PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت آنتن دهی td-lte ایرانسل

m0rt3za
April 14th, 2020, 02:28
سلام دوستان
اگر در منطقه 11 تهران از سرویس td-lte ایرانسل استفاده میکنید لطفا در این تاپیک شرکت کنید
در حال حاضر مشکل قطعی دارید؟ چراغ های مودم روشن میشه؟
در چند ماه گذشته چطور؟

چند ماهی میشه که قطعی های خیلی خیلی زیادی داشت در این منطقه
دو هفته روز اخیر هم تقریبا به طور کامل قطع بوده به جز چند روز

ali0000
April 14th, 2020, 03:15
سلام دوستان
اگر در منطقه 11 تهران از سرویس td-lte ایرانسل استفاده میکنید لطفا در این تاپیک شرکت کنید
در چند ماه گذشته چطور؟

درود، بهترین کار تماس با پشتیبانی ایرانسله شاید دکل در منطقه شما دچار مشکل باشه، من بدلیل مسائل قرنطینه چند روزه کلاً از شهر و آدمها دورم /:) و تو این منطقه جنگلی همین الان سرعت 6 تا 8 mb در حال دانلودم

m0rt3za
April 14th, 2020, 10:54
درود، بهترین کار تماس با پشتیبانی ایرانسله شاید دکل در منطقه شما دچار مشکل باشه، من بدلیل مسائل قرنطینه چند روزه کلاً از شهر و آدمها دورم /:) و تو این منطقه جنگلی همین الان سرعت 6 تا 8 mb در حال دانلودم
سلام
چندین بار تماس گرفتم یا میگن بررسی میشه یا میگن پوشش ضعیف هست
در صورتی که قبلا اینطوری نبود ولی چند ماهی هست که با اصلا وصل نمیشه یا قطعی خیلی خیلی زیاد هست

Matplotlib
April 14th, 2020, 12:40
سلام
چندین بار تماس گرفتم یا میگن بررسی میشه یا میگن پوشش ضعیف هست
در صورتی که قبلا اینطوری نبود ولی چند ماهی هست که با اصلا وصل نمیشه یا قطعی خیلی خیلی زیاد هست

لطفا پینگ رو چک کنید. چند ماه قبل پینگ من به شدت افت کرده بود. با تماس با پشتیبانی بعد از یک هفته درست شد.
این کاهش سرعت رو تو دانلود هم دارید یا فقط باز کردن صفحاته؟

مینا-صیفی
April 14th, 2020, 12:42
بنظرم بجای td lte گران ( که البته خیلی جاه ها یا ضعیفه یا کلا پوشش نداره )
مودم 4g میگرفتید انتن دهی بهتری داره و خیلی ها راضی هستند

حالا پینگ چک کنید ببینید نواسان داره یا خیر
ping 8.8.8.8 -t

همچنین در سایت http://netsanjplus.ir/ تست سرعت بگیرید و اگر ناراضی هستید میتوانید در همین سایت وزارت مربوطه شکایت ثبت کنید و انها برسی پیگیری کنند

m0rt3za
April 14th, 2020, 12:43
لطفا پینگ رو چک کنید. چند ماه قبل پینگ من به شدت افت کرده بود. با تماس با پشتیبانی بعد از یک هفته درست شد.
این کاهش سرعت رو تو دانلود هم دارید یا فقط باز کردن صفحاته؟

کاهش سرعت ندارم. اصلا وصل نمیشه! یا اگر وصل بشه معمولا هر چند دقیقه قطع میشه

- - - Updated - - -

بنظرم بجای td lte گران ( که البته خیلی جاه ها یا ضعیفه یا کلا پوشش نداره )
مودم 4g میگرفتید انتن دهی بهتری داره و خیلی ها راضی هستند
حدود چهار سال پیش این مودم رو گرفتم

Matplotlib
April 14th, 2020, 12:49
کاهش سرعت ندارم. اصلا وصل نمیشه! یا اگر وصل بشه معمولا هر چند دقیقه قطع میشه

پیشنهاد میکنم مودم رو با خودتون به محل کار یا منطقه ای دیگه از تهران ببرید و ببینید وصل میشه و همه چیز اوکیه یا نه. اگر مشکل دار بود باز یعنی از مودمتونه نه دکل و ...

m0rt3za
April 14th, 2020, 12:58
پیشنهاد میکنم مودم رو با خودتون به محل کار یا منطقه ای دیگه از تهران ببرید و ببینید وصل میشه و همه چیز اوکیه یا نه. اگر مشکل دار بود باز یعنی از مودمتونه نه دکل و ...
قبلا مودم رو تست کردم مشکلی نداشته
فعلا هم که به خاطر قرنطینه نمیتونم جایی برم و دوباره تست کنم
مجددا دارم از طریق ایرانسل پیگیری میکنم. ارجاع دادن به بخش شبکه برای پیگیری بیشتر. فعلا منتظر میمونم

ashadata
April 14th, 2020, 15:22
سلام دوستان
در چند ماه گذشته چطور؟

مودم با مودم فرق میکنه

بهترینش b620 هست که ایرانسل به نام i60 میفروشه

توی یک محل یکسان هم از i60 استفاده میکنم هم از Gp-2101 پلاس که واقعا تفاوت خیلی زیادی توی کیفیت و سرعت دارن

ولی اگه مشکلتون با یهو قطع شدن نت هست و دیگه وصل نشدنش اگه به این صورته باید صبر کنید درست میشه :

مودم رو خاموش روشن میکنید

چند ثانیه وصله یهو قطع میشه !

m0rt3za
April 14th, 2020, 15:26
مودم با مودم فرق میکنه

توی یک محل یکسان هم از i60 استفاده میکنم هم از Gp-2101 پلاس که واقعا تفاوت خیلی زیادی توی کیفیت و سرعت دارن

ولی اگه مشکلتون با یهو قطع شدن نت هست و دیگه وصل نشدنش اگه به این صورته باید صبر کنید درست میشه :

بله قطعا کیفیت مودم ها هم فرق میکنه ولی موضوع سرعت نیست الان
کلا وصل نمیشه. چراغ ها چشمک میزنن
مودم من
Gp-2101 هست

ashadata
April 14th, 2020, 15:32
بله قطعا کیفیت مودم ها هم فرق میکنه ولی موضوع سرعت نیست الان
کلا وصل نمیشه. چراغ ها چشمک میزنن
مودم من
Gp-2101 هست

ساعت خاصی این اتفاق میافته ؟

- پشتیبانی رو بیخیال بشین یه جوری خودتون باید سر در بیارید چی به چیه
- چند بار اینجور مشکلات داشتیم پشتیبانی میگفت چک میکنیم بعد مثلا چند روز بعدش که درست میشد زنگ میزد با کمال پررویی میگفت عه شما که وصلین ( مشخص بود صبر کرده بود خودش درست بشه زنگ بزنه اینو بگه :)))

m0rt3za
April 14th, 2020, 15:36
ساعت خاصی این اتفاق میافته ؟

- پشتیبانی رو بیخیال بشین یه جوری خودتون باید سر در بیارید چی به چیه
- چند بار اینجور مشکلات داشتیم پشتیبانی میگفت چک میکنیم بعد مثلا چند روز بعدش که درست میشد زنگ میزد با کمال پررویی میگفت عه شما که وصلین ( مشخص بود صبر کرده بود خودش درست بشه زنگ بزنه اینو بگه :)))
ساعت خاص که ...
دائما قطع هست:(
دو هفته اخیر فکر کنم یک روز وصل بود
و در چند ماه اخیر قطعی های یک هفته ای و ده روزه داشت
و در سایر روز ها هم معمولا روزی چند بار یا هر چند دقیقه یکبار قطع میشد.
ولی دو هفته اخیر که تقریبا کامل قطع بوده

m0rt3za
April 14th, 2020, 20:59
مودم با مودم فرق میکنه

سلام
شما مودم i60 رو با سیمکارت 4G هم استفاده کردید؟ در مناطقی که پوشش td-lte نیست میشه با این مودم از سیمکارت 4G استفاده کرد؟
در مقایسه با سایر مودم های 4G کیفیت خوبی داره؟

ashadata
April 14th, 2020, 21:03
سلام
شما مودم i60 رو با سیمکارت 4g هم استفاده کردید؟ در مناطقی که پوشش td-lte نیست میشه با این مودم از سیمکارت 4g استفاده کرد؟
در مقایسه با سایر مودم های 4g کیفیت خوبی داره؟

بله , همین الان دوتا از این مودم در دو جای مختلف داره استفاده میشه که متاسفانه td پوشش نداره اما 4g پوشش داره

کیفیت خوبی داره این مودم , از وقتی که اومده تو بازار استفاده می کنیم و مشکلی نداشتم تا الان اصلا باهاش ( اولین بار با بسته صد گیگ یکساله یکی خریدم به 150 از نمایشگاه )

- - - Updated - - -

اگر از ایرانسل بخرید با گذاشتن سیم کارت عادی حتی در مناطقی که 3G هم باشه بدون مشکل سرویس رو دارید یا حتی 2G

ولی اگه از مبین نت بخرید فقط جاهایی که TD مبین نت باشه یا 4G همراه اول باشه فقط انتن میده که به درد نمیخوره بنظرم ( مگر قفلش رو بشکنین که هر سیم کارتی رو جواب بده )

m0rt3za
April 14th, 2020, 21:06
بله , همین الان دوتا از این مودم در دو جای مختلف داره استفاده میشه که متاسفانه td پوشش نداره اما 4g پوشش داره

کیفیت خوبی داره این مودم , از وقتی که اومده تو بازار استفاده می کنیم و مشکلی نداشتم تا الان اصلا باهاش ( اولین بار با بسته صد گیگ یکساله یکی خریدم به 150 از نمایشگاه )
الان من با 4g روی گوشی مشکلی ندارم فقط tdlte ظاهرا مشکل پوشش داره
میخواستم مطمئن بشم میتونم از این مودم استفاده کنم با سیمکارت فورجی

ashadata
April 14th, 2020, 21:09
الان من با 4g روی گوشی مشکلی ندارم فقط tdlte ظاهرا مشکل پوشش داره
میخواستم مطمئن بشم میتونم از این مودم استفاده کنم با سیمکارت فورجی

اره اما هزینه های بالایی داره

اگر منطقه و ساختمان شما پوشش خوب لینک وایرلس داشته باشه با هزینه های خیلی مناسب تری میتونید سرویس رو بگیرید

مثلا مشهد الان 32 مگابیت سرعت - سه ترابایت سالانه - 1 میلیون 100 هزار تومان

اما از شرکت های متفرقه نه معروف ها - معروف ها خیلی گرون میدن مخصوصا شاتل که ده مگابیت لیمیت میکنه ماهی چهارصد میگه :)

m0rt3za
April 14th, 2020, 21:28

اگر منطقه و ساختمان شما پوشش خوب لینک وایرلس داشته باشه با هزینه های خیلی مناسب تری میتونید سرویس رو بگیرید

اما از شرکت های متفرقه نه معروف ها - معروف ها خیلی گرون میدن مخصوصا شاتل که ده مگابیت لیمیت میکنه ماهی چهارصد میگه :)

چون چند ماه دیگه تغییر مکان میدم بهتره همین مودم رو بگیرم چون تقریبا هرجایی بخوام استفاده کنم پوشش 4g داره
در مورد هزینه هم که همون هزینه فورجی هست به هر حال، ولی درست میفرمایید نسبت یه سری از شرکت ها هزینه بالایی داره

isn
April 15th, 2020, 05:49
سلام دوست عزیز من هم ماه رمضان 2-3 سال پیش مودم را با بسته آفر ویژه خریدم
اتفاقا همین مودم
Gp-2101 بود

در منطقه هفت تیر تهران که باید 100% آنتن داشته باشد کار نمی کرد و به همین مشکل شما برخوردم
کلا مشکل دارند این مودم ها

خلاصه با بدبختی آن زمان حدود 3-4 ماه طول کشید تا بعد از n بار پیگیری و شکایت به مخابرات و ... پولم را پس گرفتم و مودم را پس دادم

یا مودم را عوض کنید و نتیجه را بفرمایید یا اگر می توانید پس بدهید . مخلص کلام

ULTRAWEB
April 16th, 2020, 02:41

این مال کدوم شرکته مشخصاتی داری ازش ممنون میشم ارسال کنی

ashadata
April 16th, 2020, 04:33
این مال کدوم شرکته مشخصاتی داری ازش ممنون میشم ارسال کنی

تلگرام پیام بده برات میفرستم اطلاعاتش رو :

@ashaco

gharibion
April 16th, 2020, 04:52

با سلام ،

سرویسی که فرمودید از کدام شرکت است ؟

لطفا" اگر لینک و توضیحات تکمیلی دارید ارسال کنید .

با تشکر

ashadata
April 16th, 2020, 11:54
با سلام ،

سرویسی که فرمودید از کدام شرکت است ؟

لطفا" اگر لینک و توضیحات تکمیلی دارید ارسال کنید .

با تشکر

با سلام

تلگرام پیام بدید براتون میفرستم اطلاعاتشون رو : @ashaco

با تشکر

ULTRAWEB
April 17th, 2020, 02:23
لطفا همینجا ضمیمه کنین همه استفاده کنن
درضمن تلگرام ندارم واتس اپم همینجور ایسناهم همینجور بقول معروف از این چیزمیزا همه بهش معتادن استفاده نمیکنم