PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید حق پخش یوتیوبی سریال های ایرانی

Ashkankamangar.ir
April 15th, 2020, 17:32
سلام من یکی از فیلمهام توی یوتیوب حذف شد و دلیلشو زده بود شکایت پیج خندوانه (مال یه نفر به نام روح الله هست)
بعد به خود فرد ایمیل زدم گفت ما حق پخش یوتیوبی این سریال رو خریدیم

حالا سوالم اینه از کجا میشه خرید؟
من وبسایتی پیدا نکردم درین مورد کسی چیزی میدونه؟
ویدیو توی یک شب 50000 ویو داشت ولی یوتیوب حذفش کرد

BazPardakht.Com
April 15th, 2020, 18:40
سلام من یکی از فیلمهام توی یوتیوب حذف شد و دلیلشو زده بود شکایت پیج خندوانه (مال یه نفر به نام روح الله هست)

خالی بسته
ویدیو هایی که اولین بار منتشر میشن حق پخش برای اون شخص میشه
وقتی نفرات دیگه از اون کپی می کنن گوگل میاد به اون شخص اعلام می کنه فلان پیج مقداری یا کامل از ویدیو تو رو گذاشته
اون شخص هم می تونه درخواست بده که ویدیو پاک بشه یا به همراه پاک شدن گزارش شکایت هم بزنه
به همین دلیل هست
اون شخص هم خواسته شمارو بپیجونه

Ashkankamangar.ir
April 15th, 2020, 18:42
خالی بسته
ویدیو هایی که اولین بار منتشر میشن حق پخش برای اون شخص میشه
وقتی نفرات دیگه از اون کپی می کنن گوگل میاد به اون شخص اعلام می کنه فلان پیج مقداری یا کامل از ویدیو تو رو گذاشته
اون شخص هم می تونه درخواست بده که ویدیو پاک بشه یا به همراه پاک شدن گزارش شکایت هم بزنه
به همین دلیل هست
اون شخص هم خواسته شمارو بپیجونه
من 16 ساعت ازون فرد زودتر گذاشته بودم

[ copyright strike A copyright owner asked us to take down your video because they believe it contains material that violates their copyright.
As a result:

Your video was removed from YouTube
Your channel received a strike

[If you get 3 copyright strikes, your account (along with any associated channels) will be subject to termination.[/QUOTE

Strike on April 15, 2020

Expires on Jul 14 if Copyright School is completed

Content removed by Navaa Kamkar Mandegar

You deleted this video

Cyrus.The.Great
April 16th, 2020, 23:56

بعید میدونم حق پخش داشته باشن. گوگل معمولا سر اینجور درخواستها سریع ویدئو های مشابه رو حذف میکنه. آدرس کانالشون ارسال کنید بررسی کنم.

Ashkankamangar.ir
April 17th, 2020, 02:44
بعید میدونم حق پخش داشته باشن. گوگل معمولا سر اینجور درخواستها سریع ویدئو های مشابه رو حذف میکنه. آدرس کانالشون ارسال کنید بررسی کنم.

من حق اعتراض دارم به یوتیوب به نظرتون اعتراض کنم؟
ولی یوتیوب بدون مدرک حذف نمیکنه قطعا مدرکی داده که یوتیوب حذف کرده دیگه
بدون مدرکم میشه کسی رو حذف کرد؟
ولی این فیلم که من گذاشتم رایگان در اینترنت هست و همه جا هم هست

eramserver
April 17th, 2020, 02:50
https://www.youtube.com/channel/UCLZbXbV3g-YYpUpyDBg3SrA

درود متاسفانه یوتیوب بدون مدرک پاک میکنه و روی ریپورت کلا خیلی حساس هست من یکی دوتا ویدیو دوستمو برای تست ریپورت کپی رایت و نوع های دیگه با چندتا اکانت زدم و پاک شد !

Ashkankamangar.ir
April 17th, 2020, 03:32
درود متاسفانه یوتیوب بدون مدرک پاک میکنه و روی ریپورت کلا خیلی حساس هست من یکی دوتا ویدیو دوستمو برای تست ریپورت کپی رایت و نوع های دیگه با چندتا اکانت زدم و پاک شد !
چقدر مسخره

البیته من روند پیجمو عوض کردم ولی برای گرفتن حال اون فرد هم شده میخوام شکایت کنم ازش و یوتیوب این قدرت رو داده بهم ولی موقع شکایت کل اطلاعات منو میخواد و گفته در اختیار فرد ریپورتر میذاره برای تشکیل دادگاه احتمالی

https://youtu.be/InzDjH1-9Ns
این فیلم ررو ببینید زیرنویس فارسی هم داره

Cyrus.The.Great
April 17th, 2020, 11:46
https://www.youtube.com/channel/UCLZbXbV3g-YYpUpyDBg3SrA

بله اما معمولا تجربه نشون داده که درست موارد شکایتها رو بررسی نمیکنن.

به نظرم این چنل زودتر ویدئو ها رو منتشر میکنه اینطوری حق رو بهش داده و بعید به نظر میرسه برای این محتوای ویدئوهایی که میذاره حق کپی رایت داشته باشن.

چون یوتیوب در مورد اینطور ویدئوها هم نمیتونه دقیقا بررسی کنه که ویدئو مربوط به چه شخصی ( منظور صاحب اثر ) هست حق رو میده به اون فردی که ابتدا اعلام شکایت کرده.

Ashkankamangar.ir
April 17th, 2020, 12:45
بله اما معمولا تجربه نشون داده که درست موارد شکایتها رو بررسی نمیکنن.

به نظرم این چنل زودتر ویدئو ها رو منتشر میکنه اینطوری حق رو بهش داده و بعید به نظر میرسه برای این محتوای ویدئوهایی که میذاره حق کپی رایت داشته باشن.

چون یوتیوب در مورد اینطور ویدئوها هم نمیتونه دقیقا بررسی کنه که ویدئو مربوط به چه شخصی ( منظور صاحب اثر ) هست حق رو میده به اون فردی که ابتدا اعلام شکایت کرده.
من یک روز همیشه زودتر میذاشتم دقیقا
من تازه دیروز فهمیدم این روش کثیف رو

طرف توان رقابت با شمارو نداره
میاد با یک اکنت جعلی کانال میسازه
و با اون اکنت شمارو ریپورت میکنه آدرس هم که آلمان و جعلی مشخصات جعلی

بعد ویدئو ی من حذف شد و پیجش اومد بالا من الان شکایت زدم و گفته یوتیوب باید 10 روز صبر کنی 10 روز کاری حالا ببینید من ضربه خوردم و نهایت چی قراره بشه؟
قراره اکنت اون فرد به دلیل گزارش نادرست بسته بشه (کدوم اکنت؟ اکنتی که اصلا ربطی به کانال اصلیش نداره)
خب حالا کی ضرر کرده؟

OMIDTU5
April 18th, 2020, 00:03
برخی کانالهای یوتیوب نسخه های اصلی و اچدی فیلم ها رو قرار میدن . اینا از جایی حق پخش رو میخرن ؟ یا به جایی وصلن ؟ و یا اینکه از جایی دانلود میکنن ؟
چون در هیچ یک از سایت های صدا و سیما نسخه های اصلی و اچدی فیلم ها رو قرار ندادن!

yasmi
June 24th, 2020, 13:07

سلام
برای من هم این اقای روح الله خوش نژاد همین کارا کرد
در کل هیچ حق پخشی نخریده این اقا با چند نفر دیگه یه شرکت درست کردند در تهران که خودش کارمنده و رئیسش احسان رزازی هست که خودشا کار افرین و تحصیل کرده دانشگاه شریف عنوان کرده و مالک سایت نواک و بقیه کارمندها هم برنامه نویس گرافیست و غیره که تمامشون قبلا چندین کار عوض کردند و در نهایت به اینجا و این کار رسیدند
حالا زبان انگلیسیم بلده فکر کرده خیلی دیگه هنر داره بعد اومدند تو یوتیوب کانالهای مختلف زدند بعد دیدند که حالا که همه چیز بی حساب کتابه خوبه تمام سریال های ایرانی را بزاریم تو یوتیوب و اگه شخص دیگه ای گذاشت با یه سری مدرک جعلی ترجمه شده به زبان انگلیسی بقیه را ریپورت می کنند.
خود من دو کانال داشم با کلی ویدیو اینا حذفش کردند اینقدر خودخواهه که واقعا باورشون شده حق پخش خریدند.
تا جایی که من حساب کردم 7 کانال درست کردند که چنتا مال فیلم و سریال یک ورزشی و دوتا برای موسیقی و یکی برای ایرانگردی و تو همه این کانال ها هر کاری دلشون خواسته کردند بعد کانال ها هر کدام ایمیل های مختلف دارند ولی لوکیشن المان هست که این نشون میده خودشونم میترسند چون اصلا یوتیوب بفهمه که ادسنس متصل به این کانال ها لوکیشنش و کارتهای بانکی متصل به اینا خریداری شده فردی در ایرانه سریع برخورد میکنه و ادسنس و کل کانال ها را میبنده
در کل تمام تشکیلاتشون ظاهر سازیه
در مورد حق پخش باید بگم که چندین شرکت از جمله سروش رسانه تلوبیون تی وا ایوا و چنتای دیگه حق پخش تلوزیون زنده و ارشیوی دارند و اینکه خود این شرکتا دنبال شکایت از مثلا سایت های دانلود که سریال ها را برای دانلود میزارند نمیرند چون هنوز قانون کپی رایت جدی تو ایران نیست و اینقدر سایت دانلود تو ایران زیاده و خیلی ها درامدشون از این راهه که خود دولت میگه سایت های دانلود فقط بیاند ثبت نام کنند و ما سایتاشون را زیر نظر داشته باشیم چون درامد خیلیا از این راهه
این اقا اومده شرکت Navaa Kamkar Mandegar را تو ایران ثبت داده که تو خلاصه کارهاش .پخش موسیقی آنلاین و سرویس های جنبی، تولید اپلیکیشن های چند پلتفرمی، سرویس استریم آنلاین. اینا را وارد کرده بعد به انگلیسی ترجمه کرده بعد تو سایت های خارجی مربوط به کپی رایت ریجستر کرده بعد از اونا یه مدرک دیگه گرفته و هر جا میخواهد از طریق اون کمپانی اقدام میکنه
با حسابی که من کردم تا الان حدود 7 میلیار تومان از این کانال ها در یوتیوب درامد داشتند و جالب اینکه سرمایه کل شرکت:53 میلیون تومان بوده به قرار زیر
علیرضا جعفری با شماره ملی 1756922721 دارای 108000000ریال آرش خانگلدی با شماره ملی 0010663800 دارای 82500000ریال سعید پنبهءوایقانی با شماره ملی 0011156082 دارای 82500000ریال احسان رزازی با شماره ملی 0010809351 دارای 160000000ریال شرکت گروه گسترش نوآوری دیموند به شناسه ملی 14004546773 دارای 100000000ریال
حالا با این توضیحات یعنی اینا با 53 میلیون تومان حق پخش سریال های و برنامه های تلوزیون از قبیل خندوانه چندین فصل دورهمی چندین فصل سریال نون خ دو فصل بسیاری دیگه از برنامه ها و موسیقی ها و مستند ها ووووو خریدند!!!!!!
در کل فکر کرده الان خیلی باهوشه و خیلی زرنگه و از هر انگشتش هزار هنر میباره

gglok
June 24th, 2020, 14:20
سلام
در کل هیچ حق پخشی نخریده این اقا با چند نفر دیگه یه شرکت درست کردند در تهران که خودش رئیسه و بقیه برنامه نویس گرافیست و غیره که تمامشون قبلا چندین کار عوض کردند و در نهایت به اینجا و این کار رسیدند
حالا زبان انگلیسیم بلده فکر کرده خیلی دیگه هنر داره بعد اومدند تو یوتیوب کانالهای مختلف زدند بعد دیدند که حالا که همه چیز بی حساب کتابه خوبه تمام سریال های ایرانی را بزاریم تو یوتیوب و اگه شخص دیگه ای گذاشت با یه سری مدرک جعلی ترجمه شده به زبان انگلیسی بقیه را ریپورت می کنند.
خود من دو کانال داشم با کلی ویدیو اینا حذفش کردند اینقدر خودخواهه که واقعا باورشون شده حق پخش خریدند.
تا جایی که من حساب کردم 7 کانال درست کردند که چنتا مال فیلم و سریال یک ورزشی و دوتا برای موسیقی و یکی برای ایرانگردی و تو همه این کانال ها هر کاری دلشون خواسته کردند بعد کانال ها هر کدام ایمیل های مختلف دارند ولی لوکیشن المان هست که این نشون میده خودشونم میترسند چون اصلا یوتیوب بفهمه که ادسنس متصل به این کانال ها لوکیشنش و کارتهای بانکی متصل به اینا خریداری شده فردی در ایرانه سریع برخورد میکنه و ادسنس و کل کانال ها را میبنده
در مورد حق پخش باید بگم که چندین شرکت از جمله سروش رسانه تلوبیون تی وا ایوا و چنتای دیگه حق پخش تلوزیون زنده و ارشیوی دارند و اینکه خود این شرکتا دنبال شکایت از مثلا سایت های دانلود که سریال ها را برای دانلود میزارند نمیرند چون هنوز قانون کپی رایت جدی تو ایران نیست و اینقدر سایت دانلود تو ایران زیاده و خیلی ها درامدشون از این راهه که خود دولت میگه سایت های دانلود فقط بیاند ثبت نام کنند و ما سایتاشون را زیر نظر داشته باشیم چون درامد خیلیا از این راهه
این اقا اومده شرکت Navaa Kamkar Mandegar را تو ایران ثبت داده که تو خلاصه کارهاش .پخش موسیقی آنلاین و سرویس های جنبی، تولید اپلیکیشن های چند پلتفرمی، سرویس استریم آنلاین. اینا را وارد کرده بعد به انگلیسی ترجمه کرده بعد تو سایت های خارجی مربوط به کپی رایت ریجستر کرده بعد از اونا یه مدرک دیگه گرفته و هر جا میخواهد از طریق اون کمپانی اقدام میکنه

مشخصاتی ازش دارین شکایت کنید یا به تهیه کننده و کارگردان برنامه ها اطلاع بدین این شخصو ببینید چطور خودشون غرامت میگیرن ازش

mehrania
June 24th, 2020, 17:22
سلام
در کل هیچ حق پخشی نخریده این اقا با چند نفر دیگه یه شرکت درست کردند در تهران که خودش کارمنده و رئیسش احسان رزازی هست که خودشا کار افرین و تحصیل کرده دانشگاه شریف عنوان کرده و مالک سایت نواک و بقیه کارمندها هم برنامه نویس گرافیست و غیره که تمامشون قبلا چندین کار عوض کردند و در نهایت به اینجا و این کار رسیدند
با حسابی که من کردم تا الان حدود 7 میلیار تومان از این کانال ها در یوتیوب درامد داشتند و جالب اینکه سرمایه کل شرکت:53 میلیون تومان بوده به قرار زیر
علیرضا جعفری با شماره ملی 1756922721 دارای 108000000ریال آرش خانگلدی با شماره ملی 0010663800 دارای 82500000ریال سعید پنبهءوایقانی با شماره ملی 0011156082 دارای 82500000ریال احسان رزازی با شماره ملی 0010809351 دارای 160000000ریال شرکت گروه گسترش نوآوری دیموند به شناسه ملی 14004546773 دارای 100000000ریال
حالا با این توضیحات یعنی اینا با 53 میلیون تومان حق پخش سریال های و برنامه های تلوزیون از قبیل خندوانه چندین فصل دورهمی چندین فصل سریال نون خ دو فصل بسیاری دیگه از برنامه ها و موسیقی ها و مستند ها ووووو خریدند!!!!!!

دوست عزیز این شخص اسمشو اوردید دادگاه عمومی و انقلاب تهران به ۵ سال زندان محکوم شده در فرانسه و آمریکا هم همینطور بعد چطور تونیسته حق پخش فیلم و این چیزا گفتید داشته باشه ؟

yasmi
June 24th, 2020, 18:42
دوست عزیز این شخص اسمشو اوردید دادگاه عمومی و انقلاب تهران به ۵ سال زندان محکوم شده در فرانسه و آمریکا هم همینطور بعد چطور تونیسته حق پخش فیلم و این چیزا گفتید داشته باشه ؟

دوست عزیز کدام یک از این نام ها هست بفرمائید تا پیگیری کنم تا یک پرونده دیگه براشون درست کنیم

mehrania
June 24th, 2020, 18:58
دوست عزیز کدام یک از این نام ها هست بفرمائید تا پیگیری کنم تا یک پرونده دیگه براشون درست کنیم

اقای روح الله خوش نژاد

gglok
June 24th, 2020, 19:31
خودت داری میگی خودتم می پرسی؟
تهیه کننده خنداونه خیلی راحته که برو سراغ رامبد جوان اگه مستنده مدارکت ببین چطوری میفتن دودرش میکنن رامبد جوان داییش از کله گنده هاس خودشم بخاطر همون پارتی صداسیماس

sahamiam
June 25th, 2020, 10:41
ببینید اکانتی که قبل از شما باشه و اعتبار زیادی هم داشته باشه قابلیت شکایت داره