PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی AX41-NVMe آلمان (هتزنر)

ph1287
April 21st, 2020, 17:49
با سلام
دوستان فروشنده باتجربه، مطمئن و منصف قیمت تمام شده ریالی سرور اختصاصی AX41-NVMe آلمان (هتزنر) رو بفرمایید

AX41-NVMe
AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core
64 GB DDR4 RAM
2 x 512 GB NVMe

امکان پرداخت با مستر کارت و پی پال و همینطور مدرک خارج از ایران برای وریفای کردن دارم
اما چون خیلی روال سر و کله زدن با دیتاسنتر ها و قوانینشون و ... رو نمیدونم و راستش حوصله دردسر هاش رو هم ندارم ترجیح میدم شرکتی که مطمئن باشه و مشکلی از بابت تحریم و موضوعات دیگه برام پیش نیاد زحمتش رو بکشه
همینطور چون زیاد با روند کار کردن با سرور خام آشنایی ندارم لازمه مجازی ساز vmware ESXi هم نصب بشه
امیدوارم مشکلی از بابت استفاده از لایسنس های غیر اورجینال(مثل سی پنل اشتراکی و ...) هم نداشته باشم
ممنون

company_hosting
April 21st, 2020, 17:58
سلام

هزینه ماهانه

from 40.46 € ماهانه
+ هزینه ستاپ یک مرتبه

once-off setup: 46.41 €

هر یورو حدود 18000 هزارتومان

نصب وی ام ویر رایگان است و انجام میشود

برای خرید به بخش فروش در سایت تیکت بزنید

با تشکر

redbull
April 21st, 2020, 18:24
سلام

از لوکیشن فنلاند:
ماه اول با ستاپ : ۸۷.۶ یورو یا ۹۵ دلار

ماهانه ۴۰.۸ یورو و یا ۴۴.۲۰ دلار

هزینه ستاپ فقط ماه اول دارید

از لوکیشن آلمان:

ماه اول با ستاپ : ۹۴ یورو یا ۱۰۲ دلار

از ماه دوم : ۴۶.۸ یورو یا ۵۱ دلار
امکان کانفیگ سرور مورد نظر هست

امکان پرداخت به ما از طریق ریال . ویزا مستر و وب مانی میباشد.

جهت ارائه مشاوره با چت آنلاین در تماس باشید و یا تیکت ارسال کنید

https://myhbd.net

sarwhost
April 21st, 2020, 18:28
سلام
در خدمتیم
شما میتوانید بصورت پی پال هم پرداخت کنید

amirizadi
April 21st, 2020, 18:40
با سلام و احترام

AX41-NVMe
800,000 ماهانه
700,000 ستاپ

CPU AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core
Ram 64 Gb
Storage 2 512 NVMe
Ip Address 1
Port 1 Gbps
Bandwidth Unlimited
Location Germany

سرور اختصاصی آلمان (https://abnoos.com/cart.php?gid=17)

shafiei7
April 21st, 2020, 21:22
با سلام
بدون کارمزد و دقیقا مطابق قیمت اعلامی دیتاسنتر برای شما خریداری میکنم.
from € 34.00 ماهیانه
once-off setup: € 39.00 ستآپ یک مرتبه
نرخ یورو هم طبق نرخ روز صرافی
وب‌سایت بنده با 16 سال فعالیت و تجربه: www.iNetworkWeb.com

کارهای کانفیگ و نصب کنترل پنل هم با هزینه جداگانه انجام خواهد شد.
همچنین در صورت نیاز به پشتیبانی ما این خدمات را ارائه میدهیم که نیاز نباشد با دیتاسنتر در تماس باشید.

ashadata
April 21st, 2020, 21:34
با سلام
دوستان فروشنده باتجربه، مطمئن و منصف قیمت تمام شده ریالی سرور اختصاصی AX41-NVMe آلمان (هتزنر) رو بفرمایید

AX41-NVMe
64 GB DDR4 RAM
2 x 512 GB NVMe

امکان پرداخت با مستر کارت و پی پال و همینطور مدرک خارج از ایران برای وریفای کردن دارم
اما چون خیلی روال سر و کله زدن با دیتاسنتر ها و قوانینشون و ... رو نمیدونم و راستش حوصله دردسر هاش رو هم ندارم ترجیح میدم شرکتی که مطمئن باشه و مشکلی از بابت تحریم و موضوعات دیگه برام پیش نیاد زحمتش رو بکشه
همینطور چون زیاد با روند کار کردن با سرور خام آشنایی ندارم لازمه مجازی ساز vmware ESXi هم نصب بشه
امیدوارم مشکلی از بابت استفاده از لایسنس های غیر اورجینال(مثل سی پنل اشتراکی و ...) هم نداشته باشم
ممنون

با سلام

برای هاستینگ این سرور رو پیشنهاد نمی کنم چون با کلود لینوکس مشکل داره این سری سی پی یو + برای مجازی سازی هم زیاد جالب نیست کلا !

اما هزینه سرور لوکیشن آلمان ماهی 39 یورو + 39 یورو ستاپ ماه اول است + که 5 یورو کارمزد ماهیانه ما هست ( سرور از لوکیشن فنلاند ماهیانه 5 یورو ارزون تر است = 34 یورو )

ماه اول = 83 یورو که با نرخ فعلی یورو بر اساس سایت بن بست میشه 1 میلیون 458 هزار تومان

برای هاستینگ پیشنهاد ما سرور EX42-NVME هست که همین قیمت رو داره اما سی پی یو سرور با کلود لینوکس هیچ مشکلی نداره .

این سری سرور در حال حاضر تا 2 هفته تحویلش توسط دیتاسنتر طول میکشه اما سری EX42 تحویل سری تری داره

پشتیبانی تلگرام = @ashaco
تلفن تماس 24 ساعت = 05138800339

shafiei7
April 21st, 2020, 21:45
با سلام

برای هاستینگ این سرور رو پیشنهاد نمی کنم چون با کلود لینوکس مشکل داره این سری سی پی یو + برای مجازی سازی هم زیاد جالب نیست کلا !

اما هزینه سرور لوکیشن آلمان ماهی 39 یورو + 39 یورو ستاپ ماه اول است + که 5 یورو کارمزد ماهیانه ما هست ( سرور از لوکیشن فنلاند ماهیانه 5 یورو ارزون تر است = 34 یورو )

ماه اول = 83 یورو که با نرخ فعلی یورو بر اساس سایت بن بست میشه 1 میلیون 458 هزار تومان

برای هاستینگ پیشنهاد ما سرور EX42-NVME هست که همین قیمت رو داره اما سی پی یو سرور با کلود لینوکس هیچ مشکلی نداره .

این سری سرور در حال حاضر تا 2 هفته تحویلش توسط دیتاسنتر طول میکشه اما سری EX42 تحویل سری تری داره

پشتیبانی تلگرام = @ashaco
تلفن تماس 24 ساعت = 05138800339

طبق گفته کارمند کلودلینوکس پشتیبانی می‌شود:
CloudLinux OS fully supports the AMD processor line (on Zen architecture) on CloudLinux OS 7 hybrid kernel and CloudLinux OS 8.
More about you can find:
https://cloudlinux.zendesk.com/hc/en-us/articles/360013049140-CloudLinux-OS-Compatibility-With-AMD-Ryzen-EPYC-Processors

Thank you.

slefx.ob
April 21st, 2020, 21:53
با سلام

AX41-NVMe
64 GB DDR4 RAM
2 x 512 GB NVMe

ممنون

با سلام و احترام

درصورت تمایل میتونیم براتون سرور ex42-nvme رو با هزینه 750,000 تومان ماهیانه و بدون ستاپ تقدیم حضورتون کنیم.

تمایل داشتید در ارتباط باشید.

باتشکر

1eng.ir
April 21st, 2020, 21:59
فول آرشیو هم پیشنهاد بدین رو سرورا
https://drive.google.com/drive/folders/1f3DiFF4sgkDM2C_31S9P4puSt4HyN_BL

sms.bartarhost
April 21st, 2020, 22:24
با سلام

AX41-NVMe
64 GB DDR4 RAM
2 x 512 GB NVMe

ممنون

بدون هزینه ستاپ دوست عزیز از فلاند موجود هستش هزینه 35 یورو
17500 تومان قابل پرداخت هستش
هزینه به ریال
6.125.000 ریال
نهایت 24ساعت بعداز پرداخت تحویل داده میشه دوست عزیز

Optimus
April 22nd, 2020, 02:34
سلام
سرور مورد نظر به قیمت 43 یورو ماهانه می تونیم تقدیمتون کنیم
قیمت یورو، قیمت صرافی هست و دوستانی که می فرمایند قیمت 18 تومانه برای سود بیشتر خودشون هست و قیمت یورو الان 17565 هست
همچنین این سرور هزینه ستاپ دارد، یک بار پرداخت 39 یورو
پیشنهاد می شود هزینه ستاپ را بار اول خودتون بدید تا یک سرور با هارد نو و سالم تحویل بگیرید
در کل پیشنهاد ما خرید سرور ex42 هست
درسته این سرور تعداد هسته و فرکانس پردازنده بیشتری دارد اما در خریدش ما خودمونم هم شک داریم
البته AMD بعد از ارائه سی پی یو ryzen حرف های جدیدی وارد بازار کرده

موارد پشتیبانی و کانفیگ ها بر روی سرور توسط ما انجام می شود

سوالی باشه از بخش پشتیبانی سایت ما بفرمایید

ph1287
April 22nd, 2020, 03:28
ممنون از پاسخهاتون

با توجه به نظرات دوستان من یه سوال الان برام پیش اومد

چون من بنچمارک سی پی یو ها رو بررسی کردم به نسبت اینتل 6700 بیش از 2 برابر بود.نمیدونم داستنش چیه..این سرور رو برای 50 تا 100 تا هاست سی پنل و همینطور چند تا سرور مجازی نیاز دارم.بنظرتون منابعش کافی هست؟یا اینکه پلن دیگه ای باید درنظر بگیرم؟یا به کل یک سرور برای وی پی اس باید تهیه بشه و یک سرور جدا برای هاستینگ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین که بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم

bepad
April 22nd, 2020, 12:49
باسلام

دوست عزیز سرور اختصاصی آلمان با تعرفه مناسب و پشتیبانی 24 ساعته موجود است لطفا با ما در ارتباط باشید:

https://www.hostnetwork.ir/dedicated-server-germany

https://checkout.hostnetwork.ir/index.php?m=hetzner

شماره تماس:08131664

موفق باشید

ashadata
April 22nd, 2020, 13:41
ممنون از پاسخهاتون

چون من بنچمارک سی پی یو ها رو بررسی کردم به نسبت اینتل 6700 بیش از 2 برابر بود.نمیدونم داستنش چیه..این سرور رو برای 50 تا 100 تا هاست سی پنل و همینطور چند تا سرور مجازی نیاز دارم.بنظرتون منابعش کافی هست؟یا اینکه پلن دیگه ای باید درنظر بگیرم؟یا به کل یک سرور برای وی پی اس باید تهیه بشه و یک سرور جدا برای هاستینگ؟

با سلام

اره کافی هست , ( اگر سایت ها بازدید معمولی داشته باشند )

- مجازی ساز براتون نصب میشه + برای سی پنل و ... هم لایسنس با هزینه مناسب تقدیم میشه

- در صورتی که نیاز به کانفیگ حرفه ای سی پنل داشتید هم با هزینه مناسب انجام خواهد شد

تلگرام = @ashaco
تلفن = 05138800339

shafiei7
April 23rd, 2020, 11:43
ممنون از پاسخهاتون

بله بنچمارک amd به دلیل اینکه معماری 7 نامتری و جدیدی داره خیلی بالاتر و قوی تر هست. من روی سرور های اینتل با پردازنده 6700 حدود 800 تا سایت هاستینگ (با مصارف مختلف، هم کم هم زیاد) بالا آوردم و لود سرور روی 4 هست که عالیه، مسلما روی پردازنده های جدید amd که قدرت بیشتری دارد، عملکرد بهتر است.

razavihost
April 24th, 2020, 19:35
با سلام

AX41-NVMe
64 GB DDR4 RAM
2 x 512 GB NVMe

ممنون

سرور رو با قیمت دیتاسنتر میتونم براتون تهیه کنم. البته با 50 درصد تخفیف در ستاپ فقط با پرداخت 24 یورو.
در صورتی که براتون پرداخت ریالی سخت باشه میتونید هم با پی پال هم با حواله IBAN هزینه سرورتون رو پرداخت کند.
اگر هم میتونید ریالی پرداخت کنید هزینه تبدیل یورو همیشه 1000 تومن بالاتر از وب سایت bonbast.com محاسبه میشه.

AX41-NVMe
CPU : AMD Ryzen 5 3600 Hexa-Core
RAM : 64 GB DDR4 RAM
Hard : 2 x 512 GB NVMe SSD
Port : 1 Gbps - Free Outbound + Free Inbound
IP : 1 * IPv4
Setup: 24 Euro
Monthly: 46.80 Euro