PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دروغ پردازی های ابرآروان - arvancloud.com

Sajad.Parsa
April 11th, 2020, 12:35
سلام خسته نباشین

البته فکر میکنم یکی از مدیران ابرآروان جناب سلطانی یکی از مدیران همین انجمن هستند ؟!

خیلی مقایسه مسخره ای انجام دادند و بعیده وقتی میگند ما حرفه ای هستیم و ... چنین تبلیغات دروغی

مثلا نوشتند cloudflare از cname dns روی پلن رایگانش پشتیبانی نمیکنه ! ما که ده ساله داریم استفاده میکنیم !
یا گفتن تا 24 ساعت طول میکشه ssl فعال کنه ! کمتر از یک دقیقه زمان میبره ! وقتی دامنتون ست باشه !

یا مثلا ...

40425

mizbanwebhost
April 11th, 2020, 13:51
سلام خسته نباشین

البته فکر میکنم یکی از مدیران ابرآروان جناب سلطانی یکی از مدیران همین انجمن هستند ؟!

خیلی مقایسه مسخره ای انجام دادند و بعیده وقتی میگند ما حرفه ای هستیم و ... چنین تبلیغات دروغی

مثلا نوشتند cloudflare از cname dns روی پلن رایگانش پشتیبانی نمیکنه ! ما که ده ساله داریم استفاده میکنیم !
یا گفتن تا 24 ساعت طول میکشه ssl فعال کنه ! کمتر از یک دقیقه زمان میبره ! وقتی دامنتون ست باشه !

یا مثلا ...

40425

البته در مورد مطلب بسیار مهمی هم اصلا صحبت نکردن چون حرفی برای گفتن ندارند .

آن هم میزان آپتایم هست . آپتایم کلودفلیر 100 درصد و آپتایم ....

البته خود ما استفاده کننده سرویس ایشان هستیم . ولی صحبت شما درست هست . اگر قرار هست مقایسه ای انجام شود باید در کمال صداقت انجام شود .

اصلا اگر ابرآروان بتواند در حد همان کلود فلیر هم باشد خود بزرگترین موفقیت هست .

حال آنکه در مقایسه ای یک طرفه برای بیش از 90 درصد کاربرانی که خیلی با این سرویس ها آشنا نیستند . خود را بزرگنمایی کنید به نظر خیلی حرفه ای نیست

be099
April 11th, 2020, 14:33
آروان اوایل خوب بود بعدش دوتا مشکل اساسی پیدا کرد که ما کلا cdn گذاشتیم کنار و فقط از dns استفاده میکنیم

1. به شدت پولکی شده جم میخوری شارژت خالی میشه چیزیو که کلودفلیر مجانی میده آروان خدا تومن پول میگیره بابتش
2.آی پی هاش توی یه مسیرای عجیب غریبی بلاک میشه یعنی عملا سرورتو نمیبینه این مشکلو مخصوصا با میهن وبهاست داره ینی میرینه تو سایتت عملا شونصد تا تیکت زدیم در این مورد و آخر سر نشد که نشد

sam_pontiac
April 11th, 2020, 18:06
توضیحاتی نوشتم، اما منصرف شدم.
بطور خلاصه :
1- بودن آروان خوبه ، گرچه نبودنش هم هیچ خلائی رو ایجاد نمیکنه.اما باید جلوی انحصارگراییش گرفته بشه ( هستند پروژه مشابه که بهمین دلیل بدون جذب سرمایه تعطیل شدند - پس بازار رقابتی نداره ! )
2- هرچیزی که در داخل نمونه مشابهی از یک سرویس خارجی میشه، ویترینی بیش نیست. ( از هر چیزی نمونه داخلیش رو ویترینی درست کردند تا ...! همه میدونن دیگه )
3- کلود فلر با فعالیت واقع گرایانه و ارائه سرویس با کیفیت اعتماد و اعتبار و صد البته سرمایه گذارهایی مثل Venrock جذب کرده.نه با ریتوییت و تعاریف این جناب آقا و اون آقازاده.
4- کلود فلر برای بهبود امنیت اینترنت و چرخه فعالیت آنلاین شناخته میشه، اما آروان ...
5- آروان بیشتر برای فعالیتهای تجاری که به توجیه اقتصادی مناسب رسیدند میتونه مفید باشه و عمومیت کلودفلر رو نداره.
6- توقع زیرساختهای کلودفلر رو از آروان داشتن "روا نیست" چون اون در قلب تکنولوژی فعالیت میکنه و این در قعرش با هزاران تحریم و ...، اما مقایسه فنی و برتری دادن آروان به کلودفلر حتی در بعضی از موارد، کلا مضحکه.
7- در یک مثال ساده حتی تبادل نظر و پاسخگویی کلودفلر و آروان رو میتونید تست کنید.کامیونیتی کلودفلر در کمتر از چند ساعت در نهایت پاسخ میگیرید نسبت به مشکلاتتون، اما در آروان مورد داشتیم چندین روز و البته هنوز هم که دیگه سرویسی نداریم بی پاسخه.خصوصا اگر مسئله کمی تا قسمتی حاد باشه.( برگردید به حملات 2 3 ماه پیش ).

هر کسی نظری داره و من هم یک کلیاتی رو گفتم.

و صد البته به نظر من اینها دروغ پردازی نیست ( انتقاد به عنوان تاپیک )، اینطور حرفها قمپز (قومپز - قومپوز - غمپز.... ) در کردنه که تو عالم کاسبی گاهی اوقات برای بعضی افراد لازمه.

farhadhelix
April 11th, 2020, 19:07
قطعا یک شرکت بزرگ مثل cloudflare که سالیان سال تجربه داره و بزرگترین شرکت cdn هست قابل مقایسه با هیچ نوع مشابه خودش نیست

mersad-mr
May 16th, 2020, 02:31
دوستان سایت پارس پک هم cdn میده کسی استفاده کرده تجربه اش رو در اختیارمون بزاره ؟!

TheHost
May 16th, 2020, 10:05
سرویس دهندگان داخلی دیگه شور رو دراوردن
سرویس های آشغال بی کیفیت با قیمت های فضایی (در مقایسه با سرویس دهندگان خارجی)