PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم مسئولیت پذیری آذرآنلاین و ساسبندی دامنه از طریق ریجسترار

BazPardakht.Com
April 14th, 2020, 00:29
اکثر دوستان وب هاستینگ بنده رو میشناسن و سعی کردم کم حاشیه باشم
بر خلاف میلم که دوست نداشتم این تاپیک رو بزنم ولی واقعا دیگه مجبور شدم
یه دامنه حدود ۲ سال و ۸ ماه بود که پیش آذر آنلاین داشتم و تمدیدش رو انجام می دادن
متاسفانه ۳۵ روز پیش دامنه من یهو بالا نیومد
همه چیز رو بررسی کردم که متوجه شدم مشکل از سمت من نیست و بالا نمیاد و یه تیکت به آذرآنلاین دادم
پاسخی که دریافت کردم دامنه من به دلیل تحریم از طریق ریجسترار ساسبند شده
طبق صحبت هایی که انجام دادم آذر آنلاین هنوز داره با ریسلر کلاب کار می کنه و این همه اخبار اومد بیرون که اقا ریسلر کلاب کلا ایران رو تحریم کرده ولی کو گوش شنوا و مسئولیت پذیری
البته من اصلا اطلاع از ریجسترارشون تا قبل از این نداشتم
ولی به هیچ عنوان به فکر مشتری هاشون نبودن که رفتن دنبال این ریجسترار و باهاشون دارن کار می کنن
غیر از این ۳۵ روزه دارن امروز و فردا می کنن بدون اینکه کاری برای دامنه بنده بکنن حالا بماند که پشتیبانی تلفنی خیلی بدی دارن و حالا شاید الان بهانه کرونا رو بگیرن ولی قبل عید هم تماس گرفتن پاسخگوی تلفن نیستن و داخل تیکت هم نوشتم
کل اعتبار کاری بنده زیر سوال رفته و پیش مشتریانی که داشتم واقعا آبروم رفته
و کلی هزینه و زمان برای دامنه کردم ولی به دلیل بی مسئولیتی یک شرکتی که تعداد یورزهاشون بالا رفته و اصلا یوزر دیگه براشون اهمیت نداره
تازه طبق صحبت خودشون که توی تماس های تلفنی داشتیم گفتن این مورد برای ۱۰ تا از دامنه مشتری هاشون ایجاد شده ولی در این زمان ۳۵ روزه به دنبال حل کردن راه حل از طریق مذاکره با ریجسترار هستن و اصلا تلاشی برای اینکه مدارکی که ریجسترار ازشون خواسته نکردن که برن دنبال مدارک
و متاسفانه این عدم مسئولیتی یک شرکت رو نشون میده که به این شکل تمام تلاش و هزینه های یک شرکت یا شخص دیگه رو یک شبه از بین می برنن
تمام مکالماتی که در تیکت انجام شده پیوست این تاپیک شده که دوستان دیگه هم ببینن و رفتار این شرکت رو متوجه بشن

40434