PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت آنلاین به وسیله بانک پارسیان

mamadshoshteri
February 23rd, 2011, 16:32
سلام
میشه لطف کنید بگین چطوری میتونم به درگاه پرداخت این بانک متصل بشم ؟

ببینید من چون آشنایی نداشتم یه مقاله هم گرفتم در این رابطه ولی اکثر جاهاش رو سردر نیاوردم چون بانک به من 2 تا چیزی برا اتصال بیشتر نداده بود (رمز انتقال وجه - شماره مشتری )

کارمم میخواستم با این جزو که پیوست میکنم انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید این برنامرو تکمیل کنم چون من اصلا اشنایی ندارم با این سرویس

tarantino
February 23rd, 2011, 16:59
اگر از سيستم مديريت محتواي جوملا استفاده ميكنيد لينك زير رو ببينيد:
http://www.webhostingtalk.ir/f136/20986/

mamadshoshteri
February 23rd, 2011, 17:02
نه داداش سیستم مدیریت محتواش رو خودم نوشتم

Iman.r
February 23rd, 2011, 17:13
اگه خودتون نوشتین باید بدونید چیکار کنید دیگه
این واسه بانک پاسارگاده نه پارسیان
اگه کدهای لازم رو گرفتید طبق دستورالعمل تو فایل پیش برید
مثلا یه سری کد واسه php داده که اگه سیستم شما هم php هست باید از اون استفاده کنید
اگرم از سیستم خاصی استفاده می کنید بگردید ببینید ماژولش هست یا نه

mamadshoshteri
February 23rd, 2011, 17:19
بله متوچه شدم

amiri113
February 23rd, 2011, 18:12
اون شماره مشتری و رمز انتقال که شما داريد برای راه اندازی پرداخت آنلاين کاربرد نداره.
شما بايد از شرکت تجارت الکترونيک پارسيان، درگاه پرداخت بگيريد.
تازه بعدش کار برنامه نويسی شما شروع ميشه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

B.Z
February 23rd, 2011, 19:34
رمزی و شماره مشتری که به شما دادن برای اینترنت بانک هست که برای انتقال و چک کردن حساب است اگر اشتباه نکنم

mamadshoshteri
February 23rd, 2011, 21:10
میشه بیشتر توضیح بدید ؟

B.Z
February 23rd, 2011, 21:24
اگر شما درخواست اینترنت بانک کنید به شما یک شماره مشتری و رمز عبور میدن که از سایت خود بانک قسمت "ورود به اینترنت بانک" ميتونيىد واردشید و از امکاناتش استفاده کنید .ولی برای درگاه آنلاین باید مراحل زیادی رو پشت سر بزارید که پیشنهاد میکنم اگر میخواهید راحت باشید از زرین پال استفاده کنید

mamadshoshteri
February 23rd, 2011, 21:42
پس الان این 2تا کارتی که دادن به من کی رمز ورود یکی رمز انتفال وجه برا اینترنت بانک هست درسته ؟

این کد واسه چیه پس ؟
کد رو پیوست کردم