PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجوز های فروشگاه اینترنتی

405
April 10th, 2020, 15:58
سلام وقت بخیر

من یه سایت دارم فروشگاهی ولی دلال هستم یعنی از یکی میخرم به یکی دیگه میفروشم

مشتری سفارش میده از فلان فروشگاه دیگه میخرم میدم دست مشتری

من چه مجوز هایی باید بگیرم ؟ لازمه اصلا ؟

از گوشی و لب تاپ و لوازم خانگی بگیر تا سوپر مارکت

405
April 10th, 2020, 17:23
.....................

reza7023
April 10th, 2020, 17:31
سلام

مهم نیست شما جنس تون رو از کجا تامین میکنید ، مهم اینه اگر بر پایه فروشگاه اینترنتی فعالیت میکنید باید مجوز اینماد رو داشته باشید.

405
April 10th, 2020, 17:35
سلام

مهم نیست شما جنس تون رو از کجا تامین میکنید ، مهم اینه اگر بر پایه فروشگاه اینترنتی فعالیت میکنید باید مجوز اینماد رو داشته باشید.

فقط اینماد مهمه ؟ بعد بعنوان فروشگاهیم یا دلال چون ما مثل دیجی کالا نیستیم که انبار داشته باشیم واسط هستیم فقط و داستان مالیات اینا

و الان ایا اینماد فعال هستش اقدام کنیم ؟ باید یه مغازه متمرکز داشته باشیم ؟

ashadata
April 10th, 2020, 18:31
فقط اینماد مهمه ؟ بعد بعنوان فروشگاهیم یا دلال چون ما مثل دیجی کالا نیستیم که انبار داشته باشیم واسط هستیم فقط و داستان مالیات اینا

و الان ایا اینماد فعال هستش اقدام کنیم ؟ باید یه مغازه متمرکز داشته باشیم ؟

اینماد هم لازم نیست بگیری از درگاه های واسطی استفاده کن که کارمزدشون یک سقفی داره بابت هر تراکنش

بابت مالیات خیالت راحته اینجوری

خیلی از فروشگاه ها اینجوری هستن و از واسط تهیه میکنن , حتی دیجی کالا هم الان محصولاتیش که خودش فروشنده نیست در انبار خودش نگه نمیداره

405
April 10th, 2020, 23:48
اینماد هم لازم نیست بگیری از درگاه های واسطی استفاده کن که کارمزدشون یک سقفی داره بابت هر تراکنش

بابت مالیات خیالت راحته اینجوری

خیلی از فروشگاه ها اینجوری هستن و از واسط تهیه میکنن , حتی دیجی کالا هم الان محصولاتیش که خودش فروشنده نیست در انبار خودش نگه نمیداره

یکی بیاد بگه مجوزت کو اینترنت فعالیت میکنی چی بگیم ؟