PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه مدارک مشتری و بسته شدن اکانت در hetzner !!!

ali0000
April 10th, 2020, 15:24
برای مشتری پلان PX62 (https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/px62) سفارش دادیم و پرداخت شد ( paypal ) بعد از پرداخت تایید اکانت با یکی از 3 مدرک خواستن که من مدارک مشتری رو ارسال کردم و حدود 2 ساعت بعد اکانت ما مسدود و حذف شد !!!

متن پیام

Dear Mr atsumi mitato

After reviewing your updated customer information, we have decided to deactivate your account because of some concerns we have regarding this information. Therefore, we have cancelled all your existing products and orders with us.
Best regards
Your Hetzner Online Team

عین مبلغ هم بعد از تماس برگشت زدن به paypal جریان چیه ؟
چندبار با سیستم خودم از ایران متصل شدم و کارهارو انجام دادم چون مشتری اطلاعاتی نداشت و کارهاشو من انجام دادم :39::-s

parsvia
April 10th, 2020, 15:45
دوست عزیز با اطلاعات غیرواقعی حساب ساختید و بعد هم از ایران لاگین کردید! بدون شک حساب رو حذف می کنن!
هتزنر هیچ مشکلی با ایرانی ها نداره حساب قانونی بسازید با مشخصات و پاسپورت واقعی خودتون و بدون مشکل کار کنید
به این دلیل که خیلی ها با اطلاعات جعلی حساب میسازن خصوصا از ایران . جلوی این موارد رو میگیرن

ali0000
April 10th, 2020, 15:51
دوست عزیز با اطلاعات غیرواقعی حساب ساختید و بعد هم از ایران لاگین کردید! بدون شک حساب رو حذف می کنن!
هتزنر هیچ مشکلی با ایرانی ها نداره حساب قانونی بسازید با مشخصات و پاسپورت واقعی خودتون و بدون مشکل کار کنید
به این دلیل که خیلی ها با اطلاعات جعلی حساب میسازن خصوصا از ایران . جلوی این موارد رو میگیرن

درود، تمام مدارک دقیق و واقعی بودن طرف اطلاعات کافی برای سفارش نداشت من براش اکانت ایجاد کردم و اطلاعات حسابشو داد و چند تا تصویر از مدارکش فرستاد که من گواهینامشو فرستادم چون تو لیست درخواستی هم بود به هر حال از جای دیگری تهیه میکنم ظاهراً دچار خوددرگیری هستن

parsvia
April 10th, 2020, 17:22
درود، تمام مدارک دقیق و واقعی بودن طرف اطلاعات کافی برای سفارش نداشت من براش اکانت ایجاد کردم و اطلاعات حسابشو داد و چند تا تصویر از مدارکش فرستاد که من گواهینامشو فرستادم چون تو لیست درخواستی هم بود به هر حال از جای دیگری تهیه میکنم ظاهراً دچار خوددرگیری هستن

یعنی مشتریتون همچین اسمی داره
atsumi mitato ؟

ali0000
April 10th, 2020, 17:41
یعنی مشتریتون همچین اسمی داره
atsumi mitato ؟

بله توکیو

از xlhost تهیه شد

parsvia
April 10th, 2020, 20:00
بله توکیو

از xlhost تهیه شد

پس حتما بخاطر تفاوت در ای پی های لاگین شده اینکارو انجام دادن
شک کردن به اینکه کاربر ایرانی با اطلاعات غیرواقعی باشه! آخه ما ایرانیا این مدلی از هتزنر خرید می کنیم

ULTRAWEB
April 10th, 2020, 22:35
پس حتما بخاطر تفاوت در ای پی های لاگین شده اینکارو انجام دادن
شک کردن به اینکه کاربر ایرانی با اطلاعات غیرواقعی باشه! آخه ما ایرانیا این مدلی از هتزنر خرید می کنیم
دقیقا دلیلش همینه میشد قبلش براشون توضیح بدین
دیشبم که سوال کرده بودی قکرکردی جریان چگ ای پی دیتاسنترها و فرادچگ رو میدونین دیگگه موفق باشی

Ashkankamangar.ir
April 10th, 2020, 23:00
بله توکیو

از xlhost تهیه شد
ایکس ال هاست حیلی بهتر هست اتفاقا
مدیرش هم ایرانی هست و از دوستان بنده
جناب خرازیها
میتونید حتی باهاشون صحبت کنید و پول به ریال بزنید براشون

ski@ee.net
ski@thenap.comایمیل جناب خرازیها

be099
April 10th, 2020, 23:17
بله توکیو

از xlhost تهیه شد

مطمعنی طرف ایرانی نیست و برای فیشینگ نمیخواد ؟:39:

اتسومی میتاتو ؟؟

ali0000
April 11th, 2020, 01:43
جناب خرازیها

ski@ee.net
ski@thenap.com

ایمیل جناب خرازیها

سپاسگزارم، من نمیدونستم مدیر ایرانی داره

- - - Updated - - -

مطمعنی طرف ایرانی نیست و برای فیشینگ نمیخواد ؟:39:

اتسومی میتاتو ؟؟

نه ببینید این یه شرکت تو منطقه میناتو در توکیو کارش فرش ایرانیه و یه بانک اطلاعاتی داشت با یه بکاپ از اطلاعات مربوطه که طی 20 سال فعالیت شرکت جمع کرده بود شامل کاتالوگ و انواع عکس و ... و البته موارد مهمتری باعث شد سرور اختصاصی تهیه کنن در مجموع بر خلاف رفتار OVH و بدتر از اون hetzner که واقعاً پشتیبانی غیر حرفه ایی و دچار خوددرگیری بود سرور از xlhost تهیه شد.

- - - Updated - - -

جناب خرازیها

ski@ee.net
ski@thenap.com

ایمیل جناب خرازیها

درود یک پیام برای شما ارسال شد، و یک مشکل هم الان هست سرور توسط نماینده آمریکایی تهیه شده چون امکان ساخت پنل روی وبسایت اصلی نداشتیم آیا این شخص میتونن کمک کنن که سرویس بطور کامل بروی یک اکانت داخل سایت مادر و در اختیار ما قرار بگیره ؟

Ashkankamangar.ir
April 11th, 2020, 02:48
سپاسگزارم، من نمیدونستم مدیر ایرانی داره

- - - Updated - - -

نه ببینید این یه شرکت تو منطقه میناتو در توکیو کارش فرش ایرانیه و یه بانک اطلاعاتی داشت با یه بکاپ از اطلاعات مربوطه که طی 20 سال فعالیت شرکت جمع کرده بود شامل کاتالوگ و انواع عکس و ... و البته موارد مهمتری باعث شد سرور اختصاصی تهیه کنن در مجموع بر خلاف رفتار OVH و بدتر از اون hetzner که واقعاً پشتیبانی غیر حرفه ایی و دچار خوددرگیری بود سرور از xlhost تهیه شد.

- - - Updated - - -

درود یک پیام برای شما ارسال شد، و یک مشکل هم الان هست سرور توسط نماینده آمریکایی تهیه شده چون امکان ساخت پنل روی وبسایت اصلی نداشتیم آیا این شخص میتونن کمک کنن که سرویس بطور کامل بروی یک اکانت داخل سایت مادر و در اختیار ما قرار بگیره ؟
ایشون مدیر دیتاسنتر هستند پس هرکاری میتونن بکنند ولی باید مدارک ارائه بدید
درضمن سایت
https://www.xlhost.ir/
هم مال جناب خرازیها هست
دست برادرشون هست و ایشون میچرخونه سایت رو
ازینجا هم میتونید پیگیر باشید

ULTRAWEB
April 11th, 2020, 04:41
مختاربودی ازجای دیگه سرویس گرفتی ولی پشتیبانی ovhوهتزنز درحالی سه تا سرور یکجاداریم چهارتایکجا به هیچ تحو ضعیف نیس و هیچکدوم دیتاسنترهای ضعیفی نیستن که مابخوایم راجبشون نظر بدین
بعدشم مشکلات شما با ای پی و مدارک و اینابوده تایید نشده دیگه دیتاسنترخودشون که هست دوس داشتن سرویس ندن در بدترین وضعیت و فکرم نکنم کم مشتری داشته باشن ما نباشیم ان هزارنفردیگه
;;)