بهتون بدهد .

یا حتی می توانید با بانک صحبت کنید پرینت واریزی های از طریق درگاه را بهتون بدن .

Msorenap
April 23rd, 2020, 13:30
دوستان بنده واقعا حوصله ندارم برای بعضی ها اثبات کنم همچین چیزی وجود داره یا نداره ، مجبور نیستین پست ارسال کنید !!!

می توانید پرینت تراکنش از آن درگاهی که روی سایتتون فعال بوده است بگیرید ؟

که فقط تراکنش های درگاه را بهتون بدهد .

یا حتی می توانید با بانک صحبت کنید پرینت واریزی های از طریق درگاه را بهتون بدن .

بله پرینت تراکنش ها رو دارم ولی مشکل اینجاست با حساب بانکیمم فعالیت داشتم اونم بررسی میکنن ؟
با یک دوستی مشورت کردم گفتن این موارد نهایتا علی الرس میکنن به بررسی حساب نمیرسه.

کسی اینجا تجربشو داشته بخاطر نماد از مالیات باهاش تماس بگیرن ؟

mizbanwebhost
April 23rd, 2020, 13:34
دوستان بنده واقعا حوصله ندارم برای بعضی ها اثبات کنم همچین چیزی وجود داره یا نداره ، مجبور نیستین پست ارسال کنید !!!

بله پرینت تراکنش ها رو دارم ولی مشکل اینجاست با حساب بانکیمم فعالیت داشتم اونم بررسی میکنن ؟
با یک دوستی مشورت کردم گفتن این موارد نهایتا علی الرس میکنن به بررسی حساب نمیرسه.

کسی اینجا تجربشو داشته بخاطر نماد از مالیات باهاش تماس بگیرن ؟

در همان سال هایی که نماد داشتید . تراکنش های دیگر را هم داشتید ؟

بله در کل خیلی کم پیش میاد که به بررسی حساب برسد . بنده اگر خدمتتون این را عرض می کنم. به این دلیل هست که اگر در آن سال ها هیچ درآمدی نداشته اید مالیاتی هم پرداخت نکنید .

ولی اگر درآمد داشته اید که مالیات باید بدهید ( این قانون هر کشوری هست )

و همان طور که خودتان فرمودید اگر بگذارید علی الراس بررسی شود احتمالا مبلغ پایینی در نظر گرفته می شود .

اعلام کنید که فعالیتی نداشته اید و با توجه به اینکه کارتون هم نگرفته بعد از یکی دو سال نمادتون هم باطل شده است .

Msorenap
April 23rd, 2020, 13:42
در همان سال هایی که نماد داشتید . تراکنش های دیگر را هم داشتید ؟

بله در کل خیلی کم پیش میاد که به بررسی حساب برسد . بنده اگر خدمتتون این را عرض می کنم. به این دلیل هست که اگر در آن سال ها هیچ درآمدی نداشته اید مالیاتی هم پرداخت نکنید .

ولی اگر درآمد داشته اید که مالیات باید بدهید ( این قانون هر کشوری هست )

و همان طور که خودتان فرمودید اگر بگذارید علی الراس بررسی شود احتمالا مبلغ پایینی در نظر گرفته می شود .

اعلام کنید که فعالیتی نداشته اید و با توجه به اینکه کارتون هم نگرفته بعد از یکی دو سال نمادتون هم باطل شده است .

بله نماد باطل شده بود و منقضی ، سایت هم کامل جمع اوری شده ، حالا ممکنه همون سال بررسی کردن و سایت به عنوان غیرفعال ثبت کرده باشن ؟
بنده اون سال فقط یک سری وجوه کارت به کارت داشتم.

Msorenap
April 24th, 2020, 00:37
دوستان امروز تونستم پرونده رو ببینم البته از دور ! یک برگه a4 بود ک ظاهرا یک صفحه وب رو پرینت گرفته بودن ،ظاهرا هیچ مشخصاتی ندارن صرفا نام و ادرس و یک شماره تماس ، فعلا پرونده تشکیل ندادم.