PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پسورد در vmware

tabanpay
April 10th, 2020, 01:53
سلام
من سرور دارم اما زمانی خارج میشم روز بعد میخوام وارد بشم ارور پسورد میده و باید حتما سرور ریستارت بشه تا بتونم دوباره وصل بشم
این مشکل پارسال داشتم یادم نمیاد چطور حل کردم

hasanvps
April 10th, 2020, 01:56
سلام
من سرور دارم اما زمانی خارج میشم روز بعد میخوام وارد بشم ارور پسورد میده و باید حتما سرور ریستارت بشه تا بتونم دوباره وصل بشم

ssh رو غیر فعال کنید

farhadhelix
April 10th, 2020, 06:37
سلام

سرویس ssh اگر فعال بشه به دلیل bruteforce هایی که میشه موقت به دلیل امنیت غیر فعال میشه این اکانت به همین دلیل ارور یوزر و پسورد بهتون میده

غیر فعال کنید ssh رو از داخل service در قسمت manage و فقط زمانی که نیاز بهش داشتید فعالش کنید

Gameserver.IR
April 15th, 2020, 23:10
سرویس ssh رو در فایروال esxi به IP های خاص محدود کنید یا اینکه یک یوزر بجز روت بسازید که در این مواقع با اون لاگین کنید .

elvator
April 18th, 2020, 13:56
ssh حتما باید غیر فعال باشه و زمانی که نیاز دارید استفاده کنید حتما از کاربریتون خارج نشید و تایم دیلی رو 10 دقیقه هست حتما در این بازه 10 دقیقه ای باید یه ریاکشنی انجام بدید که کیل نشید در غیر اینصورت رو آپدیتی 6.7 esxi آپدیت 4 با ریست کردن سرور اختصاصی نمیتونید وصل بشید و محدودیت هایی ایجاد میکنه که باید از خود کنسول رنج آیپی های اتک خورده رو حذف کنید.
پیشنهاد دوستان صحیح است و سعی کنی یه کاربری دیگه بسازید بجز root و با اون کارهاتون رو انجام بدید و port سرویس ssh رو عوض کنید حتما.